Pastelowe Kwiatki
Pastelowe Kwiatki Warszawa
(13)
Zobacz profil
Niebieskie Drzwi-  pracownia dekoracji, piękne śluby.
Niebieskie Drzwi- pracownia dekoracji, piękne śluby. Wrocław
(9)
Zobacz profil
Blooming Elegant
Blooming Elegant Kraków
(7)
Zobacz profil
Alkohol Na Prezent
Alkohol Na Prezent Warszawa
Zobacz profil
Celebrate zaproszenia

Patrycja Przecherka

Celebrate zaproszenia

Kraków

Witajcie,
Firma Celebrate powstała z ogromniej pasji jaką jest dla nas grafika oraz drukarstwo artystyczne.
W branży ślubnej działamy już od ponad roku oferując naszym klientom w pełni spersonalizowane zaproszenia i papeterie ślubną, które wykonujemy w oparciu o projekty indywidualne lub te z naszego wzornika.

Nie boimy się wyzwań! dlatego chętnie podejmiemy wszelkie nietuzinkowe zadania i niestandardowe projekty. Ciągle się rozwijamy i uczymy po to by móc sprostać Waszym oczekiwaniom!
Swoje realizacje dedykujemy osobom, które w papeterii ślubnej widzą coś więcej niż tylko papier i nadruk. Każde z naszych zaproszeń to małe dzieło sztuki przygotowane specjalnie dla Ciebie!.

1 zł - 20 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Podziękowania dla gości

2 zł - 10 zł

Oferujemy opakowania na ciasto, zdobione w stylu wybranego wzoru lub według indywidualnych upodobań. Tworzymy koncepcje nawiązujące do wystroju sali, wybranych kwiatów i kolorystyki tak aby każdy element współgrał za stylem Waszego wesela.

Opakowania na ciastow formacie 14x18cm w kolorze białym lub eco
Zamiast opakowań możemy wykonać także zawieszki z dowolnym tekstem.

Etykiety i naklejki na alkohol

1 zł - 10 zł

Wykonujemy zawieszki i naklejki na alkohole.
Można je zakupić pojedynczo na sztuki, lub w korzystnych pakietach
Posiadamy bazę ponad 50 rożnych tekstów i wzorów.

Zawiadomienia ślubne

2 zł - 15 zł

Realizujemy je w taki sam sposób jak zaproszenia.

Zaproszenia ślubne

2 zł - 15 zł

Zaproszenia ślubne to nasza specjalność! od tego wszystko się zaczęło. Posiadamy wiele własnych wzorów, które mogą posłużyć Wam jako inspiracja lub finalny projekt. Realizujemy także indywidualne zamówienia w oparciu o przekazane wytyczne. Wystarczy, że zapoznasz nas z ustaleniami z florystami i dekoratorami a My skomponujemy dla Ciebie wzór zaproszenia, który pięknie wkomponuje się w całościowy styl wesela.

Dysponujemy szeroką gamą papierów o rożnych teksturach i gramaturach.

Winietki

1 zł - 10 zł

Winietki to kolejny krok do świetnie zorganizowanego wesela. Przy dużej liście gości nie sposób uniknąć przepychanek i kilkominutowego rumoru związanego z zajmowaniem miejsc. Winietki całkowicie rozwiązują ten problem! Dodatkowo ułatwią usadzenie gości przy odpowiednich stołach, znajomych i rodzinę we własnym gronie.

Plan stołów

20 zł - 200 zł

Plan stołów to znaczne ułatwienie na każdym weselu! Dzięki niemu można w łatwy sposób uniknąć przepychanek przy weselnych stołach a także problemów z usadzeniem gości.
Plan stołów możemy wykonać w formie jednej dużej karty (plakatu) w dowolnym formacie lub w postaci wielu mniejszych rozkładów.
Do każdego stołu wykonujemy także ozdobną numeracje.

Karty menu

2 zł - 12 zł

Realizujemy zamówienia na menu weselne w dowolnej stylistyce
i w wielu formatach. Na menu oprócz listy dań ciepłych możemy także umieścić opis zimnej płyty, informacje odnośnie planowanych zabaw i happeningów podczas wesele itp.
Ostatnim trendem jest także umieszczenie zdjęcia państwa młodych na froncie. :)

Menu składane, stojące, leżące
format dowolny

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Wyzwania! Uwielbiam pracować nad nowymi projektami! Ogromną satysfakcje daje uczucie gdy przenosi się projekt z komputera na papier a następie składa w całość :) Bardzo cenie sobie także kontakt z ludźmi.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Wszystko zaczęło się prawie dwa lata temu, kiedy moja przyjaciółka zaręczyła się i razem planowałyśmy jej ślub Weselę. Pokazała mi wtedy swoje wymarzone zaproszenia ślubne, które okazały się być zbyt drogie na budżet młodej pary. Zadeklarowałam się, że zrobię je dla nich w ramach prezentu ślubnego :) Okazało się, że to był strzał w dziesiątkę! Ich radość była ogromna! Kilka miesięcy później zdecydowałam się założyć firmę działającą właśnie w tej branży.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od ponad roku :)

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Wszystkie projekty do druku przygotowujemy wektorowo co umożliwia ich bezstratne skalowanie, używamy do tego oprogramowania firmy adobe. Wydruki wykonujemy w zależności od potrzeb laserowo sprzętem firmy BROTHER lub atramentowo urządzeniem firmy EPSON

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Czas wykonania zlecenia zależy od nakładu oraz tego co trzeba będzie wykonać. Zazwyczaj jest około 7dni roboczych.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

W naszej regularnej ofercie znajdują się zaproszenia ślubne, winietki, zawieszki, menu, plany stołów, podziękowania dla gości, tablice powitalne itp.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Moja praca to nie tylko pasja ale także wieloletnie doświadczenie! Ponad 5 lat pracowałam jako grafik komputerowy w specjalizacji przygotowanie do druku, obecnie prowadzę własne studio graficzne, którego częścią jest marka Celebrate zaproszenia. Posiadam szerokie wykształcenie zarówno w grafice, drukarstwie, reklamie i marketingu. Moje wcześniejsze doświadczenia zawodowe to nie tylko praca na konkretnym stanowisku, ale także praca z ludźmi w celu realizacji ich potrzeb.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Cierpliwość i zaangażowanie!

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

W swojej pracy kieruje się tym zagwarantować moim klientom jak najwyższy poziom satysfakcji. Dlatego wszystkie projekty poprawiam bez limitu i dodatkowych opłat. Ponadto dla osób, z którymi nie mogę spotkać się osobiście zawsze przygotowuje pakiety próbkowe a następnie wysyłam je pocztą. Zdjęcia nie zawsze oddają urok zaproszeń, dlatego zależy mi aby każdy mógł je wcześniej zobaczyć na żywo.

Kontakt

Celebrate zaproszenia

Poniedziałek

12:00 -20:00

Wtorek

12:00 -20:00

Środa

12:00 -20:00

Czwartek

12:00 -20:00

Piątek

12:00 -20:00

Sobota

12:00 -20:00

Podane godziny określają czas kiedy odpowiadamy na telefony, maile bądź umawiamy się na spotkania. Na wszystkie nieodebrane połączenia staramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe.

Polecani z kategorii podziękowania ślubne

Pracownia Florystyczna Dmuchawiec MAGDALENA JANIK
Pracownia Florystyczna Dmuchawiec MAGDALENA JANIK Brenna
Zobacz profil
DekorLove Agnieszka Kordys
DekorLove Agnieszka Kordys Siedlce
(3)
Zobacz profil
Pracownia Marii Ross
Pracownia Marii Ross Kraków
(15)
Zobacz profil
Kwiaciarnia Nowińscy - florystyka i dekoracje
Kwiaciarnia Nowińscy - florystyka i dekoracje Szczekociny
(9)
Zobacz profil