Bielizna ślubna do sukni bez pleców. Jaki stanik wybrać?

Bielizna ślubna do sukni bez pleców 8

Bielizna ślubna to bardzo ważny dodatek, który należy wziąć pod uwagę już podczas przymiarki sukni ślubnej. Tylko idealnie dobrana bielizna sprawi, że kobieta w dniu ślubu będzie czuła się naprawdę olśniewająco. Marzysz o ślubie jak z bajki? Twoim sercem zawładnęła wyjątkowa kreacja z odkrytymi plecami, jadnak nie wiesz w jaki sposób dobrać do niej odpowiednią bieliznę? O ile z figami nie ma większego problemu, to w przypadku biustonosza sprawa nie jest już taka prosta. Jeśli bielizna ślubna do sukni bez pleców jest teraz na waszej liście “must have”, przygotowaliśmy dla Was kilka podpowiedzi i wskazówek.

Biustonosz samonośny

Jeśli zdecydowałaś się na kreację, która całkowicie odsłania i eksponuje Twoje piękne plecy, najlepszym rozwiązaniem może okazać się biustonosz samonośny. Biustonosz ten przykleja się ciasno do piersi, nie posiada żadnych ramiączek ani też żadnego zapięcia z tyłu pleców. Ten typ bielizny stworzony jest dla kobiet z nieco mniejszym biustem. Jednak Panny Młode, które mają większe piersi, mogą pokusić się o założenie biustonosza samonośnego z fiszbinami, które zapewniają dodatkowe wsparcie. Warto w takim przypadku pomyśleć o sukni z dobrym gorsetem i wszyciu stanika bezpośrednio w niego. Zapewni to komfort Pannie Młodej i pewność, że biustonosz pozostanie na swoich miejscu przez całe wesele.

Biustonosz z obniżonym zapięciem

Jedną z propozycji do sukni ślubnej bez pleców jest biustonosz z nieco obniżonym zapięciem. Taki rodzaj bielizny sprawdzi się idealnie w przypadku kreacji, która jedynie częściowo odsłania plecy. Biustonosz ten charakteryzuje się całkowitym brakiem ramiączek i sięga zdecydowanie niżej niż tradycyjny. Najlepszym pomysłem jest wybranie się do salonu z bielizną lub do brafiterki, która z całą pewnością pomoże Wam w ostatecznym wyborze. Stanik z obniżonym zapięciem jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla kobiet, które nie potrzebują dużej miseczki.

Bielizna ślubna do sukni bez pleców – push-up

Nie jesteście do końca zadowolone z wielkości swojego biustu i zawsze marzyłyście, aby w dniu ślubu przy użyciu magicznych sztuczek go troszkę powiększyć? Idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie biustonosza push-up z obniżonym zapięciem. Gwarantujemy, że będziecie czuły się naprawdę wyjątkowo pięknie i kobieco. Dobrym pomysłem jest również zrezygnowanie ze stanika i wszycie poduszek w gorset. Pamiętajcie: im mniej, tym lepiej!

Zobacz także: Rajstopy czy pończochy ślubne – co założyć pod suknię?

Pończochy, pasy do pończoch i inne

Jeśli piękna bielizna ma sprawić, że poczujecie się jeszcze piękniej i będzie bić od Was blask, warto zastanowić się nad zmysłowymi elementami. Na pewno taką bielizną będą pończochy zamiast rajstop. Możecie wybrać samonośne lub w opcji rzadziej spotykanej na co dzień, czyli z pasem. Jeśli macie pewność, że ta druga opcja nie sprawi Wam dyskomfortu, warto się na nią zdecydować.