Karykaturzysta na imprezę M.Jakubowska

Karykaturzysta na imprezę M.Jakubowska

Szczecin

(2)
Pokaż telefon

Poszukujesz atrakcji na wesele, studniówke, urodziny, komunie, jubileusz, a może imprezy biznesowe i inne? Świetnie ! :D
Polecam się jako karykaturzystka 😊✏🎨
Jestem zwolenniczką 2 in 1, dlatego taka atrakcja znakomicie nadaje się dla osób, którzy cenią sobie praktyczne rozwiązania.
Karyktura to z jednej strony atrakcja, która przyciąga uwagę gości, a z drugiej strony materialna pamiątka, która można powiesić w domu. Totalnie spersonalizowany prezent dla Waszych gości 💖 -> pod warunkiem, że w tym towarzystwie znajdzie się trochę poczucia humoru i odrobina dystansu do siebie…
Cenię sobie pełny profesjonalizm, szybkość (czas wykonania na jednego gościa ok. 2-3 min ) oraz pełna kreatywność i dawkę humoru 😁
Zapraszam serdecznie do rezerwacji terminów ! 😊
Tel. 508 827 509
https://www.facebook.com/jakubowska.rysunki/

1000 zł - 1200 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Pokaz

100 zł - 500 zł

Obrazy na zamówienie to idealna forma podziękowań dla Młodych rodziców, świadków czy innych gości

Opinie

5

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

DJ

Dorota J

Karykatury gości weselnych super każdy był zadowolony👍

9 miesięcy temu

DJ

Dorota J

Polecam wszystkim ,karykatury gości weselnych super każdy był zadowolony.👍

9 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Kontakt z ludźmi jest największym atutem w mojej pracy, nie ma nic wspanialszego jak rozśmieszanie ludzi oraz dążenie do integracji między gośćmi. Praca z ludźmi sprawia mi niesamowitą przyjemność.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Współpracuję od około półtora roku ale w swojej branży już kilka lat. Posiadam ogromne doświadczenie w pracy z ludźmi, w życiu prywatnym pracuję w gastronomii.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracuję na odpowiednim papierze oraz innym wyposażeniu artystycznym.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Ciężko powiedzieć gdy nie zna się konkretnej liczby osób na przyjęciu czy innym wydarzeniu, ja wiem na pewno jedno, czas na jednego gościa/parę wynosi około 2 do 3 min. Załóżmy, że przez godzinę jestem w stanie machnąć 20 - 25 gości, czasem szybciej, a czasem może zdarzyć się dłużej , bo przecież nie znamy konkretnej sytuacji jaka wypadnie na przyjęciu .

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

W cenie oferty są materiały wysokiej jakości takie jak ; kartki papieru, odpowiednie pigmenty, markery, kolory ozdabiające pracę, zabezpieczenie pracy folią. U mnie jest nieograniczony czas usługi, czyli maluję od pierwszego chętnego gościa, do ostatniego chętnego.

Jaki jest Twój styl?

Mój styl jest bardzo intrygujący. Maluję karykatury na w sposób śmieszny ale nie obrażający. Mój każdy klient jest nieziemsko zadowolony z mojej pracy. Zacznijmy od tego, że maluje karykatury markerami, co wymaga pełnego profesjonalizmu, gdyż w razie pomyłki nie mogę wymazać ale oczywiście mówię tu o skrajnych przypadkach, a nawet jeśli to katastrofa z tego nie będzie, gdyż moje umiejętności pozwalają na wybrnięcie z takiej sytuacji, przecież każdy ma prawo do pomyłki, czy nawet szturchnięcie przez gościa, który stoi za plecami ;)

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z każdymi osobami, jestem otwarta na ludzi, potrafię pracować w zespole. Wiadomo, iż swoją pracę wykonuję sama ale dobrze jest mieć pomoc fotografów, czy innych usługodawców.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Karykaturzysta to nie osoba wykonująca swój zawód to pasjonata sztuki publicznej. Karykatury na żywo malowane są w sposób rozbawiający, sprawiający radość oraz pełną dawkę humoru osobie malowanej. Jest to forma podziękowań dla gości, jak i również niezapomniana i oryginalna atrakcja na długie lata.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Karykatury malowane na żywo to niesamowicie oryginalna pamiątka na lata, a nawet wieki. Cenię sobie pełny profesjonalizm i szybkość malowanych karykatur, czas wykonania na jedną parę wynosi około 3 minut. Oprócz, że jest to atrakcja jest również totalnie spersonalizowanym prezentem dla każdego gościa.

Wolne terminy

Kontakt

Karykaturzysta na imprezę M.Jakubowska

facebook instagram

Polecani przez tego usługodawcę

BarManiera
BarManiera Szczecin
(16)
Dj Nester
Dj Nester Szczecin
(2)
Jego Wina Prosecco Van
Jego Wina Prosecco Van Szczecin
(2)
Restauracja Stara Rzeźnia
Restauracja Stara Rzeźnia Szczecin

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: