PROSECCO VAN No i pięknie...

Agnieszka Głuszak

PROSECCO VAN No i pięknie...

Gdańsk

(5)

O nas

Planujecie ślub i wesele? No i pięknie!
Odpalamy naszego Prosecco Vana, zabieramy ze sobą dużo świetnego wina, kilka worków dobrego nastroju, mnóstwo dodatkowych atrakcji i pędzimy do Was. Agencja „No i pięknie” – jesteśmy specjalistami od udanych wesel!

Prosecco Van – radość na trzech kółkach
Naszą tajną bronią jest śliczny trójkołowiec zaprojektowany do jednego zadania: dawać radość! Prosecco Van to niedużych rozmiarów autko, które potrafi sprytnie wjechać na imprezę, zachwycić swoim wyglądem, a następnie przez pięć godzin zabawiać gości. Wybierzcie najlepszy dla Was pakiet z winem w roli głównej, a my zajmiemy się resztą. Będzie wspaniała atmosfera, strefa chillout, dekoracje vana i zdjęcia w prezencie. To MUST HAVE współczesnych wesel, ponieważ jest to atrakcja, która cieszy każdego!

Fotobudka – maszyna do zatrzymywania czasu
Wszyscy wiedzą, czym jest fotobudka, ale nie każdy się jeszcze przekonał, ile sprawia frajdy, kiedy do wyboru jest sporo śmiesznych rekwizytów. A my je posiadamy! Okulary, czapki, peruki, rogi… jest w czym wybierać. Operator fotobudki przez kilka godzin zrobi Wam mnóstwo zdjęć, które prześlemy drogą elektroniczną. Fantastyczny dowód na to, jak pyszna była zabawa podczas wesela.

Napisy LED – zdjęcia z miłością
My mamy wysokie na 1,2 m, świetnie prezentujące się napisy LED: miłość (litery pisane) oraz LOVE (drukowane). Wy macie z kolei apetyt na fajne zdjęcia. Co zatem robimy? Łączymy chęci z możliwościami i przyjeżdżamy na Wasze wesele, żebyście mogli zrobić sobie mnóstwo zdjęć z miłością!

Aranżacje florystyczne
Kwiaty nie mają przed nami tajemnic i doskonale wiemy, co zrobić, by stworzyć przepiękne bukiety, wiązanki, bransoletki, butonierki czy ozdoby na samochód. Zajmujemy się także kompleksową aranżacją kościołów, pomieszczeń i plenerów. Jesteśmy profesjonalnymi florystami i robimy kawał dobrej roboty. Dajemy 100% gwarancji, że będziecie zadowoleni.

No i pięknie! Specjalizujemy się w wyjątkowych chwilach!

PRZEDZIAŁ CENOWY

1000 zł - 3100 zł

Oferta - PROSECCO VAN No i pięknie...

Oświetlenie dekoracyjne

Mobilny bar

1000 zł - 3100 zł

Oferta No i pięknie Prosecco Van to aż 7 pakietów do wyboru.
1.Pakiet Basic Frizzante,
2.Pakiet Aperol Spritz,
3.Pakiet Fruits Frizzante ( z dodatkiem sezonowych owoców),
4.Pakiet Flowers Frizzante ( z dodatkiem kwiatów),
5.Full of colors Frizzante ( z dodatkiem proszków koloryzujących oraz brokatów)
6.Pakiet Rainbow Frizzante ( drinki -Limoncello, Bellini, Hugo, Rose)
7. Pakiet it is Your Dream
Proponujemy wino musujące, białe, różowe, czerwone oraz pakiety sezonowe z grzanym winem z cudownie zimowymi dodatkami, gorącą czekoladą z piankami oraz włoskie przekąski w postaci deski ze smakołykami ( pizza, paluszki Grissini, ciasteczka Cantuccini, szynka, oliwki, sery.
Masz apetyt na więcej...?
napisz lub zadzwoń.

Ciężki dym

100 zł - 100 zł

Obsługa barmańska

1000 zł - 3100 zł

Opinie - PROSECCO VAN No i pięknie...

5

5 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

K

KAROLINA

Agnieszka czyli dusza i moc sprawcza No i pięknie to kobieta z sercem na dłoni, uśmiechem na twarzy i pomysłami na to by wesele wyglądało idealnie. Prosecco Van był wymarzoną atrakcją naszego wesela i nie zawiódł naszych oczekiwań, winko pyszne, mnóstwo kompozycji drinków z owocami i kwiatami, obsługa cudowna a sam van pięknie ozdobiony, pasował do ozdób florystycznych naszego wesela, nad którymi także czuwała Agnieszka. Bez zastrzeżeń, 5 gwiazdek to za mało! Wszystkim, którzy organizują uroczystości a w szczególności wesela, życzę spotkania podczas przygotowań takiej osoby jak właścicielka No i pięknie!

2 lata temu

Olga Ł

Najpiękniejsze wianki i najpiękniejsze dekoracje stołòw, jakie w życiu widziałam. Do tego pełna pasji, kreatywna, zawsze uśmiechnięta właścicielka... Polecam całym serduchem!

4 lata temu

ES

Edyta S

Ufam bezgranicznie agencji no i pięknie. Biorąc ślub w Grecji nie było innej możliwości jak zamówić wianek ślubny tutaj i zabrać go do samolotu ? dopełnił idealnie magiczna całość uroczystości na wyspie ♥️♥️♥️ dziękuję

4 lata temu

Źródło: Facebook

AK

Anna K

Uśmiechnięta, pełna energii i z głową pełną pomysłów. Aranżacje ślubne oraz dekoracje sali weselnej przeszły nasze oczekiwania. Było tak jak sobie wymarzyłam. Najwspanialszy człowiek na świecie. Zawsze mająca czas dla ludzi z którymi pracuje i wkładająca we wszystko serce ❤️ Polecam w 100000%%% ‼️

4 lata temu

Źródło: Facebook

MM

Małgorzata M

Najwspanialsi , ogólnie naj , cóż więcej można dodać ...polecam i jednego jestem pewna... nie pożałujecie ❤️

4 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Wszystko rozpoczęło się w 2014 roku. Jeśli dobrze pamiętam właśnie wówczas przyjęłam pierwsze duże zlecenie na aranżację florystyczną wraz ze stworzeniem strefy chillout. Wówczas pierwszy raz pracowałam z parą, wcześniej jednak współpracowałam z narzeczonymi, świadkowymi, rodzicami…

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Podstawowa oferta na wynajem Prosecco Vana to przede wszystkim aż pięć godzin wspólnej zabawy. Podkreślam to, bo godzinę daję Państwu Młodemu zawsze w prezencie. Bazowy pakiet FRIZZANTE BASIC zawiera 20 litrów wina musującego oraz 160 kieliszków szklanych. Ponadto van jest zawsze udekorowany kwiatami i innymi rekwizytami, a tuż obok tworzymy strefę chillout z klimatycznym oświetleniem. W cenie są także pamiątkowe zdjęcia z Prosecco Vanem, które przesyłam elektronicznie kilka dni po weselu.

Kontakt - PROSECCO VAN No i pięknie...

PROSECCO VAN No i pięknie...

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Poniedziałek

09:00 -22:00

Wtorek

09:00 -22:00

Środa

09:00 -22:00

Czwartek

09:00 -22:00

Piątek

09:00 -22:00

Sobota

09:00 -22:00

Niedziela

09:00 -22:00

Zobacz barmanów na wesele w Twoim województwie: