• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
DREAM DANCE by Anna Malik

Anna Malik

DREAM DANCE by Anna Malik

Ul. Kalwaryjska 9-15, Kraków

(5)
Pokaż telefon

Pierwszy Taniec w DREAM DANCE by Anna Malik to propozycja zarówno dla bardzo wymagających, ale również dla tych, którzy pragną wyglądać Naturalnie i Swobodnie podczas Tańca z Uśmiechem na twarzy! Dream Dance by AM stawia na Indywidualne podejście do każdej Pary i odpowiedni Tryb Pracy dostosowany do klienta. W DDbyAM każda Para może liczyć na Profesjonalne przygotowanie do Pierwszego Tańca pod kątem choreografii, motoryki, sprawności fizycznej oraz emocji, dzięki którym Wasz Pierwszy Taniec zostanie uznany za Wymarzony i Wyjątkowy.
*W DDbyAM można umawiać się na lekcje zarówno rano, jak i w późniejszych porach dnia.

100 zł - 150 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Nauka tańca

100 zł - 150 zł

Oferta ŚLUBNA DREAM DANCE by Anna Malik

PIERWSZY TANIEC - Zajęcia prowadzone w formie lekcji indywidualnych skierowanych do par, które chcą razem iść przez życie i marzą o nietuzinkowym pierwszym tańcu. Stawiam na indywidualne i profesjonalne podejście do klienta, tak by każda para poczuła się pewnie, wyjątkowo i dokładnie przygotowana do tak ważnego wydarzenia w życiu jakim jest Ślub. Z każdą parą indywidualnie ustalam tryb i formę pracy.

TANIEC UŻYTKOWY- Propozycja dla tych, którzy mają min. 6 miesięcy do ślubu. Lekcje indywidualne przygotowujące Parę Młodą do przygody z choreografią taneczną Pierwszego Tańca. To basic i podstawowe kroki , na których będziecie mogli poznać podstawowe triki taneczne, które pomogą w poruszaniu się na parkiecie nie tylko w dniu Wesela , ale także na innych imprezach okolicznościowych. To świetna opcja przed rozpoczęciem nauki choreografii Pierwszego Tańca.

NIESPODZIANKA DLA PANA MŁODEGO – Grupowa choreografia dla Panny Młodej i jej ekipy do wybranego przez nią utworu. Szczegóły do ustalenia indywidualnie .

WIECZÓR PANIEŃSKI- Zajęcia w stylu Latino solo/Sexy dance. Szczegóły do ustalenia indywidualnie .

EBOOK dla narzeczonych o tematyce Pierwszego Tańca, więcej na -> www.dreamdancebyam.pl/ebook/

Opinie

5

5 opinii

Dodaj opinię

MG

Magdalena G

Polecam !!!! Ania pełen profesjonalizm :) !!!! Do tego bardzo miła i uśmiechnięta osoba ! Warto!!!!

1 rok temu

Źródło: Facebook

PK

Paweł K

Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do Klienta. Ania posiada bardzo dużą wiedzę oraz umiejętności taneczne. Potrafi je przekazać na zajęciach pełnych uśmiechu i pozytywnej energii, której zastrzyk wystarczy na cały dzień i chce się wracać po więcej! Polecam!

1 rok temu

Źródło: Facebook

SP

Szymon P

Najlepsza!!! pozdrawia;))

1 rok temu

Źródło: Facebook

MN

Magdalena N

Ania to profesjonalna i pełna pasji instruktorka ? Zajęcia z Anią to porządny zastrzyk pozytywnej energii ? Polecam!!

1 rok temu

Źródło: Facebook

KD

Kinga D

Profesjonalne podejście do klientów, uśmiech od ucha do ucha, kreatywność, dobra atmosfera, ale również dyscyplina i uwaga poświęcona właściwej metodologii nauczania. Jeśli chcesz się nauczyć tańczyć, szlifować swoje umiejętności, a jednocześnie naładować baterie na cały dzień lub odreagować stres po pracy, to idealne miejsce! ?

1 rok temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej cieszy mnie przekazywanie swojej wiedzy i doświadczeń kursantom. Wiem, że jestem w stanie pomóc im nie tylko pod kątem tanecznym, ale także psychologicznym. Dzięki temu czują się dobrze przygotowani do tak ważnego wydarzenia w swoim życiu.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Od zawsze interesowały mnie tematy ślubne. A w momencie zakończenia kariery sportowej spróbowałam swoich sił po drugiej stronie jako nauczyciel, instruktor i choreograf tańca również w Pierwszym Tańcu i tak zostało, z czego się bardzo cieszę.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Współpracuje z parami młodymi od 6 lat.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Dysponuje dobrym nagłośnieniem na sali.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Przez cały Ślub i Wesele czekam na Pierwszy Taniec :)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Z każdą Parą współpracuje indywidualnie. Ustalam konkretny plan, systematykę spotkań, ogólny plan, tak by Para Młoda była spokojna. Wiele czynników składa się na sukces w Pierwszym Tańcu, tzn. podejście do PT, treningi pomiędzy lekcjami z instruktorem, motoryka, koordynacja wzrokowo-ruchowa, rodzaj pracy Pary Młodej, powiązanie ze sportem itp.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Jeśli chodzi o branże ślubną Wymarzony Pierwszy Taniec, Niespodziankę dla Pana Młodego (choreografia grupowa dla Panny Młodej i wybranej przez nią osób), Latino Solo/Sexy Dance na Wieczór Panieński.

Jaki jest Twój styl?

Spotkaj się ze mną ! Zarażę Cię Uśmiechem :)

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Oczywiście jest taka jedna. Chęć nauczenia się wszystkiego od razu. Myślę, że jest to dość częste zjawisko na każdej płaszczyźnie, ale nie da się pewnych rzeczy przeskoczyć. Zawsze bardzo dużo tłumacze w tym temacie parom. Jest wiele technik i ćwiczeń, które pomagają parom np. w zapamiętywaniu kroków.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Każda para jest szczególna i ciekawa. Lubię różnorodność charakterów i pracę z różnymi osobami. Jest to dla mnie inspiracja i czerpanie wzajemnej Energii .

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Kocham pracować z osobami, którym zależy na Pierwszym Tańcu i są zaangażowane na tej płaszczyźnie. Wiem, że takie pary bardzo dużo są w stanie wynieść z lekcji i przełożyć to na swój Wymarzony Pierwszy Taniec.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Z racji, że moją wizytówką jest UŚMIECH to nie mam takiej jednej historii. Na każdej lekcji dzieje się coś fajnego, ciekawego. Z wieloma parami trzymam kontakt do dzisiaj z racji nawiązania fajnej relacji podczas Nauki Tańca.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Ile czasu potrzeba na naukę Pierwszego Tańca? - To pytanie pojawia się praktycznie zawsze i odpowiedź jest jedna. "To kwestia indywidualna." - Wracam do jednej z moich odpowiedzi, że taniec to proces i potrzeba czasu żeby czuć się Naturalnie i Swobodnie.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Przede wszystkim to, że Taniec to dyscyplina złożona ruchowo i koordynacyjnie. Taniec to Proces jak wiele innych dziedzin sportu. Nie da się go nauczyć w kilka lekcji, tak by się odnaleźć na parkiecie. To czas, który trzeba poświęcić w zależności jakie masz cele tak jak na siłowni.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Myślę, że Profesjonalizm w swojej Profesji. Ja zwracam uwagę na pierwszy kontakt z usługodawcą, który albo zachęca albo zniechęca.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Myślę, że "Sportowe" podejście do życia. Zawodowy sport mnie wychował i nauczył pewnych cech tj. konsekwencja, dyscyplina, kultura. Cieszę się , że mogę "dopingować" pary w swoich staraniach i dążeniu do celu, którym jest Nauka Tańca.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

99% kursantów pyta mnie skąd mam tyle pozytywnej energii do działania 99% kursantów twierdzi, że mam uśmiech widoczny z kosmosu Energia i uśmiech to dla mnie sukces. To mnie wyróżnia.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Podążam za trendami tanecznymi, tworze nietuzinkowe choreografie w różnych stylach tanecznych. Jestem otwarta na propozycje Par Młodych.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Mam wiele ulubionych zdjęć/piosenek/filmów. Każdy utwór podbija dodatkowo choreografię Pierwszego Tańca jeśli jest odpowiednio ułożona.

Wolne terminy

Kontakt

DREAM DANCE by Anna Malik

website facebook instagram

ul. Kalwaryjska 9-15 30-504 Kraków

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: