Prestiż Bar

Damian Paweł

Prestiż Bar

(2)

O nas

Dzień wesela jest jednym z najważniejszych dni w życiu. Z największą dbałością pomożemy Państwu zorganizować jeden z najważniejszych dni w Państwa życiu, zapewniając profesjonalne usługi barmańskie.

Na potrzeby przyjęcia weselnego zawsze zabieramy ze sobą mobilny bar, nie ma problemu gdy sala nie posiada własnego baru. Zapewniamy kompleksowo sprzęt barmański, pełna różnorodność szkła do wszystkich rodzajów koktajli, lód kruszony oraz kostka, dodatki niezbędne do obsługi barmańskiej. Wysłuchamy wszystkich sugestii i jeśli jest taka potrzeba to stworzymy specjalnie dla Państwa autorska kartę drinków, którą Wasi goście będą smakować przez cała noc.

Prestiż Bar to osoby z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym na wielu konkursach barmańskich, szkoleniach branżowych oraz pracy z najlepszym barmanami. Barmani pomogą stworzyć wymarzony koktajli na bazie ulubionego alkoholu, czy tez pod kolor sukienki Postaramy się doradzić i sprawimy, że ta noc będzie długo wspominana.

PRZEDZIAŁ CENOWY

700 zł - 5000 zł

Oferta - Prestiż Bar

Pokaz barmański

700 zł - 1200 zł

Pokaz barmański za dodatkową opłatą

Obsługa barmańska

500 zł - 5000 zł

W naszej firmie mamy kilku doskonale wyszkolonych barmanów. Nie mamy problemu z dużymi imprezami , na które potrzebnych by było nawet kilku barmanów jednocześnie

Mobilny bar

500 zł - 800 zł

Posiadamy bary w kolorach biały i czarny

Opinie - Prestiż Bar

5

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

avatar

Ewa B

Najlepszy barman pod słońcem!!!! Najlepsze drinki i niesamowita atmosfera. Barman przeniósł naszych gości na inna planetę !!!!! ? Polecamy drink bar prestiż na 100000%% :)

2 lata temu

K

Kamila

Super ekipa szybka, energetyczna i pełna profesjonalizmu, dodatkowo z efektem wielkiego Bum! Polecam każdemu kto lubi napić się dobrych, kolorowych i niezapomianych drinków! Najlepszy punkt wesela poza para młodą oczywiście :)

3 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

NA weselach zaczęliśmy pracować jakieś 4 lata temu

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Przyjeżdza do Państwa barman z mobilnym barem, z całym szkłem , sprzętem barmańskim , likierami , owocami , napojami gazowanymi , sokami , lodem oraz alkoholami wyszczególnionymi w kosztorysie, od Państwa potrzebujemy jedynie czystej wódki w zależności od zużycia.

Kontakt - Prestiż Bar

Prestiż Bar

87-100 Toruń

Zobacz atrakcje na wesele w Twoim województwie: