16 października 2018

Wyjątkowy candy bar na Twoim weselu


wyjątkowy candy bar na twoim weselu

Dzień ślubu jest jedynym i niepowtarzalnym dniem w życiu. Przyszli małżonkowie dokładają wszelkich starań, aby wszystko było perfekcyjnie zaplanowane i idealnie dopracowane. Wybór sali weselnej trwa czasami miesiącami, podobnie jak poszukiwania wymarzonego zespołu weselnego.  Warto pomyśleć również o dodatkowej atrakcji dla gości weselnych, która nie tylko zawładnie ich podniebieniami, ale także będzie dodatkową ozdobą sali weselnej lub stołów. Wyjątkowy candy bar na Twoim weselu oczaruje wszystkich gości.

Wyjątkowy candy bar na Twoim weselu

Od kilku lat, bardzo dużą popularnością cieszy się candy bar czyli słodki stół, który budzi duże zainteresowanie zarówno pośród młodszych jak i nieco starszych gości weselnych. Na słodkim nie może zabraknąć pysznych pralinek, wykwintnych, deserowych przekąsek, czy też aksamitnych trufli. Świeże, pikantne papryczki chili oblane czekoladą to propozycja dla prawdziwych smakoszy. Mnóstwo przepięknych i przepysznych słodkości znajdziecie w sklepie Chocolissimo.

Aby ułatwić gościom degustację, dobrym rozwiązaniem będzie rozłożenie pralinek bezpośrednio na stołach weselnych, tak aby były na wyciągnięcie ręki weselników. Nie dość, że pralinki będą pyszną przekąską, to dodatkowo swoim wyglądem ozdobią weselny stół. Pralinki możecie ulokować na małych paterach lub bezpośrednio przy nakryciach zaproszonych gości w ramach podziękowania za przybycie – gwarantujemy, że każda z tym opcji spotka się z entuzjazmem ze trony Waszych bliskich.

wyjątkowy candy bar na twoim weselu

Dekoracja candy baru

Słodki stół to także dodatkowa ozdoba sali weselnej. Mimo iż czekoladki, trufle czy pralinki same w sobie wyglądają przepięknie, warto pomyśleć o udekorowaniu candy baru. Jeśli zdecydujecie się na zorganizowanie przyjęcia weselnego z kolorem przewodnim, nie może go również zabraknąć na słodkim stole. Świeże kwiaty, delikatny blaski świec, wszystko to sprawi, że miejsce to stanie się naprawdę magiczne. Do dekoracji możecie również wykorzystać duże balony napełnione helem, czy też mech i kawałki drewna, jeśli przyjęcie weselne zorganizowane jest w stylu rustykalnym. Wszystkie słodkości poukładajcie na szklanych, piętrowych paterach lub na dużych taflach szkła. Efekt końcowy będzie naprawdę oszałamiający.

wyjątkowy candy bar na Twoim weselu

Zamów candy bar na Twoje wesele! 

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!