Flow Dekoracje ślubne i eventowe
Flow Dekoracje ślubne i eventowe Izabelin
Zobacz profil
ARTKA - Dekoracje Artystyczne
ARTKA - Dekoracje Artystyczne Pruszków
(28)
Zobacz profil
Zielona Awangarda
Zielona Awangarda Warszawa
(18)
Zobacz profil
Alkohol Na Prezent
Alkohol Na Prezent Warszawa
Zobacz profil
Szczęśliwe Chwile | Zaproszenia ślubne

Joanna Nykiel

Szczęśliwe Chwile | Zaproszenia ślubne

(21)

O nas

Szukacie eleganckich, minimalistycznych zaproszeń ślubnych? Zależy Wam przede wszystkim na jakości i dobrym designie? Nasza papeteria ślubna została stworzona właśnie dla Was.
Wybierając zaproszenia ślubne "Szczęśliwe Chwile" możecie liczyć nie tylko na piękny projekt i wysoką jakość wykonania Waszej ślubnej papeterii, ale również na życzliwe, indywidualne podejście, pomoc z zredagowaniu tekstu zaproszeń i na fachowe porady przy dostosowywaniu projektu graficznego do Waszych potrzeb. Nasze zaproszenia ślubne i pozostałe papierowe dodatki weselne - takie jak winietki, menu, numery stołów czy plan sali - mają przede wszystkim czytelnie prezentować Waszym gościom najważniejsze informacje na temat ślubu, natomiast ich oprawa graficzna - bez kokardek, piórek i obfitych kwiatowych girland - zachwyci ich ponadczasową elegancją i najwyższą jakością.

PRZEDZIAŁ CENOWY

4 zł - 12 zł

Oferta - Szczęśliwe Chwile | Zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne

5 zł - 15 zł

Nasze eleganckie zaproszenia ślubne to zestawy mniejszych i większych kart, których ilość, kolorystykę i treść ustalicie z nami indywidualnie, dopasowując projekt do Waszych potrzeb.
W podstawowej cenie zaproszenia otrzymujecie:
- jednokartkowe zaproszenie z jednostronnym zadrukiem
- standardową kopertę (do wyboru macie kilkadziesiąt kolorów)
- możliwość dowolnej zmiany treści oraz układu graficznego zaproszenia (czcionek, kolorów)
- dodatkowe warianty tekstu, takie jak zaproszenia dla rodziców, zawiadomienia lub zaproszenia w dodatkowych wersjach językowych

Dodatkowo płatne opcje:

- małe karteczki z dodatkowymi informacjami
- personalizacja (wpisanie nazwisk gości)
- dwustronny zadruk zaproszenia (z akwarelą)
- zaproszenie w wersji składanej
- koperta metalizowana (złota, srebrna, miedziana, piaskowa, perłowa) lub transparentna (z kalki)

Wszystkie zaproszenia i dodatki drukujemy na najwyższej jakości papierach 350-400 g/m2. Jeśli Wasze zaproszenia ślubne mają przede wszystkim czytelnie prezentować Waszym gościom najważniejsze informacje na temat ślubu, a ich oprawa graficzna ma zachwycać ponadczasową elegancją, chętnie Wam w tym pomożemy.

Do każdego projektu zaproszenia oferujemy kolekcję pasujących dodatków weselnych, takich jak winietki, menu, zawieszki lub etykiety na alkohol, plan usadzenia gości weselnych itd.

Zawiadomienia ślubne

5 zł - 8 zł

Zawiadomienia o ślubie zamówicie w taki sam sposób jak zaproszenia - jedyną różnicą będzie treść, którą możecie dowolnie zmienić i dopasować do Waszych potrzeb. Każdy z naszych projektów zaproszeń może zostać przygotowany w formie zawiadomienia o ślubie.

Numery na stoły

6 zł - 18 zł

Nasze numery stołów dostępne są w dwóch formatach: w formie eleganckiej prostej karty, którą ustalicie w stojaczku lub włożycie do ramki albo w formie składanego, stojącego daszka z podklejaną podstawą. Podstawowy format karty z numerem stołu to 12 x 17 cm. Dajemy Wam możliwość wyboru papieru, z którego wykonamy numerek. Jeśli interesuje Was inny rozmiar menu lub inny rodzaj papieru, skontaktujcie się z nami przed złożeniem zamówienia.

Minimalna wielkość zamówienia: 2 sztuki
Termin złożenia zamówienia: najpóźniej 15 dni roboczych przed datą wesela

Winietki

2 zł - 6 zł

Winietka weselne z oferty pracowni Szczęśliwe Chwile, którą zamówicie w wersji składanej (stojący daszek) lub wizytówkowej (leżącej). Dopasujcie projekt do swoich potrzeb i ślubnego budżetu wybierając odpowiedni format i wariant papieru. Ostateczna cena winietki zależy także od wielkości zamówienia. Im większe zamówienie, tym niższa cena :)

Minimalna wielkość zamówienia: 20 sztuk
Termin złożenia zamówienia: najpóźniej 15 dni roboczych przed datą wesela

Karty menu

3 zł - 15 zł

Menu weselne może zostać wykonane w formie eleganckiej pojedynczej karty, którą ułożycie na nakryciach gości (lub ustawicie w stojaczku na stole) albo w formie składanej, która pomieści nawet długi jadłospis. Menu w wariancie podstawowym ma format 10 x 25 cm. Możecie też zamówić je w formie powiększonej: 12 x 30 cm (na zdjęciu) albo w wersji składanej: 20 x 25 cm (składane na pół do formatu 10 x 25 cm). Dajemy Wam możliwość wyboru papieru, z którego wykonamy menu. Jeśli interesuje Was inny rozmiar menu lub inny rodzaj papieru, skontaktujcie się z nami przed złożeniem zamówienia.

W podstawowej cenie otrzymujecie:
- jednokartkowe menu z jednostronnym zadrukiem
- menu w formacie podstawowym: 10x25 cm
- możliwość dowolnej zmiany treści oraz układu graficznego zaproszenia (czcionek, kolorów)
- 2 dodatkowe warianty tekstu (np. wersję wegetariańską menu lub inną wersję językową)

Minimalna wielkość zamówienia: 10 sztuk
Termin złożenia zamówienia: najpóźniej 15 dni roboczych przed datą wesela

Plan stołów

80 zł - 240 zł

Plan sali w formie plakatu w czytelny sposób prezentującego usadzenie gości przy stołach zazwyczaj umieszczany jest w pobliżu wejścia do sali, w dobrze widocznym i łatwo dostępnym miejscu. W ten sposób goście od razu wiedzą, do którego stołu powinni się kierować, a obsługa przyjęcia może przystąpić do serwowania posiłku. Usadzenie gości może zostać przedstawione zarówno z podziałem według stołów, jak i w formie alfabetycznej listy. Projekt plakatu zawsze dostosowujemy do waszych potrzeb - treść nagłówków, liczba stołów i ich układ mogą zostać dowolnie zmienione.

Szczególnie polecamy Wam zamawianie planu stołów w formie PDF’a do samodzielnego druku.

Takie rozwiązanie pozwala do ostatniej chwili wprowadzać zmiany w usadzeniu gości i wydrukować aktualny plan sali tuż przed uroczystością. Jak to działa? Najpierw przygotujemy dla Was wstępny projekt, a następnie na bieżąco będziemy go edytować, wprowadzając potrzebne poprawki w usadzeniu gości. Na koniec otrzymacie od nas gotowy do druku plik PDF, który wyślecie do wybranego punktu poligraficznego lub drukarni.
Plan sali do samodzielnego druku jest nie tylko opcją najtańszą, ale przede wszystkim najszybszą. Plakat do samodzielnego druku jest opcją wybieraną przez 95% naszych klientów.

Czas realizacji zamówienia:
- 10 dni roboczych - plakaty z drukiem
- 2 dni robocze - plakat do samodzielnego druku (PDF)

Nieprzekraczalny termin złożenia zamówienia:
- 15 dni roboczych (pełne 3 tygodnie) przed datą ślubu - plakaty z drukiem
- 4 dni robocze przed datą ślubu - plakat do samodzielnego druku (PDF)

Próbki zaproszeń ślubnych

25 zł - 50 zł

Próbki zaproszeń ślubnych pozwolą Wam przyjrzeć się z bliska przykładowym wydrukom i kopertom przed zamówieniem zaproszeń. Mamy dla Was do wyboru dwa rozmiary zestawów - mały i duży.
Mały zestaw składa się z 3 zaproszeń i 3 kopert, a duży z 7 zaproszeń i 7 kopert.

Jak zamawiać próbki zaproszeń:

1. Składacie zamówienie na mały lub duży zestaw próbek na naszej stronie internetowej
2. Otrzymujecie od nas maila z prośbą o określenie interesującej was stylistyki zaproszeń. W tej chwili możecie wybierać spośród 6 różnych zestawów różniących się między sobą ogólnym charakterem i kolorystyką. Więcej informacji o aktualnie dostępnych zestawach przeczytacie w mailu.
3. Odpowiadacie nam, wysyłając wiadomość z wytycznymi.
4. W ciągu 1-2 dni przygotowujemy i wysyłamy do Was wybrany zestaw próbek.
I gotowe :)

Opinie - Szczęśliwe Chwile | Zaproszenia ślubne

5

21 opinii

Dodaj opinię

JD

Joanna D

Cudowne podejście do klienta, szybki czas realizacji, piękna papeteria ♥️. Polecam z całego serca 😊

9 miesięcy temu

Źródło: Facebook

AS

Asia S

Zaproszenia są przecudowne! Polecam firmę z całego ♥️

1 rok temu

Źródło: Facebook

AW

Anna W

Piękna papeteria ślubna, szybka realizacja. Współpraca z Panią Asią to sama przyjemność ❤️

1 rok temu

Źródło: Facebook

JB

Julia B

Piękne, minimalistyczne i eleganckie zaproszenia oraz papeteria ślubna - wspaniale uzupełniły naszą wizję ślubu. Pani Asia jest bardzo serdeczną i bezproblemową osobą. Gorąco polecam!

1 rok temu

Źródło: Facebook

KS

Karolina S

Z całego serca polecam współpracę z Panią Asią. Będziecie czuli się w pełni zaopiekowani od samego początku - stały kontakt, bezproblemowość, służenie radą i niezwykła serdeczność ze strony Pani Joanny sprawia, że cały proces jest istną przyjemnością, a efekt końcowy zwyczajnie zachwyca. Jeśli szukacie czegoś prostego, ale gustownego, będziecie bardzo zadowoleni :)!

1 rok temu

Źródło: Facebook

MK

Marcelina K

Minimalistyczne, eleganckie zaproszenia wykonane z wysokiej jakości materiałów. Przemiły kontakt z Panią Asią, która wykonała dla nas piękny projekt. Zamówienie dotarło do nas bardzo szybko. Zaproszenia na żywo są jeszcze piękniejsze. ☺️ Dziękujemy i bardzo, bardzo polecamy! ❤️

2 lata temu

Źródło: Facebook

KC

Kinga C

Kontakt z Panią Asią to sama przyjemność. Wyróżnia się profesjonalnym podejściem i zaangażowaniem. Szczęśliwe Chwile udowadniają, że piękno tkwi w prostocie. Mogliśmy liczyć na wskazówki i pomoc, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Zaproszenia składają się z dobrej jakości materiałów, subtelności i eleganckiej oprawy. Dziękujemy za zrealizowanie naszego niewielkiego zamówienia, z tak wielkim zaangażowaniem <3

2 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od 2016 roku.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Moje projekty zaproszeń ślubnych to przede wszystkim minimalizm i elegancja. Staram się nawiązywać do prostych, klasycznych i sprawdzonych rozwiązań, jednak mam w ofercie także nowoczesne wzory, które skierowane są do klientów poszukujących świeżych nietypowych pomysłów. Pełną ofertę prezentujemy na naszej stronie. Wszystkie zaproszenia ślubne i papierowe dodatki na wesele zamówić można online.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Bardzo długo wydawało mi się, że muszę przede wszystkim stworzyć jak największą ilość wzorów i gonić konkurencję, która ma w swojej ofercie setki projektów. Dopiero po pewnym czasie moi klienci uświadomili mi, że przyjemniej i wygodniej wybierać spośród kilkunastu pięknych i dopracowanych wzorów zaproszeń czy winietek, niż przeszukiwać setki średnio dopracowanych pomysłów, tracąc przy tym czas i energię. Największym wyzwaniem było zatem ograniczenie kreatywności i skupieniu się na niewielkiej liczbie uniwersalnych i ponadczasowych projektów.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęściej zadawane pytanie brzmi: Czy po zrealizowaniu zamówienia będziemy mieć możliwość późniejszego dodrukowania kilku sztuk zaproszeń, gdyby okazało się, że o kimś zapomnieliśmy? Opowiadam wówczas: Oczywiście, jest taka możliwość. Można zamówić dodruk nawet pojedynczego zaproszenia.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

W mojej podstawowej ofercie znajdują się: - zaproszenia na ślub - zawiadomienia slubne - winietki weselne - karty z menu - plany stołów (plany sali) - harmonogramy i programy uroczystości - plakaty powitalne - numery stołów weselnych - zawieszki i etykiety na alkohol lub na upominki dla gości - naklejki

Z jakim wyprzedzeniem Młoda Para powinna złożyć u Ciebie zamówienie?

Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od wielu czynników, jednak zazwyczaj od przyjęcia do wysłania gotowego zamówienia mija 7-10 dni roboczych. Papeterię weselną, czyli winietki, menu, plany sali itd. zamówić należy najpóźniej 15 dni roboczych, czyli 3 pełne tygodnie, przed terminem ślubu.

Jakie informacje Młoda Para powinna podać w trakcie składania zamówienia?

Po złożeniu zamówienia na stronie internetowej otrzymacie maila z prośbą o podanie szczegółów potrzebnych do jego realizacji. Potrzebne będą: - tekst zaproszeń (można wybrać gotowy tekst spośród przykładów, które znajdziecie na naszej stronie) - dane na temat uroczystości - wasze imiona i nazwiska, datę i miejsce ślubu oraz przyjęcia/wesela/obiadu, termin i sposób potwierdzenia obecności, wszelkie dodatkowe informacje, które uznacie za niezbędne - numerowana lista gości do personalizowanych zaproszeń W przypadku zamówienia na papeterię weselną potrzebne będą: - ostateczna lista gości do winietek - rozpiska usadzenia gości do planu stołów - treść menu - teksty do umieszczenia na zawieszkach, naklejkach itd.

Jak wygląda proces realizacji zamówienia?

Po założeniu zamówienia w ciągu 24 godzin wysyłamy maila z listą informacji, których potrzebujemy, aby wykonać zaproszenia. Należy wysłać je nam drogą mailową. Po otrzymaniu od Was kompletu danych, w ciągu 1-2 dni roboczych przygotujemy i prześlemy mailem wstępny projekt zaproszenia do akceptacji. Jeśli projekt będzie wymagał zmian, prowadzimy je i ponownie prześlemy Ci do akceptacji. W ramach zamówienia wykonamy 3 wersje projektu - pierwszą (wstępną) wersję tworzymy na podstawie wytycznych przesłanym nam po złożeniu zamówienia, a kolejne na podstawie przesyłanych uwag do projektu. Każda kolejna wersja projektu (czwarta i następne) wymaga dopłaty wysokości 50 zł. Oczywiście poprawki wynikające z niezgodności projektu z przesłanymi przez Was wytycznymi nie są wliczane do tej puli i nie wymagają dopłat. Do zaakceptowanego projektu wstawimy nazwiska gości z przygotowanej przez Was listy, a następnie prześlemy Wam PDF z kompletem personalizowanych zaproszeń do przejrzenia i zgłoszenia ewentualnych poprawek. Sprawdzone i zaakceptowane przez Ciebie zaproszenia drukujemy, kompletujemy i przygotowujemy do wysyłki. Zazwyczaj odbywa się to w ciągu 4-6 dni roboczych. Czas realizacji uzależniony jest od liczby aktualnych zamówień i może ulec zmianie. Informację na temat aktualnego czasu realizacji zamówień zawsze umieszczamy na naszej stronie. Możecie też uzyskać ją drogą mailową lub telefonicznie przed złożeniem zamówienia.

Co jeszcze poza podstawową ofertą, można u Ciebie znaleźć?

Poza standardową ofertą można u mnie zamówić również zaproszenia ślubne i elementy papeterii weselnej w formie projektów cyfrowych przygotowanych do samodzielnego druku. Jeśli brakuje Wam czasu na standardową realizację zamówienia lub macie możliwość wydrukowania papeterii w niższej cenie, projekty do samodzielnego druku będą idealnym rozwiązaniem, ponieważ przygotujemy je w ciągu 2 dni roboczych, a koszt projektu jest znacznie niższy.

Co najchętniej wybierają Młode Pary?

Młode pary doceniają i wybierają jakość. Klienci zamawiający najpierw próbki zaproszeń zazwyczaj decydują się na zaproszenia wykonane na pięknym, gładkim papierze 400 g. Dużą popularnością cieszą się bardzo minimalistyczne projekty. Okazuje się, że ogromnej ofercie zaproszeń, jaką oferują polscy usługodawcy, jest bardzo niewiele ładnych, prostych zaproszeń ślubnych dla osób, które nie gustują w złocie i kwiatkach.

Kontakt - Szczęśliwe Chwile | Zaproszenia ślubne

Szczęśliwe Chwile | Zaproszenia ślubne

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Warszawa

Poniedziałek

07:00 -16:00

Wtorek

07:00 -16:00

Środa

07:00 -16:00

Czwartek

07:00 -16:00

Piątek

07:00 -16:00

Sobota

09:00 -12:00

Polecani z kategorii dekoracje ślubne

HiYou- figurki
HiYou- figurki Sokołów Podlaski
Zobacz profil
Róbmy Swoje
Róbmy Swoje Marki
Zobacz profil
Kwiaciarnia Strelicja Monika Baran
Kwiaciarnia Strelicja Monika Baran Warszawa
(1)
Zobacz profil
Pracownia Florystycza Kwiaty & Chróst Olga Chróst
Pracownia Florystycza Kwiaty & Chróst Olga Chróst Mińsk Mazowiecki
(22)
Zobacz profil