La'Lawenda

Anna Skwarek

La'Lawenda

Nowy Pożóg 62a, Lublin

(1)

O nas

Jeśli marzysz o ślubie i weselu w stylu rustykalnym, boho czy też romantycznym lawenda będzie odpowiednim motywem przewodnim. Ten subtelny, przepięknie pachnący kwiat daje wiele możliwości. Doskonale sprawdzi się w kompozycjach kwiatowych, które ozdobią zarówno kościół jak i salę weselną. Lawenda nada niepowtarzalnego i wysublimowanego charakteru bukietom ślubnym i butonierkom. Jej walory kolorystyczne od jasnofioletowego do ciemnoniebieskiego będą znakomicie komponowały się z białą suknią.
Chcąc przygotować swoich gości na ,,podróż o Prowansji" dołączcie pachnącą gałązkę do zaproszenia. W dowód wdzięczności za obecność możecie im podarować mały bukiecik lub woreczek zapachowy wypełniony lawendą.
Dekoracje lawendowe będą wspaniałym motywem tworzącym niepowtarzalny, romantyczny nastrój. Wianki, bukiety, świeczki czy lampiony mogą być doskonałym akcentem zdobiącym salę weselną.
Dopełnieniem lawendowej podróży będzie sesja zdjęciowa na naszej plantacji lawendy, która uwieczni ten wyjątkowy dla Was czas.

PRZEDZIAŁ CENOWY

60 zł - 150 zł

Oferta - La'Lawenda

Wystrój sali

20 zł - 150 zł

Bukiety, wianki i świeczniki będą doskonałym akcentem zdobiącym salę weselną

Wiązanka ślubna + Butonierka

120 zł - 150 zł

Bukiet z żywej lub suszonej lawendy.

Zlecenia specjalne

60 zł - 120 zł

Sesje ślubne w lawendzie

Podziękowania dla gości

Bukieciki, pachnące woreczki wypełnione lawendą

Opinie - La'Lawenda

5

1 opinia

Dodaj opinię

AC

Anna C

Jak byłam pierwszy raz w tym miejscu od razu miało się wrażenie, że widok jest jak...we Włoszech a jeszcze żadnej lawendy nie było...więc teraz jest tam iście pięknie na pewno??

4 lata temu

Źródło: Facebook

Kontakt - La'Lawenda

La'Lawenda

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Nowy Pożóg 62a 24-130 Lublin

Zobacz usługodawców w pobliżu: