Alan Tańczy

Alan Banach

Alan Tańczy

Rynek 8888888, Stalowa Wola

(3)
Pokaż telefon

Cześć!

Jestem Alan Banach i tańczę od drugiej klasy podstawówki. Pasję zaszczepiła we mnie mama, która zabrała mnie na pierwsze zajęcia. Jestem aktywnym tancerzem, który wciąż bierze udział w turniejach tańca towarzyskiego. Od dwóch lat prowadzę dla przyszłych par młodych indywidualne lekcje pierwszego tańca oraz tańca użytkowego. Daję również pokazy taneczne na weselach, targach ślubnych i imprezach komercyjnych.

Moje zajęcia zawsze prowadzę z pasją i optymizmem. Dokładam wszelkich starań, żeby Młodzi mieli pierwszy taniec swoich marzeń i jeszcze za wiele lat pozytywnie go wspominali. Jestem otwarty na wszelkie pomysły i zawsze gotów podjąć się największych wyzwań.

Znajdziecie mnie w Stalowej Woli, Przemyślu, Rzeszowie, i okolicach.

Zapraszam do kontaktu!

50 zł - 80 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Pokaz

400 zł - 600 zł

Szukasz wyjątkowej atrakcji, która umili Waszym gościom wesele? Marzy Ci się profesjonalny, pełen pasji pokaz gorących tańców latynoamerykańskich, czy pełnych gracji tańców standardowych Przychodzę z pomocą! Zawsze występuję z profesjonalnymi tancerkami i dbamy żeby każdy moment występu był perfekcyjny. Występowałem też w przeszłości m. in. na targach ślubnych, promocjach klubów, itp. Zapytaj o szczegóły!

Nauka tańca

50 zł - 80 zł

PIERWSZY TANIEC
Moje choreografie zawsze dopasowane są do charakteru, oczekiwań i umiejętności Państwa Młodych. Począwszy od wszelkich walców, tanga, poprzez salsę i na freestyle'ach skończywszy - nauczę Was, cokolwiek się Wam zamarzy. Wasz pierwszy taniec powinien oddawać to, jacy jesteście i uczucie, które Was łączy. Właśnie to spróbujemy pokazać na parkiecie. Napiszcie do mnie i zacznijmy tworzyć coś fajnego!

Wasz ślub już za rogiem i dopiero teraz postanowiliście, że chcecie popracować nad pierwszym tańcem? Nie ma problemu. W zależności od tego, ile zostało nam czasu nauczę Was kilku robiących wrażenie figur, albo stworzymy prosty, ale efektowny układ. Dopasuję się do najbardziej napiętych przedślubnych grafików! :)

TANIEC UŻYTKOWY
Oprócz pierwszego tańca chcielibyście nauczyć się ruszać do każdego rytmu? Możemy umówić się na lekcje tańca użytkowego, po których będziecie zachwycać gości weselnych swoimi umiejętnościami całą noc. Dodatkowo nauka prowadzeń sprawi, że lepiej zrozumiecie siebie nawzajem i zacieśni Wasze więzy.

Opinie

5

3 opinie

Dodaj opinię

AS

Aleksandra S

Nigdy nie zapomnę kursu tańca w DA Rotunda.? Zajęcia ciekawe, z humorem. Alan jest osobą cierpliwą, co jest pomocne przy pracy z "wyjątkowymi przypadkami" (np. ja??). Serdecznie polecam!??

1 rok temu

Źródło: Facebook

MS

Magdalena S

polecam ! Jest bardzo dobrym nauczycielem skoro nauczył mnie salsy na pierwszy taniec ?? (a więc i cierpliwy) ?.

1 rok temu

Źródło: Facebook

ŁP

Łukasz P

Polecam Alana z całego serca. dzięki niemu usłyszeliśmy wiele pochwał za nasz pierwszy taniec. Atmosfera z nim jest na prawdę fajna, i potrafi dotrzeć on do nawet najgorszych przypadków. My z żoną byliśmy zachwyceni. To była jedna z najlepszych decyzji. Nie dość że się świetnie bawiliśmy, to efekt był niesamowity. Szczerze polecamy każdemu kto chce zaprezentować coś na prawdę fajnego

1 rok temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Kontakt z ludźmi. Zawsze miałem to szczęście, że w pracy trafiałem na otwarte, miłe osoby, z którymi lekcje były czystą przyjemnością. Uwielbiam też dostawać nagrania z wesel od zadowolonych par.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Początkowo pracowałem w szkole tańca mojej znajomej prowadząc własne pary.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od około dwóch lat. Wcześniej prowadziłem lekcje tańca towarzyskiego w większych grupach i trenowałem dzieciaczki.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Pierwszy taniec :) Szczególnie lubię, kiedy dochodzimy do punktu kulminacyjnego - podnoszenia, czy innej efektownej figury - i wśród gości słychać zachwyt i pierwsze oklaski. Często kończy się to łzami wzruszenia u bliskich i Państwa Młodych - coś wspaniałego!

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Najlepiej jest kiedy Narzeczeni zgłaszają się do mnie przynajmniej na dwa miesiące przed ślubem, ale zawsze staram się dostosować do czasu, który mam i wykorzystać go na maksa.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Indywidualny kurs pierwszego tańca i tańca użytkowego oraz pokazy tańca towarzyskiego.

Jaki jest Twój styl?

Dla mnie najważniejsze jest dopasowanie się do Młodej Pary, Zawsze na początku poświęcam czas, żeby poznać ich charakter, estetykę i zrozumieć jaki chcą, żeby był ich pierwszy taniec.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Bardzo często Młodym, bez względu na realne umiejętności, wydaje się, że są "przypadkiem beznadziejnym". W rzeczywistości zawsze można coś poradzić i ja staram się każdemu stworzyć choreografię marzeń. Zawsze zachęcam, żeby para jak najwięcej ćwiczyła w domu i zazwyczaj zaangażowanie przekłada się na piękne efekty.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Taki, na którym Państwo Młodzi czują się dobrze i świetnie się bawią, bo to zazwyczaj przekłada się na atmosferę całej imprezy.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Każda para jest dla mnie wyjątkowa. Z niektórymi utrzymuję kontakt do dzisiaj :)

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Lubię, kiedy pary mają swoją wizję na taniec lub przychodzą z ulubioną piosenką, na którą są zdecydowani i która coś dla nich znaczy.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Naukę podnoszeń z Panią w ósmym tygodniu w ciąży, ale daliśmy jakoś radę.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Ile czasu zajmie opanowanie choreografii. Moim zdaniem najpewniej pary czują się po około 8 zajęciach, ale jeśli czas goni to tworzymy krótszy i mniej skomplikowany układ.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Dla mnie, jako instruktora, bardzo ważne jest jak będzie wyglądał Wasz pierwszy taniec - jest również moją wizytówką. Dlatego staram się udzielać szczerych rad i opinii i zawsze działam w Waszym najlepszym interesie.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Wzajemne zrozumienie i zaufanie. Powinniśmy od początku czuć, że dogadamy się z naszym instruktorem i że rozumie naszą wizję.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Z każdej piosenki staram się wyciągnąć jak najwięcej - muzyka ma podkreślać taniec i tworzyć z nim piękną całość. Jako facetowi jest mi też łatwiej nauczyć tego, co najważniejsze - prowadzenia. Mężczyzna ma być stabilną ramą dla olśniewającej kobiety i musi się nauczyć robić wszystko, żeby Ona wyglądała zawsze na parkiecie jak najlepiej.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Jestem elastyczny, otwarty i zawsze chętny do zrealizowania najbardziej zwariowanych pomysłów. Nie boję się wyzwań! Moje zajęcia zawsze odbywają się w miłej atmosferze i daję z siebie wszystko żeby lekcje były kiedyś dla Młodych fajnym wspomnieniem.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Kieruję się w życiu zasadą, żeby nie uczyć tańczyć, tylko skutecznie nauczyć. Staram się nie marnować Waszego czasu i wykorzystywać nasze lekcje jak najlepiej.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

W ostatnim czasie moim absolutnym hitem jest polska wersja piosenki Stuck with you w wykonaniu Olivii Fok i Adama Stachowiaka. Gorąco polecam! https://www.youtube.com/watch?v=1SgjMaCSUDA

Wolne terminy

Kontakt

Alan Tańczy

facebook website instagram

Rynek 8888888 37-464 Stalowa Wola

59 km od Rzeszowa

Poniedziałek

09:00 -22:00

Wtorek

09:00 -22:00

Środa

09:00 -22:00

Czwartek

09:00 -22:00

Piątek

09:00 -22:00

Sobota

09:00 -22:00

Niedziela

09:00 -22:00

Jestem bardzo elastyczny i zawsze staram się dopasować do Was. Rozumiem, że w ferworze ślubnych przygotowań ciężko jest znaleźć odpowiednią godzinę.

Polecani przez tego usługodawcę

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: