avatar

Dekoracje&Florystyka Konsultant Ślubny Agata Interewicz

(13)

O nas

Oferujemy, dekoracje wesel, kościołów, dekoracje plenerowe, samochodów, usługi florystyczne. Szeroki asortyment, współczesne trendy. Zarówno osoby odważne jak i tradycjonalisci, decydując się na nasze usługi, będą w 100% zadowolone. ZAPRASZAMY!

PRZEDZIAŁ CENOWY

400.00 zł - 15000 zł

Opinie - Dekoracje&Florystyka Konsultant Ślubny Agata Interewicz

5

13 opinii

Dodaj opinię

Anita Ż

Pani Agatka jest niesamowita osoba, która stworzyła nam przepiękne dekoracje na sali oraz w kościele. Dekoracje na sali wyszły tak ślicznie ze nawet takiego efektu sobie nie wyobrażaliśmy❤️❤️❤️ Polecam Panią Agatke z całego serca ❤️❤️❤️ i jeszcze raz bardzo dziękujemy ❤️

1 rok temu

Źródło: Facebook

KR

Kamila R

Dekoracje przepiękne ? świetny kontakt. Pani Agata sprawiła że nasz dzień był jeszcze piękniejszy. ❤ dziękujemy!

1 rok temu

Źródło: Facebook

MI

Monika I

Chciałabym gorąco polecić Panią Agatkę ? To nie tylko wspaniała kobietka ale też czarodziej. Mimo tego że w ostatniej chwili zmieniliśmy zdanie co do wystroju i Pani Agata dowiedziała się o tym dzień przed ślubem to z uśmiechem na twarzy od razu zaczęła działać i wyczarowała cuda. ?❤️ Pięknie i klimatycznie. Dziękujemy.

1 rok temu

Źródło: Facebook

CP

Cezary P

Wszystko na wysokim poziomie od rozmowy z bardzo miłą Panią do realizacji usługi w sposób, w który każdy z gości się zachwycał podczas wesela!! ???

1 rok temu

Źródło: Facebook

AG

Agnieszka G

Dekoracje przepiękne ? idealne jak sobie wymarzyłam ?Dziękujemy ślicznie, piękniej nie mogło być! ? Pani profesjonalizm a także podejście do klienta jest godne polecenia z całego serca ? pozdrawiamy ?

1 rok temu

Źródło: Facebook

AK

Aleksandra K

Polecam z całego serca ???dekoracje były tak piękne,że Panią Agatę mogę polecić z czystym sumieniem ???? sprawiła,ze najważniejszy dzień naszego życia był jeszcze piękniejszy ???

1 rok temu

Źródło: Facebook

LM

Luiza M

Pani Agata to złoty człowiek! potrafi czytać w myślach i przelać to na piękno w postaci swoich dekoracji ? A dodatkowo jej nie schodzący z twarzy uśmiech sprawia, że współpraca to czysta przyjemność ? cóż tu więcej mówić.. POLECAM Z CAŁEGO SERCA ! ?

1 rok temu

Źródło: Facebook

Kontakt - Dekoracje&Florystyka Konsultant Ślubny Agata Interewicz

Dekoracje&Florystyka Konsultant Ślubny Agata Interewicz

Suwałki