Let's Drink! Bar na Wesele / Weselny Drink Bar

Piotr Kurowski

Let's Drink! Bar na Wesele / Weselny Drink Bar

O nas

Firma Let's Drink! to profesjonalni barmani i bariści, którzy sprawdzą się zarówno podczas kameralnego przyjęcia, jak i hucznego wesela! Zaproś nas do współpracy, a Twoi goście z pewnością wyjdą zadowoleni i zachwyceni smakiem i wyglądem przygotowanych przez nas kaw i cocktaili!

Oferta - Let's Drink! Bar na Wesele / Weselny Drink Bar

Drink Bar

1500 zł - 3500 zł

Jeśli chcesz aby alkohol na Twoim weselu, to nie była tylko „czysta” stojąca na stole - dobrze trafiłeś! Barmani z firmy Let’s Drink! odmienią nudną wódkę z colą w kolorowe, pełne fantazji i smaku cocktaile, cieszące nie tylko podniebienie, ale i oko. Oprócz bogatej oferty znanych i lubianych przez wszystkich drinków, nasi barmani, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży gastronomicznej, są gotowi stworzyć całkiem nowe połączenia i smaki, które zachwycą nawet najbardziej wymagającego gościa.

Podczas przyjęcia do Państwa dyspozycji będą zawsze uśmiechnięci, profesjonalni i wykwalifikowani barmani. Obsługując weselnych gości za jednym z naszych podświetlanych mobilnych barów, stanowić będą ciekawą i interesującą atrakcję, której z pewnością nikt prędko nie zapomni.

Pokaz barmański

Obsługa barmańska

1200 zł - 2500 zł

Mobilny bar

1000 zł - 1500 zł

Bar kawowy

900 zł - 1500 zł

Egzotyczne cocktaile, to nie wszystko! Firma Let's Drink! to nie tylko barmani, ale i bariści. Każdą kawę przygotowujemy za pomocą techniki latte art, dzięki czemu to nie tylko kubek aromatycznej mieszanki ziaren a obraz, który powstaje poprzez nalewanie odpowiednio przygotowanego mleka na powierzchnię kawy. Więc jeśli pragniesz, aby Twoi goście zapamiętali także ten element wesela, zaproś do współpracy firmę Let’s Drink!

Opinie - Let's Drink! Bar na Wesele / Weselny Drink Bar

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Swoją przygodę z mobilnymi barami rozpoczęliśmy 01.06.2013r.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Bar, soki, napoje, dekoracje, alkohol czyli wszystko, co potrzebne jest do organizacji cocktail baru na Twoim przyjęciu weselnym:)

Kontakt - Let's Drink! Bar na Wesele / Weselny Drink Bar

Let's Drink! Bar na Wesele / Weselny Drink Bar

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Gdańsk

Zobacz barmanów na wesele w Twoim województwie: