Night Bar Usługi Barmańskie

Krystian Brzeski

Night Bar Usługi Barmańskie

Kosy 8g, Kartuzy

O nas

Tworzymy z pasji, zapewniając kompleksową obsługę z bogatym zapleczem barmańskim. Jeśli potrzebujecie Drink Bar na swoją imprezę to stworzymy kompleksowe menu według waszych wytycznych, dostarczymy asortyment i zapewnimy najlepszą obsługę. Jeżeli pragniecie urozmaicić spotkanie firmowe - przygotujemy warsztaty barmańskie, w których uczestnicy wcielą się w rolę barmana! W przypadku gdy chcecie poznać tajniki picia alkoholi by cieszyć się w 100% ich złożonością, nasze degustacje pozwolą Wam odkryć świat alkoholi, którego nie znaliście!

PRZEDZIAŁ CENOWY

1000 zł - 6000 zł

Oferta - Night Bar Usługi Barmańskie

Drink Bar

1000 zł - 6000 zł

Mobilny bar

1000 zł - 6000 zł

Obsługa barmańska

500 zł - 2000 zł

Bar kawowy

600 zł - 1000 zł

Opinie - Night Bar Usługi Barmańskie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Na Drink Barach pracujemy od 2020 roku. W 2023r. założyliśmy Night Bar by w pełni móc proponować szeroki zakres możliwości i menu zawsze dostosowane do preferencji Gości.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Oferujemy szeroki zakres koktajli i dużą możliwość ich modyfikacji. Jako nieliczni możemy pochwalić się przygotowywaniem grzańców w formie Live Drinking dla Gości.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

W tym roku mieliśmy okazje uczestniczyć w imprezie gdzie obsługa odmówiła mycia szkła. Na każdą uroczystość przywozimy spory zapas, co i w tym wypadku pozwoliło nam na dwie godziny bezproblemowej obsługi. Następnie jeden z nas zgarniał szkło z sali i przemywał, by przez całą imprezę goście mogli cieszyć się naszymi koktajlami.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Często dostajemy zapytania odnośnie serwowanych koktajli, dla Par Młodych ważne jest czy przez całą uroczystość będziemy serwować koktajle z karty. Zawsze przywozimy zapas całego asortymentu by nie zabrakło go przez cały czas trwania imprezy, a przy okazji byśmy mieli okazje zaskoczyć czymś spoza karty. :)

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Menu koktajli i shotów z dowolną modernizacją karty, względem upodobań. Aby najlepiej trafić w Wasze gusta, z chęcią pomożemy w najlepszym doborze. Każdy z Gości znajdzie u nas coś dla siebie!

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Jeśli podpiszą Państwo z nami umowę na wolny termin, minimalny czas to 2 dni. Zdarzało się nam też ratować imprezy na dzień następny. Wszystko jest kwestią doprecyzowania szczegółów.

Ile czasu trwa przeważnie wykonanie Twojej usługi?

Standardowo oferujemy Drink Bar na 8 godzin. Pozwala to na obsługę gości przez większość imprezy. Jeśli jest taka konieczność, możemy przedłużyć ten czas na życzenie Państwa Młodych.

Czy do realizacji usługi miejsce musi spełniać jakieś wymagania techniczne?

Jesteśmy przygotowani na większość zdarzeń, jednak dobrze by miejsce dysponowało prostym podłożem. W niektórych przypadkach przy koktajlach blendowanych potrzebować będziemy też miejsce z dostępem do prądu.

Co jest największą zaletą Twojej atrakcji?

Nasze koktajle przygotowywane na stanowisku wyróżniają przede wszystkim świeże kwiaty i ozdoby zielone. Często mające wpływ na smak samego koktajlu w wypadku infucji lub nadania konkretnych walorów zapachowych.

Jaki wariant Twojej oferty jest najchętniej wybierany przez Młode Pary?

Pary Młode często interesuje duża różnorodność karty drinków. Dlatego jeśli podstawowa wersja 10 pozycji to zbyt mało decydują się na szerszy zakres koktajli które możemy przygotować na stanowisku.

Kontakt - Night Bar Usługi Barmańskie

Night Bar Usługi Barmańskie

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Kosy 8g 83-300 Kartuzy

Zobacz barmanów na wesele w Twoim województwie: