• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Impressja

Agnieszka Kula

Impressja

Załazy 19, Przyłęk

(4)
Pokaż telefon

Każda powstająca u nas suknia jest nie tylko kwestią wyboru określonego wzoru, ale jest przede wszystkim efektem naszych propozycji zgodnych z oczekiwaniami i pragnieniami przyszłej Panny Młodej. Wybierając u nas suknię ślubną Panna Młoda nie jest obwarowana żadnymi ograniczeniami. Nasze wieloletnie doświadczenie, fachowość, gotowość i otwartość do współpracy, jak też bardzo bogaty, niespotykany nigdzie indziej, wybór materiałów, haftów i innych dodatków sprawi, że kreacja przez nas stworzona jest inna, niepowtarzalna, dostosowana do charakteru i sylwetki Panny Młodej.

217

ILOŚĆ SUKIEN

INFORMACJE DODATKOWE

Możliwość wypożyczenia sukni

DODATKOWY ASORTYMENT

Biżuteria

Suknie ślubne

Suknie ślubne

Opinie

4.85

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

AP

Anna P

Uważam, że salon w którym zamówiłam suknię jest urządzony w dobrym guście. Kiedy tam weszłam od razu zwróciłam uwagę na dbałość w jakiej są wystawione modele sukni, obsługa od razu się mną zajęła, wszystko konkretnie mi wyjaśniono co i kiedy mam zrobić. Gorąco polecam salon sukien ślubnych Impressja.

4 lata temu

PD

Paulina D

Salon na 5+

4 lata temu

K

Katarzyna

Polecam! Świetna i miła obsługa, ogromny wybór, ogólnie cudowna atmosfera !:)

4 lata temu

B

Beata

Salon bardzo duży dzięki czemu jest bardzo duży wybór w gotowych modelach, które można przymierzać; duża różnorodność modeli i fasonów sukien. Obsługę oceniam niestety niżej w porównaniu z salonami np. w Lublinie. Ja wybierając pierwszą w życiu suknię ślubną oczekiwałam porad ze strony obsługi, doradzenia fasonu, który będzie pasował do sylwetki, omówienia szczegółów, na których się nie znałam. W Załazach moja wizyta odbyła się na zasadzie co mi się spodobało to mi Pani przyniosła i tyle. W ostateczności zdecydowałam się uszyć suknię właśnie z Załazach według własnego projektu i z kolei z tej usługi i jakości obsługi jestem zadowolona. Moje uwagi były w całości uwzględniane, jestem po drugiej przymiarce i o dziwo wszystko jest tak jak chciałam od początku. Jak narazie jestem zadowolona. Mam nadzieję że odbiór będzie tylko formalnością bez niespodziewanych przeszkód.

5 lat temu

Kontakt

Impressja

website facebook

Załazy 19 26-704 Przyłęk

20 km od Puław

Poniedziałek

08:00 -18:00

Wtorek

08:00 -18:00

Środa

08:00 -18:00

Czwartek

08:00 -18:00

Piątek

08:00 -18:00

Sobota

08:00 -14:00

Zobacz salony ślubne w Twoim województwie: