NK pracownia fryzjerska

Natalia Kozłowska

NK pracownia fryzjerska

Dąbrowskiego 34A, Wrocław

(4)
Pokaż telefon

Natalia Kozłowska

Każda Panna Młoda marzy, aby na swoim ślubie mieć stylowe i piękne upięcie, które jednocześnie wytrzyma całą noc szampańskiej zabawy oraz zauroczy nie tylko Pana Młodego, ale i wszystkich gości. NK pracownia fryzjerska to jedno z najlepszych miejsc we Wrocławiu, w których możesz spełnić to oczekiwanie!

W naszym salonie podczas pierwszej wizyty, czyli fryzury próbnej, otrzymasz najpierw szczegółową konsultację wizerunkową, w której wraz z Tobą dobierzemy upięcię do wybranej przez Ciebie sukni ślubnej oraz osobistego stylu. Dopasujemy także odpowiednie dodatki i tym samym wspólnie skomponujemy docelowy wizerunek na Twój wymarzony ślub. Fryzurę próbną sugerujemy umówić na okres do miesiąca przed dniem ślubu.

W dniu ślubu powtórzymy (co najmniej!) osiągnięty wcześniej efekt wizerunkowy lub też jeśli trzeba będzie wyczarujemy coś jeszcze bardziej efektownego!

Proponujemy upięcia wszelkiego rodzaju: od słowiańskich kłosów, dobierańców i warkoczy przez romantyczne loki i fale, klasyczne koki, aż po najbardziej pożądane w danym sezonie ślubnym najnowsze i najmodniejsze upięcia! Jesteśmy przygotowane na każde wyzwanie!

Salon NK pracownia fryzjerska jako samo miejsce to kameralny, wyjątkowy salon o ekologicznym wystroju, salon w którym prócz pięknej fryzury otrzymasz także najlepszą obsługę i po prostu się zrelaksujesz.

Zasady współpracy możecie Państwo znaleźć tutaj: https://goo.gl/CLYuyi

NK pracownia fryzjerska została została założona w roku 2016 we Wrocławiu przez fryzjerkę i stylistkę fryzur z wieloletnim doświadczeniem – Natalię Kozłowską, posiadającą najlepszą reputację na rynku upięć ślubnych.

150 zł - 300 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Fryzura ślubna

200 zł - 350 zł

Fryzura ślubna to najpierw wizyta Panny Młodej na próbie. Podczas fryzury próbnej dopasujemy najlepszą fryzurę dla Twego rodzaju włosów, ich gęstości oraz długości, weźmiemy pod uwagę Twoje dodatki lub zaproponujemy je ze swej strony, dopasujemy także fryzurę do pełnej stylizacji.

W doborze fryzury ślubnej możemy zaproponować każdy rodzaj upięcia: słowiańskie warkocze, kłosy i dobierańce, klasyczne koki, romantyczne fale i loki aż po te najmodniejsze w danym sezonie.

W dniu ślubu powtórzymy opracowany efekt lub też na życzenie wyczarujemy coś zupełnie innego!

Więcej informacji na temat naszych upieć ślubnych znajdziecie Państwo na http://nkpracownia.pl/sluby

Makijaż ślubny

160 zł - 160 zł

Wybrany podczas próby makijaż stanie się dopełnieniem ostatecznej stylizacji ślubnej Panny Młodej.
Prosimy o przyjście bez własnego makijażu.
Przewidywany czas usługi - do 90 min.

Próbny makijaż ślubny

150 zł - 150 zł

Najlepsze dobranie makijażu do Twojej urody oraz wybranej stylizacji.
Prosimy o przyjście bez własnego makijażu.
Przewidywany czas usługi - do 90 min.

Opinie

5.0

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość uczesania

Ceny

Atmosfera

HC

Helena C

Drogie Panny młode, Umiejętności tych Pań to cud na rynku - może tak myślę, bo długo nie mogłam się zdecydować na fryzjera i w końcu czytając opinie na iternecie znalazłam salon NK. Obsługa była od samego początku świetna, wsyzstko bardzo ze zrozumieniem potrzeb trudnego dnia jakim jest dla nas ślub oraz klientki. Fryzura próbna była wykonana po bardzo dobrej konsultacji i była trochę inna niż chciałam, a przez co raczej wiele lepsza ;) ;). W dniu ślubu wszystko odbyło się jak trzeba, fryzura jak na próbnej tylko jeszcze z moimi dodatkami które w międzyczasie dokupiłam już ja znając. Trzymała się fantastycznie całą noc, nie miałam żadnych problemów z włosami, a zdjęcia wyszły bajecznie. Polecam bardzo całe doświadczenie!

4 miesiące temu

SK

Sława K

Bardzo profesjonalna konsultacja dotycząca wyboru fryzury ślubnej na którą nie miałam wyraźnego pomysłu. Fryzura próbna jak i w dniu ślubu bezbłędnie powtórzone. Całość w bardzo dobrej relaksującej atmosferze i przy świetnej muzyce ;). Bardzo dziękuję i życzę wszystkiego dobrego. Sława.

6 miesięcy temu

B

Beata

Niespotykany talent Pani Natalii oraz umiejętność przekazywania wiedzy swoim pracownikom to na pewno najważniejsza rzecz w tym salonie. Poziom obslugi klienta zachwycający, saln bardzo piękny a przede wszystkim genialna fryzura ślubna, która długo się trzymała. Bardzo polecam

10 miesięcy temu

Z

Zosia

Nie sądziłam, że można się tak zrelaksować w dzień własnego ślubu. Pewność, którą daje wspaniała fryzura jest chyba marzeniem każdej panny młodej! Dziękuję za wspaniałą fryzurę i najlepszą obsługę.

10 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Za każdym razem możliwość tworzenia nowych, indywidualnych fryzur dostosowanych do urody i oczekiwań klienta. Bardzo cieszy nas, gdy możemy wspólnie z klientem cieszyć się najpiękniejszym efektem w Dniu Ślubu.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Zawsze kochałam rysować, rzeźbić, układać kompozycje z różnych materiałów. Gdy zaczęłam być fryzjerką okazało się, że z dużą naturalnością przychodziło mi czesanie i upięcia. Do dziś jest to dla mnie najprzyjemniesza część fryzjerstwa i ogromna kreatywna satysfakcja.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Fryzjerstwem zajmuję się 12 lat natomiast i mniej więcej od samego początku także rozpoczęłam współpracę z Pannami Młodymi.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie Babyliss, ETI, Moser, Valera. Używamy kosmetyków fryzjerskich Alfaparf, Biobotanic oraz Insight.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Na pewno moment, w którym zadowolona Panna Młoda pewnym krokiem wychodzi z salonu z pięknym upięciem.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Zarówno fryzura jak i makijaż zajmują do 90 min.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Fryzurę i makijaż próbne oraz w dniu ślubu. Więcej informacji na stronie http:/nkpracownia.pl/sluby

Jaki jest Twój styl?

W doborze fryzury ślubnej możemy zaproponować każdy rodzaj upięcia: słowiańskie warkocze, kłosy i dobierańce, klasyczne koki, romantyczne fale i loki aż po te najmodniejsze w danym sezonie.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Pogodną naturę, relaks oraz dobry styl.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Dla mnie najważniejsze jest to, aby klientka była zadowolona z wyboru fryzury i makijażu próbnych i aby odtwarzajać te elementy dać Pannie Młodej dodatkową pewność siebie i dobry nastrój na ślub i weselelną zabawę!

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Największym zaskoczeniem była kiedyś Panna Młoda, która przyjechała do mnie w dniu ślubu aż z Warszawy, gdyż chciała mieć fryzurę, o której wspomniałam jej podczas luźnej rozmowy podczas strzyżenia, gdy była z wizytą we Wrocławiu u koleżanki. Fryzura wyszła wspaniale, a klientka do dziś nas odwiedza gdy jest w delegacji!

Wolne terminy

Kontakt

NK pracownia fryzjerska

Dąbrowskiego 34A 50-457 Wrocław

Poniedziałek

12:00-20:00

Wtorek

12:00-20:00

Środa

12:00-20:00

Czwartek

12:00-20:00

Piątek

12:00-20:00

Sobota

08:00-14:00

Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godz. 12-20, w soboty upięcia ślubne zaczynamy od 8.00.

Inspiracje ślubne

Zobacz usługodawców w Twoim województwie:

Zobacz usługodawców w pobliżu: