• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Pierwszy Taniec - Oktawian Kopczyński

Oktawian Kopczyński

Pierwszy Taniec - Oktawian Kopczyński

Ul. długa 44/50, Warszawa

(19)
Pokaż telefon

Oferuję zajęcia indywidualne przygotowujące do pierwszego tańca, naukę tańca w parze oraz ułożenie choreografii.

Wybór instruktora jest bardzo ważnym elementem Waszego ślubu - dlatego decyzja powinna być przemyślana. Od tej decyzji będzie zależało, ile się nauczycie oraz jak będziecie się prezentować przez całe wesele na parkiecie, nie wspominając o pierwszym tańcu i choreografii pierwszego tańca.

Zapraszam na pierwszą niezobowiązującą lekcję, aby zobaczyć jak uczę, co staram się wydobyć podczas pierwszego tańca i co sprawi, że będziecie mogli zatańczyć układ dopasowany do Was - do Waszych oczekiwań i umiejętności oraz w jaki sposób będziecie mogli zachwycić gości.
Nauczę Was jak poruszać się na parkiecie - ta lekcja na pewno nie będzie zmarnowana, a po niej już będziecie wiedzieć czy chcecie, abym to ja uczestniczył w Waszych przygotowaniach do pierwszego tańca :)

100 zł - 150 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Nauka tańca

100 zł - 150 zł

Możliwość kupienia pojedynczych zajęć oraz pakietów 5-ciu oraz 10-ciu zajęć w niższych cenach.
Możliwość kupienia/oddania zajęć/pakietu osobom trzecim - rodzicom/świadkom/znajomym.
(warto też pomyśleć o prezencie i dla nich przed ślubem :) )

Opinie

4.96

19 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

AI

Alicja I

Razem z mężem trafiliśmy do Oktawiana doklandie 10 dni przed ślubem!!! Co pozwoliło na odbycie 3 zajęć (po 2 godziny). ?? Oboje lubimy potańczyć, ale chcieliśmy żeby nasz pierwszy taniec to było coś więcej niż zwykle bujanie. I udało się. ? Były obroty, podnoszenia, pochylenia i elementy walca. Całość wyglądała bardzo naturalnie w efektownie - goście zachwyceni. ?? Polecamy lekcje z Okatwianem z całego serca. Super nauczyciel, który potrafi ułożyć układ i nauczyć go podczas 3 spotkań ? Zajęcia prowadzone bez stresu i presji, wrecz przeciwnie uspokajanie i wiele cennych wskazówek żeby wszystko wyglądało jak najlepiej. ? My jesteśmy zadowoleni w 100%!!!

10 miesięcy temu

AS

Aneta S

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam! Gdy przyszliśmy na pierwszą lekcję mówiliśmy: "słuchaj, my to w sumie chcemy pierwszy taniec "przebujać", jakis obrót i coś, żeby jakoś wyglądało, bo żadni z nas tańcerze (zwłaszcza z mojego przyszłego męża?)", a jak to się skończyło? Opinia gości weselnych mówiła sama za siebie, totalny taniec z gwiazdami ? brak tu mojej skromności, ale to bardziej podziw w tym czego udało się nauczyć mojego (dzisiaj już) męża! Bardzo żałuję, że nie wybraliśmy się na takie lekcje wcześniej, tyle imprez i wesel "przesiedzianych", a po kursie na pierwszy taniec, nasze i kolejne wesela przetańczone w całości! Oktawian dziękujemy!

10 miesięcy temu

KO

Kajtek O

Witam, znajomi przeglądali oferty i natknęli się na Oktawiana po czym napisali do nas "to chyba wasz instruktor", i faktycznie Oktawian przygotowywał nas do pierwszego tańca. Mieliśmy bardzo napięte terminy i bardzo mało czasu aby rozpocząć naukę ( gdy się zorientowaliśmy mieliśmy lekko ponad tydzień ) dzięki Bogu trafiliśmy na Oktawiana, który ze stoickim spokojem i uśmiechem na twarzy powiedział nam "ogarniemy to". Poświęcił na każdą walną chwilę miedzy innymi zajęciami które prowadził w szkołach tańca ( czasami kończyliśmy ok 23/24tej ). Efekt końcowy był niesamowity za co jeszcze raz DZIĘKUJEMY . POLECAMY ! Ps. za atmosferę dodalibtśmy jeszcze 2 gwiazdki ;)

