• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
KARMELO

Marcin Szyszka

KARMELO

Pokaż telefon

Karmelo to marka zajmująca się projektowaniem i tworzeniem biżuterii ślubnej z Kryształów i Pereł Swarovski. Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Libiąż tuż obok Chrzanowa. Zapraszamy Panny młode które są na etapie poszukiwania biżuterii jako piękny dodatek do sukni ślubnej oraz dodatków do ślubnej fryzury. W ofercie posiadamy całe komplety (Naszyjnik + Bransoletka + Kolczyki) jak i poszczególne elementy można zakupić osobno, oraz wiele dodatków które dopełnią kunszt fryzjerski. Również mężczyźni znajdą u nas coś dla Siebie, posiadamy w ofercie spinki do mankietów. Pełna oferta jest dostępna pod adresem naszego sklepu www.karmelo.pl

Oczywiście jest możliwość modyfikacji istniejących propozycji jak i realizacja własnego projektu, na podstawie zdjęć bądź wytycznych klientki, projekt jest realizowany do uzyskania pełnej satysfakcji klientki.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane naszą ofertą. Pozdrawiamy zespół KARMELO.

Oferta

Biżuteria ślubna

29 zł - 429 zł

W naszej ofercie znajdziecie Państwo całą gamę biżuterii głównie ślubnej, od prostych kolczyków typu perły Swarovski, poprzez ozdoby do włosów w formie spinek, kokówek, grzebyków czy opasek po wyszukane i skomplikowane komplety z kryształów Swarovski.

Podejmujemy się produkcji kompletów na indywidualne zamówienia na podstawie wytycznych klientek lub też na podstawie zdjęć przesłanych na maila lub linków. Biżuteria taka jest tworzona wspólnie z klientką do pełnego zadowolenia z uzyskanego efektu. Taka usługa jest wyceniana indywidualne i zależy od ilości kryształów Swarovski wykorzystanych oraz od nakładu pracy.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Chyba największą satysfakcją jest zadowolony klient, zwłaszcza ten który chce się podzielić swoim szczęściem w postaci zdjęć w naszej biżuterii. To daje motywację do dalszego tworzenia naszej biżuterii

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Historia mojej firmy jest dość nietypowa, wszystko zaczęło się gdy żona dostała propozycję pracy przy produkcji biżuterii z kryształów i pereł Swarovski następnie dostała propozycję przejęcia firmy od właścicielki i tak oto razem z żoną prowadzimy nasz mały rodzinny biznes i dzielimy się z wami naszym zamiłowaniem do kryształów.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Współpraca z parami młodymi w branży ślubnej trwa już 3 lata natomiast żona jest już z wami w tej branży od ponad 7 lat. STAN NA lipiec 2020

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracujemy tylko i wyłącznie na oryginalnych kryształach i perłach Swarovski, natomiast biżuterię wykańczamy tylko i wyłącznie rodowanym lub pozłacanym srebrem polskich producentów najwyższej próby 925. Opakowania w które pakujemy wasze komplety również pochodzą od polskiego producenta.

Kontakt

KARMELO

website facebook

Libiąż

45 km od Krakowa

267 km od Warszawy

40 km od Piekar Śląskich

306 km od Poznania

Poniedziałek

09:00 -13:00

13:00 -17:00

Wtorek

09:00 -13:00

13:00 -17:00

Środa

09:00 -13:00

13:00 -17:00

Czwartek

09:00 -13:00

13:00 -17:00

Piątek

09:00 -13:00

13:00 -17:00

Sobota

08:00 -10:00

10:00 -13:00

Zobacz usługodawców w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Libiąż: