03 stycznia 2019

TOP 10 piosenek na pierwszy taniec na sezon 2019


TOP 10 piosenek na pierwszy taniec na sezon 2019 - zdjęcie 3

Pierwszy taniec, to niezbędny element każdego przyjęcia weselnego, bez którego ciężko wyobrazić sobie tego rodzaju imprezę. Jest on także informacją dla gości weselnych, że nadszedł czas aby rozpocząć zabawę. Pierwszy taniec powinien być bardzo miłą i przyjemną chwilą, jednak niestety Młode Pary bardzo często obawiają się występu przed tak liczną publicznością. Na etapie przygotowań, Narzeczeni muszą skupić się nie tylko na technice i choreografii, ale także czeka ich jeszcze wybór piosenki. Ta kwestia zazwyczaj spoczywa na barkach Panny Młodej, bo panowie do pierwszego tańca podchodzą niestety z pewnym dystansem. My jednak nie pozostawimy kobiet bez pomocy, dlatego specjalnie dla Was przygotowaliśmy TOP 10 piosenek na pierwszy taniec na sezon 2019!

Wasz pierwszy taniec ma mieć efekt „wow”? Zadbajcie o wyjątkową oprawę muzyczną. Zapewnią Wam ją najlepsze zespoły muzyczne, które możecie znaleźć na Wedding.pl. Uzupełnijcie zlecenie, a My prześlemy Wam listę polecanych firm!

TOP 10 piosenek na pierwszy taniec na sezon 2019 - zdjęcie 2

Zobacz także: Jak się przygotować do pierwszego tańca?

10 najpiękniejszych piosenek na pierwszy taniec w sezonie 2019

  1. Michael Bolton „When a Man Loves a Woman
  2. Ed Sheeran „Thinking Out Loud”
  3. Hyży & TABB „Na chwilę
  4. Jasmine Thompson „Willow
  5. Robbie Williams, „She’s The One
  6. Frank Sinatra, „Fly Me To The Moon
  7. Kortez ” We dwoje
  8. John Legend, „All of Me
  9. Goo Goo Dolls, „Iris
  10. Elton John, „Can You Feel the Love Tonight

OP 10 piosenek na pierwszy taniec na sezon 2019 - zdjęcie 3

Zdajemy sobie sprawę, że pierwszy taniec jest dla Młodej Pary najbardziej stresującym momentem na przyjęciu weselnym. Jednak nauka tańca w profesjonalnej szkole, pozwoli Wam nabrać pewności siebie i sprawi, że chwila ta będzie prawdziwą przyjemnością. W końcu to pierwszy taniec młodych małżonków!

WYBIERZ ZESPÓŁ NA TWOJE WESELE!

Zobacz także: Co ustalić z zespołem przed weselem?

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!