Mobilny Drink Bar

Karol

Mobilny Drink Bar

(1)
Pokaż telefon

Oferta usługi barmańskiej
Na przyjęciach pow. 50 os. pracuje barman wraz z osobą do zbierania szkła i pomocy na barze. Pracujemy do godz. 3.00 rano lub ustalonej wcześniej godziny. Zakupy do baru przyjadą na przyjęcie razem z nami. Mamy ze sobą suchy lód, który daje efekt gotujące się drinka
Oto lista naszych 9 pyszności, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie:
Pinacolada, Mojito, Whisky Cola, Blue lagoon, Sex on the Beach, Vodka Martini, Malibu milk, Tequila Sunrise, Jamaica
Na przyjęciu możemy przygotować odpowiednik każdego powyższego drinka bez zawartości alkoholu.
Ilustrowane menu drinków w formacie A4 zawsze znajduje się w widocznym miejscu na barze. Na życzenie Klientów robimy menu drinków na stoły.
Jeśli w lokalu nie ma baru dysponuję wszystkim, co będzie potrzebne do obsługi barmańskiej: przenośne stanowisko barmańskie, akcesoria i sprzęt barmański, 5 rodzajów szkła oraz stół pomocniczy.
Widzimy się przy barze!

Karol

2000 zł - 6000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Mobilny bar

800 zł - 9999,99 zł

Oferta usługi barmańskiej Na przyjęciach pow. 50 os. pracuje barman wraz z osobą do zbierania szkła i pomocy na barze. Pracujemy do godz. 3.00 rano lub ustalonej wcześniej godziny. Zakupy do baru przyjadą na przyjęcie razem z nami. Mamy ze sobą suchy lód, który daje efekt gotujące się drinka Oto lista naszych 9 pyszności, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie: Pinacolada, Mojito, Whisky Cola, Blue lagoon, Sex on the Beach, Vodka Martini, Malibu milk, Tequila Sunrise, Jamaica Na przyjęciu możemy przygotować odpowiednik każdego powyższego drinka bez zawartości alkoholu. Ilustrowane menu drinków w formacie A4 zawsze znajduje się w widocznym miejscu na barze. Na życzenie Klientów robimy menu drinków na stoły. Jeśli w lokalu nie ma baru dysponuję wszystkim, co będzie potrzebne do obsługi barmańskiej: przenośne stanowisko barmańskie, akcesoria i sprzęt barmański, 5 rodzajów szkła oraz stół pomocniczy. Widzimy się przy barze! Karol

Obsługa barmańska

800 zł - 9999,99 zł

Drink Bar

800 zł - 9999,99 zł

Opinie

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

KM

Klaudia M

Kolorowe drinki jakich jeszcze nigdzie indziej nie widziałam ☺ zabawny barman, który nie dość, że przygotuje pysznego drinka, to jeszcze wysłucha ^^ W 100% polecam tego Pana i jego ekipe!

2 lata temu

Wolne terminy

Kontakt

Mobilny Drink Bar

website facebook

Michałowice

17 km od Warszawy

29 km od Grójca

Zobacz barmanów na wesele w Twoim województwie: