Salon "Rzeka Piękna" Siedlce, Asłanowicza 32A Beata

Beata Radomyska [email protected]

Salon "Rzeka Piękna" Siedlce, Asłanowicza 32A Beata

Ul. Asłanowicza 32A, Siedlce

(9)

O nas

Zapraszam do rezerwacji telefonicznej 509 685 117 - lub przez przez aplikację booksy : rzekapiekna.booksy.com
Skopiuj nasze linki i wklej w wyszukiwarkę:
FB: https://www.facebook.com/beata.radomyska/
FB: https://www.facebook.com/salonrzekapiekna/
FB: https://www.facebook.com/paletabarw/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/radomyskab_makeupschool/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kolorytwojegostylu/
Oprócz mistrzowskich, przepięknych upięć ślubnych nad którymi czuwa osoba z pasją i wizją oraz talentem fryzjerskim - Sylwia Montewka wraz ze swoim młodym, ambitnym zespołem,
nasz drugi sztandarowy produkt-usługa to makijaż, wykonywany profesjonalnie przez najwyższej klasy wizażystów, Topowy wedding make up wykonuje Beata Radomyska - Mistrz w zawodzie wizażystka/stylistka-nr dyplomu mistrzowskiego 43 631 wydanego przez Mazowiecką Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Warszawie oraz zespół wizażystów Rzeki Piękna prowadzonych przez Beatę - cenionego trenera w branży beauty, założycielkęCentrum Kreowania Wizerunku i Autoprezentacji, Szkoły wizażu i Salonów Makijażu i Stylizacji.
Precyzyjne pociągnięcia grzebieniem i pędzlem oraz wielka miłość i pasja do kobiecego piękna są misją naszego salonu.
Jesteśmy otwarci na nowe trendy w makijażu i we fryzjerstwie, doskonalimy i rozwijamy nasze talenty, wspieramy się wzajemnie i motywujemy do ciągłego rozwoju zarówno w tematyce urody, jak też zdrowej urody.
Serdecznie zapraszamy Beata i Sylwia z Zespołem Rzeki Piękna

Oferta - Salon "Rzeka Piękna" Siedlce, Asłanowicza 32A Beata

Makijaż ślubny

150 zł - 180 zł

Manicure i pedicure

50 zł - 90 zł

Próbny makijaż ślubny

120 zł - 180 zł

Analiza kolorystyczna

200 zł - 220 zł

Analiza kolorystyczna wraz z wynikami w postaci aplikacji na smartfona-wynik w postaci indywidualnej palety barw będziesz mieć zawsze na swoim telefonie lub komputerze.
Promocja!
Analiza kolorystyczna Pary Młodej: 300zł
Dzięki tej usłudze uzyskacie Państwo profesjonalną informację na temat idealnego, przewodniego koloru Waszej uroczystości ślubnej (garderoba, makijaż, bukiet, wystrój sali oraz dekoracja auta)

Kreacja wizerunku

100 zł - 1000 zł

Metamorfoza wizerunku

40 zł - 1000 zł

Stylizacja ślubna

100 zł - 500 zł

Opinie - Salon "Rzeka Piękna" Siedlce, Asłanowicza 32A Beata

4.6

9 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

avatar

Natalia G

Jeśli w dniu ślubu chcecie usłyszeć skąd u Was takie zmarszczki w tak młodym wieku i że na pokazywanie tego, co chcecie nie ma czasu, bo bylo wykupić 3 h indywidualnej konsultacji wcześniej i zapłacić za to prawie 200 zł to śmiało. Makijaż ładny, ale przez przypadek dotknęłam powieki i nie rozmazałam się, a zdjęłam go. Dosłownie. I co najgorsze świadkowa nie mogła nałożyć swoich cieni w to miejsce więc na własnym ślubie miałam na powiece przerwę. Nie mam przebarwień na twarzy, a bez mojej zgody zostały dodane zdjęcia na fb z twarzą czarownicy, ale oczywiście te w makijażu były normalne. Tłuamczenie: telefon wyciąga pigmenty. Post został usunięty. Malowanie trwało ponad 2 h, gdy powieka mi mrugnęła podczas przyklejania rzęs usłyszałam, że co ja robię. Ogólnie- nie polecam. Warto być w tym dniu zdystansowanym, ale nie wybierajcie osób, które będą dla was niemiłe. Ja wybałam ze względu na poniższe oceny. 5 osób musiało mieć szczęscie, ja go nie miałam w tym przypadku i nie chcę o tym pamiętać. Na szczęście makijaż wbrew temu, co mówiła pani amlujace nie był najważniejszy w tym dniu i przy wyłączeniu się ze słuchania tych rzeczy i zapomnieniu o nich po wyjściu z malowania, reszta była cudowna.

1 rok temu

KJ

Katarzyna J

Pani Beatka to wyjątkowa Kobieta,w 100% dusza artysty. Makijaż w jej wykonaniu – mistrzostwo! Pełen profesjonalizm! Gorąco polecam każdej kobiecie, która marzy o pięknym, trwałym, wizualnie naturalnym makijażu.

3 lata temu

PD

Paulina D

Polecam bardzo serdecznie usługi Pani Beaty Radomskiej. Do swojej pracy podchodzi z sercem i duszą artystyczną. Jest to osoba która nie narzuca z góry kopii makijażu tylko indywidualnie pod każdą osobę dobiera pasujące kolory. Polecam!

3 lata temu

K

Karolina

Uczestniczyłam w kursie prowadzonym przez Panią Beatę, gdzie odbywał się pokaz makijażu ślubnego. Jestem bardzo zadowolona z przekazanej mi wiedzy i z bardzo miłej atmosfery. Wszystko było bardzo dokładnie dopracowane abysmy mogły pochłonąć jak największą ilość przekazanych nam informacji.

3 lata temu

A

Adrianna

Bardzo polecam usługi Beaty Radomyskiej, uczestniczyłam w szkoleniu, na którym Pani Beata była trenerem i organizowała pokaz makijażu ślubnego. Makijaż ten wykonany był mega profesjonalnie oraz zgodnie z kolorystyką modelki. Przed makijażem została wykonana staranna pielęgnacja skóry. Jestem zachwycona oraz zauroczona pracą oraz makijażami jakie wykonuje Pani Beata. Wszystko wykonane na najwyższym poziomie oraz zgodne z obowiązującymi trendami i zasadami higieny. Właśnie się zaręczyłam i już wiem kto wykona mój makijaż ślubny ;)

3 lata temu

N

Nowożeńcy2018

super

4 lata temu

MS

Marlena S

Ten salon to mistrzostwo! ??

2 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od ponad 20 lat.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Makijaż ślubny i wizytowy.

Kontakt - Salon "Rzeka Piękna" Siedlce, Asłanowicza 32A Beata

Salon "Rzeka Piękna" Siedlce, Asłanowicza 32A Beata

Ul. Asłanowicza 32A 08-110 Siedlce

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: