Obiad zamiast wesela - jak zorganizować? - Wedding.pl

Obiad zamiast wesela – jak zorganizować?

Redakcja Wedding.pl

Coraz częściej Młode Pary decydują się na zorganizowanie obiadu dla najbliższej rodziny zamiast hucznego wesela. Niektórzy biorą pod uwagę koszty, które w przypadku eleganckiego obiadu są zdecydowanie niższe. Inni z kolei nie lubią typowych wesel i nie czują tego klimatu. Zorganizowanie obiadu w restauracji jest racjonalnym i rozsądnym pomysłem, od którego nie powinno odwodzić się pary, która się na niego zdecydowała. Jak zorganizować obiad zamiast wesela?

Obiad zamiast wesela – jak zorganizować?

Czy rezygnacja z hucznego przyjęcia weselnego, oznacza rezygnację z marzeń? Absolutnie nie! Obiad w klimatycznej restauracji także może być niepowtarzalny, romantyczny i wyjątkowy. Zorganizowanie obiadu dla najbliższej rodziny, podobnie jak wesela do białego rana, powinno być dobrze przemyślane i dokładnie zaplanowane.

Miejsce

Przygotowania należy rozpocząć od znalezienia miejsca, które będzie magiczne i wyjątkowe. Przecież jakby nie patrzeć, będzie to dzień Waszego ślubu. Najpiękniejszy i najromantyczniejszy dzień, w którym wkraczacie na nową, wspólną drogę. Kameralna restauracja otoczona piękną roślinnością na pewno okaże się idealnym miejscem. Nie podejmujcie pochopnej decyzji, czasami warto poświęcić więcej czasu na znalezienie restauracji jak z bajki.

–>ZNAJDZ MIEJSCE NA OBIAD WESELNY <–

Zobacz także: Intymne wesele – na czym polega?

Obiad zamiast wesela - jak zorganizować?

Menu

Dzień ślubu jest dniem niepowtarzalnym dlatego menu, które będzie umilać Wam chwile w gronie najbliższych, także powinno być niepowtarzalne i wyjątkowe. Może warto pokusić się o dania kuchni dalekiego wschodu bądź kuchni włoskiej, francuskiej? Miłośnikom kuchni polskiej chcielibyśmy zaproponować dania z dziczyzny, które skradną podniebienia Waszych bliskich. Punktem kulminacyjnym przyjęcia w restauracji powinien być tort weselny. Takich smakołyków nie może przecież zabraknąć!

Obiad zamiast wesela - jak zorganizować?

Muzyka

Zadbajcie także o muzykę w tle, która stworzy romantyczną atmosferę, jaka powinna panować w dniu ślubu. Jeśli wynajmiecie osobą salę w restauracji, możecie także pokusić się o zatańczenie pierwszego, wyjątkowego tańca.

Nie zapomnijcie o ślubnych tradycjach i przesadach, których nie może zabraknąć nawet na przyjęciu organizowanym w restauracji – przeniesienie Panny Młodej przez próg, toast za zdrowie Młodej Pary, tort weselny.

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!

Polecani usługodawcy