Wedding.pl / Lovestory / Prezenty ślubne / Fotoksiążka – podziękowania dla rodziców i piękna pamiątka w jednym!
Prezenty ślubne

Fotoksiążka – podziękowania dla rodziców i piękna pamiątka w jednym!

24 marca 2020 —
Fotoksiążka – podziękowania dla rodziców

Jaki prezent sprawić rodzicom, aby wyrazić wdzięczność za miłość i podziękować za wsparcie w organizacji wesela? Musi to być absolutnie wyjątkowa niespodzianka. Mamy dla Was niezawodny pomysł na sukces: podziękowania dla rodziców w formie fotoksiążki!

Rodzice będą zachwyceni nieszablonowym podziękowaniem, a Wy możecie mieć pewność, że prezent przetrwa długie lata, dzięki czemu mama i tata będą mogli wrócić do pięknych wspomnień w każdej chwili. Zaprojektujcie najpiękniejsze podziękowania pełne emocji i wspomnień!

Dlaczego warto podarować rodzicom fotoksiążkę?

  • Zdjęcia w nowym wydaniu. Nowoczesna i udoskonalona alternatywa dla tradycyjnego albumu, która zaskakuje różnorodnością odsłon.
  • Pamiątka na lata. To ponadczasowy prezent, który przetrwa pokolenia i zawsze pozwoli wrócić do wyjątkowych chwil.
  • Wyjątkowe emocje. Rodziców zawsze najbardziej wzruszają prezenty od serca, które bezpośrednio nawiązują do ich dzieci.
  • Personalizowany prezent. Fotoksiążka jest od A do Z dopasowana do Waszych oczekiwań, na szablonie zaczynając, a na napisach kończąc.
  • Prezent DIY. Prezenty tworzone przez Was zawsze będą bardziej doceniane niż takie gotowe, w które nie wkładacie „czegoś od siebie”.
  • Prezent najwyższej jakości. Trwała oprawa, perfekcyjne odwzorowanie kolorów, przyjemny w dotyku papier, szyty grzbiet i estetyczne wykończenie okładki – szukajcie fotoksiążki najwyższej jakości, na którą zasługują Wasi rodzice.

Fotoksiążka – podziękowania dla rodziców na prezent

Fotoksiążka – podziękowania dla rodziców inne niż wszystkie

Pary młode najczęściej decydują się na jeden z dwóch rodzajów fotoksiążek dla rodziców. Pierwszy z nich stanowią albumy wypełnione fotografiami z sesji narzeczeńskiej, zaś drugi rodzaj to książki skomponowane z sentymentalnych kadrów z okresu dzieciństwa i młodości. Oczywiście z powodzeniem można połączyć obie te koncepcje: najpierw zdjęcia przypominające minione lata spędzone wraz z rodzicami, a jako finał – fotografie ze specjalnej sesji narzeczonych.

Dobierając zdjęcia do fotoksiążki, skoncentrujcie się na fotografiach, które mają dla rodziców szczególną wartość sentymentalną. Mogą to być zdjęcia z kolejnych urodzin, wspólnie spędzanych wakacji, ważnych wydarzeń, jak np. rodzinne święta, ukończenie szkoły, zdobycie nagrody w zawodach sportowych bądź konkursie talentów. Warto również przemycić chociażby kilka zdjęć, które będą przypominały rodzicom o wspólnie spędzanych dniach codziennych i towarzyszącej im beztrosce.

W fotoksiążce z podziękowaniami dla rodziców warto, obok starannie dobranych zdjęć, zamieścić chwytający za serce tekst podziękowania. W zależności od indywidualnej wizji, możemy umieścić je w całości na jednej z pierwszych stron fotoksiążki bądź też na każdej stronie zaplanować krótką formułkę, tak, aby wszystkie zebrane w całość tworzyły jedyny i niepowtarzalny tekst podziękowania. Za co najczęściej dziękujemy rodzicom za pośrednictwem tekstów w fotoksiążkach? Za bezwarunkową miłość, trudy wieloletniego wychowania, dobre rady, gotowość niesienia pomocy niezależnie od okoliczności oraz wykształcenie. Najważniejsze, by wpisać do fotoksiążki dla rodziców to, co sprawi mamie i tacie największą radość. Najlepiej znacie swoich bliskich – niech taki wpis płynie prosto z serca!

Fotoksiążka - prezent dla rodziców

Jak wybrać i zaprojektować fotoksiążkę na prezent dla rodziców?

Fotoksiążki z podziękowaniami dla rodziców na prezent powinny się wyróżniać najwyższą jakością. Począwszy od doskonałej jakości papieru o podwyższonej gramaturze, a skończywszy na solidnych okładkach wykonanych w całości z niesamowitą precyzją i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. W efekcie będą one doskonale podkreślały piękno zgromadzonych fotografii, a także zapewnią bezcennym wspomnieniom uchwycenie ich w oprawie, która przetrwa długie lata w swoim pierwotnym kształcie.

Aby fotoksiążka przypadła do gustu nawet najbardziej wymagającym odbiorcom, warto poświęcić trochę czasu na jej personalizację i dobór perfekcyjnie dopasowanych do zdjęć elementów dodatkowych, takich jak tła, czcionki czy kolorystyka. Jeżeli martwimy się, że własna kompozycja może nie spełnić naszych oczekiwań, możemy bez obaw skorzystać z gotowych szablonów fotoksiążek stworzonych specjalnie z myślą o podziękowaniach dla rodziców. Dzięki temu możemy mieć pewność, że prezent będzie kolorystycznie i stylistycznie dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, które z pewnością zachwycą nawet najbardziej wymagających rodziców.

Fotoksiążka - prezent dla rodziców na ślub

Teraz najwyższej jakości fotoksiążkę na podziękowanie dla rodziców możecie zamówić w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Tylko dla Czytelników Wedding.pl, marka Printu przygotowała specjalną ofertę!

 

fot. materiały prasowe

Artykuł sponsorowany

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!