1 rok temu

KO

Kajtek O

Witam, niedawno znajomi przeglądali oferty na wedding i natkęli się na Oktawiana po czym napisali do nas "to chyba wasz instruktor", i faktycznie Oktawian przygotowywał nas do pierwszego tańca. Mieliśmy bardzo napięte terminy i na naukę zostało naprawdę niewiele czasu ( zanim się obejrzeliśmy mieliśmy lekko ponad tydzień) dzięki Bogu trafiliśmy na Oktawiana, który ze stoickim spokojem i uśmiechem powiedział żebyśmy się nie martwili i że "ogarniemy to". Poświęcił nam każdą wolną chwilę miedzy innymi zajęciami i nauką w szkołach tańca które prowadził ( czasem wychodziliśmy od niego ok 23/24tej ). Efekt końcowy był niesamowity za co jeszcze raz dziękujemy - za poświęcenie swojego prywatnego czasu, oddanie i profesjonalizm który otrzymaliśmy. POLECAMY Z CAŁEGO serca. PS. do ATMOSFERY dodalibyśmy jeszcze 2 gwiazdki ;)

1 rok temu

MK

Marlena K

Oktawian jest super trenerem, wspaniałym tancerzem i wprowadza świetną atmosferę. Tańcząc z Oktawianem można się poczuć jak prawdziwy profesjonalista ;) Bardzo polecam!

1 rok temu

Źródło: Facebook

JZ

Joanna Z

Co tu dużo pisać- najlepszy z najlepszych! Ogromnie utalentowany, zaangażowany w zajęcia i tworzący świetną atmosferę. Z całego serca polecam! ?

1 rok temu

Źródło: Facebook

BR

Beata R

Najlepsza decyzja jaką podjęliśmy przed ślubem to kurs u Oktawiana! Nie tylko przygotował przepiękną choreografie, która była efektowna dla gości, a jednocześnie nie przerosła naszych możliwości tanecznych, ale też pokazał nam (zwłaszcza osobie prowadzącej) jak sprytnie wykorzystać kilka trików żeby móc zatańczyć absolutnie z każdym. I to jest coś co pomogło nam bardzo w trakcie wesela, ale także co wykorzystujemy na każdej imprezie tanecznej. Mój mąż zatańczył pięknego walca - sam po sobie się tego nie spodziewał. Dlatego serdecznie polecam! Zaufajcie mi - z Oktawianem zatańczycie wszystko na co macie ochotę ??

1 rok temu

Źródło: Facebook

MT

Martyna T

Super atmosfera i genialny nauczyciel ! Polecam :)

1 rok temu

Źródło: Facebook

PW

Patryk W

Gorąco polecam, zarówno układ pierwszego tańca, jak i zajęcia z tańca użytkowego !!! ;-)

1 rok temu

Źródło: Facebook

JK

Justyna K

Jeśli zależy Wam na świetnej atmosferze, cudownej i "lekkiej" choreografii to dobrze trafiliście :)! Oktawian sprawia, że amatorzy płyną po parkiecie :) utworzona choreografia dopasowana jest do umiejętności pary i nie można jej zarzucić tzw. ciężkości co niestety zdarza się bardzo często :) co prawda kosztowalo nas to trochę pracy, ale efekt i satysfakcja, że daliśmy radę jest nie do opisania :) same lekcje sprawiały nam ogromną frajdę, aż żałujemy że nie możemy tego powtórzyć...:) pozdrawiamy ?Justyna ❤️ Tomek

1 rok temu

Źródło: Facebook

AP

Agnieszka P

Z czystym sumieniem polecam nauki u Oktawiana? mieliśmy bardzo mało czasu na nauki, ale dzięki pełnemu profesjonalizmowi nie mogło być inaczej i wszystko wyszło pięknie? goście weselni byli zachwyceni? Jeszcze raz dziękujemy i polecamy wszystkim tym, którzy nadal się wahają?

1 rok temu

Źródło: Facebook

AP

Aleksandra P

Dzięki Oktawianowi nasz pierwszy taniec był przede wszystkim dopasowany do nas, nie było sztucznie wyglądającej choreografii a naturalne ruchy, które wyglądały fantastycznie (ocena gości☺) :) atmosfera na próbach była świetna, Oktawian bardzo dobrze tłumaczy i pokazuje co i jak? z całego serca polecam ! ❤

1 rok temu

Źródło: Facebook

MD

MoniKa D

Zajęcia z Oktawianem były super! Oktawian jest profesjonalistą, nauczył nas walca i ułożył przepiękny, niesztampowy układ, w którym 'płynęliśmy' i zachwyciliśmy wszystkich gości. Mamy piękną pamiątkę z wesela i ciepłe wspomnienia z zajęć.

1 rok temu

Źródło: Facebook

PN

Patrycja N

Długo się zbierałam, aby napisać recenzję, ponieważ ciężko jest ocenić Oktawiana i ubrać w słowa naszą wdzięczność. Zacznę od tego, że w ciągu kilku spotkań ułożył dla Nas układ taneczny do wybranej przez Nas piosenki, a oprócz tego pokazał nam jak się ruszać i poznać nasze ciała :) na zajęciach pojawialiśmy się z naszą córeczką co w ogóle nie stanowiło dla Niego problemu, a wręcz przeciwnie zaangażował się w opiekę, abyśmy mogli w spokoju potrenować. Oktawian jest bardzo cierpliwy, wyrozumiały, ale też bardzo kreatywny - nasz układ od początku do końca tworzył przy nas, a nasz taniec nie był skomplikowany, ale bardzo efektowny. Wszyscy goście weselni byli oczarowani, ponieważ nasz taniec wyglądał bardzo naturalnie, a na dodatek stwierdzili, że zupełnie nie było widać po Nas stresu :) Jeszcze raz DZIĘKUJEMY? Chapeau Bas! ? Polecam wszystkim naukę tańca z Oktawianem :) my na pewno do niego wrócimy na lekcje indywidualne, jak nasza córa troszkę podrośnie ?

1 rok temu

Źródło: Facebook

MZ

Monika Z

Oktawian jest bardzo zaangażowanym trenerem z prawdziwymi umiejętnościami. Kreatywny, wymagający, ale jednocześnie pozytywnie motywujący. Każde zajęcia z Oktawianem przebiegały w przyjaznej atmosferze. Bardzo zależało nam z Mężem na pięknym i efektownym pierwszym tańcu i dzięki Oktawianowi taki on właśnie był. Oprócz tego nauczyliśmy się, jak ładnie prezentować się na parkiecie nie tylko w pierwszym tańcu. Podsumowując: zdecydowanie polecam!

1 rok temu

Źródło: Facebook

MB

Monika B

Oktawian to najlepszy instruktor tańca!? Zajęcia odbywały się w miłej atmosferze, bez stresu i skrępowania. W kilka spotkań nauczyliśmy się nie tylko wyjątkowego pierwszego tańca, ale także otrzymaliśmy mnóstwo cennych rad jak wykorzystać nabyte umiejętności podczas imprez tanecznych. Dzięki Oktawianowi przeżyliśmy wspaniałą przygodę z tańcem za co jeszcze raz bardzo dziękujemy!❤ Monika & Mateusz

1 rok temu

Źródło: Facebook

MK

Marzena K

Nauka pierwszego tańca z Oktawianem to była niezapomniana przygoda, to człowiek który dokonuje niemożliwego! ?Instruktor przepełniony pasją, kreatywnością i fantastycznym podejściem do kursantów! Nie mogliśmy trafić lepiej. Polecamy wszystkim z całego serca. ?

1 rok temu

Źródło: Facebook

AW

Aleksandra W

Do naszego Pierwszego Tańca przygotowywał nas Oktawian. To był idealny wybór! W ciągu kilku spotkań ułożył nam cały układ, który później ćwiczyliśmy pod jego czujnym okiem do perfekcji! Każde spotkanie kończyliśmy nagraniem naszych postępów, żebyśmy w domu mogli je nadal szlifować. Oktawian to rewelacyjny, pełny cierpliwości i wielu pomysłów instruktor, który w mgnieniu oka potrafi wypełnić muzykę krokami :) Poza Pierwszym Tańcem, udzielił nam wielu wartościowych tanecznych wskazówek, które zostaną z nami już na całe życie :) Z całego serca polecam naukę tańca u Oktawiana, to zdecydowanie dobry wybór :)

1 rok temu

Źródło: Facebook

DD

Daniel D

Trafiliśmy do Oktawiana z internetu- bardzo dobrze nam się współpracowało. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego pierwszego tańca. Oktawian jest mega profesjonalny, kocha to co robi. Z całego serca polecamy wszystkim narzeczonym! ! ! Ola i Daniel

1 rok temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Każda para to nowe wyzwanie, któremu trzeba sprostać. Tak naprawdę przy każdej parze nabieram nowego doświadczenia i uczę się czegoś nowego. Dzięki temu czerpię energię i chęci, żeby samemu dalej się rozwijać. Wdzięczność par utwierdza mnie tylko, że jestem na odpowiednim miejscu i że muszę od siebie wciąż dużo wymagać, żeby swoje umiejętności i wiedzę móc przekazywać dalej.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Mam przyjemność współpracować z parami młodymi od ponad 4 lat. Przez moje zajęcia przewinęły się już setki zadowolonych nowożeńców - rocznie przygotowuję ponad 150 par oraz prowadzę liczne zajęcia grupowe z tańca użytkowego i towarzyskiego. Każde zajęcia to nowe doświadczenie, które mnie rozwija, dlatego angażuję się w każdą rozpoczętą współpracę i myślę, że to praca, którą chciałbym wykonywać także i w przyszłości.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Oczywiście przysięga. To jest chyba ulubiony moment każdego. Ale też warto pamiętać o pierwszym tańcu - to on rozpoczyna wesele, im lepiej będziecie się czuć podczas niego i im bardziej będziecie zadowoleni z siebie, tym bardziej tą radość odczują goście. :)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

To kwestia bardzo indywidualna, jednak moja współpraca z parami to zazwyczaj od ok. 6/7 zajęć do 13/14. Najczęściej jednak są to pakiety 10 zajęć.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Zajęcia zaczynam od nauki tańca użytkowego, a dokładniej techniki tańca - zrozumieniu skąd się bierze ruch i jak tworzyć własne sekwencje w tańcu - pozwala to poczuć się pewniej na zajęciach, a potem oczywiście na parkiecie, poznane przejścia przydają się na całe życie. Uważam, że warto poświęcić trochę czasu na poszerzenie swojej wiedzy z tańca. Nabranie swobody i poczucia pewności w tańcu bardzo wpływa na efekt końcowy przygotowywanej choreografii.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Każdy klient chciałby, żeby ich taniec nie był sztuczny, wyuczony, ale był przede wszystkim naturalny i można było w nim poczuć się swobodnie. Dlatego też proponuję parom takie układy - polecam poczytać recenzję osób, które miały okazję współpracować ze mną :)

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Pozytywne nastawienie oraz wzajemnie zrozumienie jest najważniejsze do owocnej współpracy :)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Podstawowe pytanie to ile czasu będziemy potrzebować, żeby przygotować nasz pierwszy taniec. Odpowiadam zawsze: przyjdźcie na pierwsze zajęcia, zobaczcie jak uczę i czego możecie się nauczyć ode mnie - wtedy sami zadecydujecie ile zajęć będziecie chcieli, każde zajęcia to zdobycie nowych umiejętności, jestem otwarty na propozycję, dlatego im więcej lekcji tym lepiej. Pamiętajcie - Wasze wesele to zazwyczaj jedyny moment w życiu, że decydujecie się na zajęcia indywidualne - warto skorzystać i nauczyć się jak najwięcej - dlatego też bardzo ważne jest kogo wybierzecie do nauki pierwszego tańca :)

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Wspólne zrozumienie i ustalenie wspólnych celów, do których się dąży. Wybór instruktora pierwszego tańca jest bardzo ważny - od niego będzie zależeć czego się nauczycie, jak będziecie się prezentować nie tylko podczas pierwszego tańca, ale także podczas całego wesela. Warto pójść na pierwsze zajęcia i wtedy podjąć decyzję.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Naturalność, naturalność i jeszcze raz naturalność. A także szybka i efektowna nauka tańca użytkowego. Opracowałem swój sposób nauki, z którego każda para jest zadowolona. Myślę, że każdy powinien przyjść na jedną, dwie godziny zajęć indywidualnych, nie tylko osoby, które przygotowują się do pierwszego tańca :) Ps. Warto też pomyśleć o prezencie dla świadków/rodziców w postaci lekcji tańca przed Waszym ślubem ;)

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Luźna, miła atmosfera na zajęciach. Angażuję się w swoją pracę i jestem otwarty na propozycję - często daję wybór parze, tak, aby ten układ był dopasowany do nich. Na pierwszych zajęciach z tańca użytkowego mamy okazję się poznać i poznać nasze oczekiwania - nigdy nie narzucam choreografii parze, tylko dopasowuję ją do nich :)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Myślę, że już w poprzednich pytaniach odpowiedziałem na to pytanie. Zachęcam jednak do zapoznania się z moimi recenzjami na mojej stronie na facebook'u "Pierwszy Taniec Oktawian Kopczyński" - sami wtedy zrozumiecie, czym się wyróżniają moje zajęcia i co staram się Was nauczyć :)

Wolne terminy

Kontakt

Pierwszy Taniec - Oktawian Kopczyński

facebook

ul. długa 44/50 00-241 Warszawa

Poniedziałek

07:00 -22:00

Wtorek

07:00 -22:00

Środa

07:00 -22:00

Czwartek

07:00 -22:00

Piątek

07:00 -22:00

Sobota

07:00 -22:00

Niedziela

07:00 -22:00

Jestem do Waszej dyspozycji, jeżeli chodzi o godziny zajęć - rozumiem, ze czasami sytuacja wymaga tego, aby spotkać się o 7 rano jak i o 22 :)

Zobacz szkoły tańca w Twoim województwie: