Bianka Dekoracje

Patrycja Stryjczak

Bianka Dekoracje

Aleja Krakowska 14a, Piastów

(6)

O nas

Bianka dekoracje to profesjonalne usługi dekoratorskie - od projektu po jego realizację. Każde zlecenie, nawet te najmniejsze, traktowane jest poważnie i w sposób indywidualny. Już dziś skontaktuj się z nami i umów na bezpłatną konsultację.

PRZEDZIAŁ CENOWY

300 zł - 5000 zł

Oferta - Bianka Dekoracje

Wiązanka ślubna + Butonierka

155 zł - 235 zł

Ceny wiązanki ślubnej są ustalane indywidualnie - wszystko zależy od tego, jaki będzie materiał kwiatowy i stopień trudności wykonania bukietu/butonierki.

Napisy na stół

30 zł - 95 zł

Więcej informacji wkrótce.

Księga gości

50 zł - 150 zł

Księgę Gości wykonujemy na zamówienie Pary Młodej. Dodatkowo tworzymy dla niej odpowiednie miejsce - stolik okolicznościowy.

Napis LOVE

350 zł - 500 zł

Zlecenia specjalne

Dekoracja świetlna

35 zł - 600 zł

Posiadamy w ofercie kurtyny świetlne oraz lampy i listwy LED.

Dekoracja balonowa

30 zł - 500 zł

Dekorowanie samochodu

80 zł - 150 zł

Ceny dekoracji samochodu są ustalane indywidualnie - wszystko zależy od tego, jaki będzie materiał kwiatowy i stopień trudności wykonania.

Dekorowanie sali

850 zł - 3000 zł

Wykonujemy dekoracje kwiatowe, tkaninowe (podwieszane sufity), świetlne i inne. Chętnie podejmujemy się dekoracji tematycznych.

Dekorowanie kościoła

100 zł - 1100 zł

Możliwości dekoracji kościoła jest bardzo dużo, każda z tych opcji jest wspólnie wypracowaną koncepcją klienta i dekoratorni - cena jest uzależniona od ilości dodatków i stopnia trudności ich wykonania.

Numery na stoły

Więcej informacji wkrótce.

Dekoracja auta

Wystrój sali

Dekoracja kościoła

Dekoracja pleneru do sesji

Opinie - Bianka Dekoracje

5

6 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

ŻS

Żaneta S

Współpraca z Panią Patrycją to była czysta przyjemność - pełen profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół oraz indywidualne podejście. Efekt finalny przekroczył nasze oczekiwania i zachwycił również gości. Dekoracje w stanie idealnym przetrwały wesele i poprawiny. Zdecydowanie polecamy, szczególnie osobom, które chcą mieć pewność, że tego dnia wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik!

2 miesiące temu

E

Edyta

Wszystkim gorąco polecam,wykonanie lepsze od moich oczekiwań,przemiła obsługa z ogromną wiedzą.Brawo i dziękuję kochane.

1 rok temu

AJ

Agnieszka J

Z całego serca polecam Bianka Dekoracje - Panią Patrycję i cały jej zespół. Pani Patrycja bardzo uważnie słucha klienta, proponuje wiele ciekawych rozwiązań i jest bardzo cierpliwa, za co jej serdecznie dziękuje. Dekoracja kościoła i sali była zachwycająca. Stół Państwa Młodych jak i kwiaty i dekoracje na stołach, sali oraz tarasie budziły zachwyt gości i były dopracowane w każdym calu. Jakość w stosunku co ceny bardzo wysoka. Serdecznie polecam!

1 rok temu

avatar

Weronika S

Pani Patrycja stworzyła nam magiczny klimat na sali jak i w kościele. Wszystko było tak jak sobie wymarzylismy. Bardzo dobry kontakt. Pani Patrycja uważnie słucha oczekiwań młodej pary. Potrafi dobrze doradzić.

4 lata temu

A

Anna

Bardzo polecam! Ogromne doświadczenie Pani Patrycji widać już na samym początku - wie o co zapytać, doradza, nie wciska na siłę dodatkowych dekoracji (co na spotkaniu u konkurencji bardzo mnie denerwowało). Samo wykonanie - bez najmniejszych zastrzeżeń, bukiet mnie oczarował i prezentował się pięknie tydzień później na sesji zdjęciowej. Kwiaty na sali weselnej zachwyciły nawet właścicielkę sali.

5 lat temu

G

Grażyna

Mieliśmy stosunkowo niewielki budżet na dekorację, ale wiele elementów mogliśmy wykonać we własnym zakresie i tu pojawił się problem, bo to, co wydawałoby się, że obniży koszt było dla wielu firm problemem (bo nie wiadomo, jak to wycenić, bo nie pracują na nie swoich materiałach itp). W Bianka Dekoracje spotkaliśmy się ze zrozumieniem i chęcią współpracy. Dekoracje kwiatowe wykonała firma, natomiast winietki, menu, pompony stworzyliśmy sami, a Bianka Dekoracja zajęła się rozstawieniem tych wszystkich naszych dzieł:) na sali bankietowej:) Wszystko wyszło pięknie, goście byli zachwyceni. My również. Nie ukrywam, że w poszukiwaniu najlepszej oferty zaliczyliśmy kilka spotkań w sprawie dekoracji, ale spotkanie w Bianka Dekoracje znacznie odstawało od pozostałych. W pozostałych firmach właściwie ograniczało się to do: pokażcie czego chcecie, a my podamy ceny. Tutaj wyglądało to zupełnie inaczej, bo po pierwszym spotkaniu dostaliśmy całą koncepcję dekoracji - właściwie gotowy projekt, który nas zachwycił. Właścicielka ma ogromną wiedzę na temat kwiatów, patrzy na ślub całościowo, pyta o suknię ślubną, dodatki, tort, garnitur Pana Młodego i uwzględnia to wszystko w swojej propozycji. W dniu ślubu nie musieliśmy się o nic martwić. Bukiety przyjechały do mnie do domu, kwiaty dla rodziców na salę bankietową. Było pięknie. Bardzo dziękuję i zdecydowanie polecam.

5 lat temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Pamiętam do dziś swoją pierwszą Młodą Parę. Dekorację pomagała mi wykonywać przyjaciółka, a było to 12 lat temu.

Kontakt - Bianka Dekoracje

Bianka Dekoracje

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Aleja Krakowska 14a 05-820 Piastów

Zobacz innych usługodawców w mieście Piastów: