Drinks4You

Mateusz Kugała

Drinks4You

Stalowa Wola

(1)

O nas

Prowadzimy obsługę barmańską WESEL / WIECZORÓW KAWALERSKICH / PANIEŃSKICH / PRZYJĘĆ RODZINNYCH / FIRMOWYCH / KOMUNII / CHRZCIN / URODZIN na najwyższym poziomie i najlepszych produktach.
W swojej ofercie posiadam pełną obsługę barmańską. Obsługa imprez prowadzona jest przez 2 barmanów.

Całym przygotowaniem zarówno baru jak i kupnem wszystkich produktów (alkohole, soki, likiery, świeże owoce, lód w kostkach, kruszony oraz suchy) potrzebnych do przygotowania wszystkich drinków z karty tak aby żadnego drinka nie zabrakło przez cały okres wesela zajmuje się Ja osobiście i obejmuje to cena podana podczas wyceny indywidualnej.

Produkty stosowane do tworzenia drinków na bazie których pracuje są produktami najwyższej jakości nie uznaje podróbek ani tanich zamienników.

Posiadam kompletny profesjonalny sprzęt barmański wraz z przenośnym barem oraz szkło koktajlowe na wszystkie rodzaje drinków.
W karcie posiadam zarówno drinki alkoholowe jak i bezalkoholowe.

Oferta - Drinks4You

Mobilny bar

Do każdej wyceny dla Młodej Pary podchodzimy indywidualnie

Obsługa barmańska

Do każdej wyceny dla Młodej Pary podchodzimy indywidualnie

Drink Bar

Do każdej wyceny dla Młodej Pary podchodzimy indywidualnie

Opinie - Drinks4You

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

avatar

Aneta

Bardzo polecam Drinks4You, świetnie sprawdzili się na Naszym weselu. Szeroki wybór drinków i bardzo miła obsługa ;) Polecam

6 lat temu

Pytania i odpowiedzi

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Każda nasza oferta obejmuje usługę barmańską wraz z całym asortymentem (alkohole [poza wódką weselną], syropy, soki, napoje gazowane owoce i inne) - w tej opcji posiadają Państwo ponad 40 różnych drinków w karcie zarówno alkoholowych jak i bezalkoholowych, i to my zajmujemy się zakupem wszystkich produktów oraz całego asortymentu. Jest to tzw. "Open Bar" przez cały okres trwania przyjęcia bez limitów.

Kontakt - Drinks4You

Drinks4You

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Zobacz barmanów na wesele w Twoim województwie:

Zobacz barmanów na wesele w pobliżu: