Wedding.pl / Inspiracje / Ślub i wesele / Organizacja i planowanie / Sprawdź o czym najczęściej zapominają Panny Młode!
Organizacja i planowanie

Sprawdź o czym najczęściej zapominają Panny Młode!

15 grudnia 2018 — Redakcja Wedding.pl
O czym najczęściej zapominają Panny Młode - zdjęcie 5

Ślub to jeden z tych dni w życiu, w którym wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik. Zazwyczaj już rok wcześniej Narzeczeni rozpoczynają przygotowania, które mogłoby się wydawać nie mają końca. Wybór sali weselnej, ustalenie menu, znalezienie idealnej kreacji, czy dobór dekoracji to tylko kilka punktów, zawartych na naprawdę długiej liście. Jeśli chcecie ułatwić sobie zadanie, powinniście opracować harmonogram, który wprowadzi ład i porządek. Kiedy kilkumiesięczne przygotowania dobiegają końca, a dzień ślubu zbliża się wielkimi krokami, emocje zaczynają sięgać zenitu. A jak wiadomo, stres i pośpiech nie są dobrymi doradcami. Bardzo łatwo jest o czymś zapomnieć i coś przeoczyć. Zastanawiacie się, o czym najczęściej zapominają Panny Młode?

WYBIERZ IDEALNĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ!

O czym najczęściej zapominają Panny Młode – nasza lista

Kosmetyki

Każdy, nawet perfekcyjnie wykonany makijaż ślubny, pod wpływem łez wzruszenia może się delikatnie popsuć i rozmazać. Szminka lub błyszczyk na ustach też nie są wieczne, a chyba żadna Panna Młoda nie chciałaby w dniu ślubu mieć niepomalowanych ust czy rozmazanego tuszu pod oczami. Jeśli nawet planujecie zabrać ze sobą kosmetyki, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że w tym najważniejszym dniu o nich po prostu zapomnicie.

O czym najczęściej zapominają Panny Młode- kosmetyki- zdjęcie 2

Pończochy

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać do tego, że Pannie Młodej przydadzą się pończochy czy też rajstopy na zmianę. To taka mała rzecz, która potrafi uratować życie każdej kobiecie.

O czym najczęściej zapominają Panny Młode -pończochy- zdjęcie 1

Zobacz także: Scenariusz ślubu i wesela – dlaczego warto go mieć?

Parasol

Jak wiadomo, pogoda potrafi płatać figle i z malej chmury może powstać duży deszcz. Nie ulega chyba najmniejszej wątpliwości, że przemoknięta Panna Młoda nie będzie czuła się zbyt komfortowo. Dlatego parasol przeciwdeszczowy zawsze warto schować do bagażnika samochodu, o czym niestety bardzo często zapominają Młode Pary.

O czym najczęściej zapominają Panny Młode -parasol - zdjęcie 2

Lekarstwa

Każdy inaczej reaguje na stres, jedni się śmieją, a drugich zaczyna boleć głowa lub brzuch. Jeśli nie Wam, to może któremuś z gości przydadzą się krople czy tabletki. Niestety Panny Młode zapominają o zabraniu ze sobą niezbędnych leków.

O czym najczęściej zapominają Panny Młode -leki - zdjęcie 4

Zobacz także: Planowanie budżetu ślubnego

WYBIERZ IDEALNĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ!

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!