Karykatura-rysowanie na żywo i z fotografii

Janusz Mrozowski

Karykatura-rysowanie na żywo i z fotografii

Szosa Lubicka 133/1, Toruń

(1)

O nas

Witam Państwa.
Pragnę zainteresować moją OFERTĄ rysowania karykatur na żywo na różnego rodzaju imprezach typu: wesele, event, targi, konferencje, szkolenia i inne. Jestem artystą profesjonalnym, dyplom na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu, członek Stowarzyszenia Polskich Artystów Karykatury. Rysowałem do prasy krajowej oraz na kontrakcie w Niemczech i mam ponad 20 - letnie doświadczenie w tej branży. Rysowanie karykatur na żywo stało się bardzo popularne na różnego typu IMPREZACH, stanowi urozmaicenie artystycznej oferty, wpływa na integrację i wprowadza rozluźnioną atmosferę wśród uczestników. To dodatkowa i nietypowa atrakcja dla UCZESTNIKÓW, którzy stają się posiadaczami własnych, oryginalnych i wesołych karykatur. Przełamuje to wewnętrzne opory i dystans wobec własnego wizerunku. Bywa, że dla szczególnego uhonorowania wybranej osoby, wykonuję odpowiednio wcześniej karykaturę na podstawie przesłanych fotografii wg., opisu charakterystyki w bardziej dopracowanej formie. Wykonuję karykatury i portrety. Standardowo w czasie 1h powstaje 6 karykatur na odpowiednim poziomie, a w przypadku większego zainteresowania mogę zwiększyć ich ilość, wykonując je w uproszczonej formie. Karykatury maluję bezpośrednio pędzlem i farbą lub rysuję ołówkiem/kredką na formacie A-3 lub A-4. W przypadku większej IMPREZY, mogę zapewnić udział kilku karykaturzystów. OFERTĘ kieruję do Osób Prywatnych oraz Firm. Cena za USŁUGĘ jest ustalana indywidualnie i zależy od: ilości godz. rysowania, odległości dojazdu i ewentualnego noclegu. Zazwyczaj realizuję Umowę o Dzieło lub Umowę Zlecenie. Nie wystawiam Faktury. REALIZUJĘ ZLECENIA NA TERENIE CAŁEGO KRAJU. Kwestie niewyjaśnione pozostawiam do indywidualnego omówienia. ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY. Pozdrawiam serdecznie. Janusz

PRZEDZIAŁ CENOWY

250 zł - 500 zł

Oferta - Karykatura-rysowanie na żywo i z fotografii

Pokaz

300 zł - 500 zł

Opinie - Karykatura-rysowanie na żywo i z fotografii

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

A

Anna

Najszczerzej jak tylko można polecam usługi Pana Janusza. Jego umiejętności, klasa i profesjonalizm są nie do przecenienia, Goście byli zachwyceni taką atrakcją, która jednocześnie stała się zabawną i oryginalną pamiątką tego dnia. Pan Janusz jest osobą, z którą można się dogadać w każdym aspekcie i nie zamieniłabym swojego wyboru na żaden inny. Dodatkowym atutem tego rodzaju umilenia gościom czasu jest to, że rysowanie ich pojedynczo nie spowodowało ubytku w osobach bawiących się na parkiecie.

8 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

To już ok. 10 lat.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Rysowanie na żywo, oraz czasem proponuję wykonanie karykatur przed IMPREZĄ, na podstawie przesłanych zdjęć i opisu (w pracowni), które wręczane są w trakcie UROCZYSTOŚCI. Wtedy jest RABAT CENOWY.

Kontakt - Karykatura-rysowanie na żywo i z fotografii

Karykatura-rysowanie na żywo i z fotografii

Szosa Lubicka 133/1 87-100 Toruń

Zobacz atrakcje na wesele w Twoim województwie: