Danutta Hand Gallery

Danuta Szwed

Danutta Hand Gallery

Długosza 13, Kraków

Z dużą pasją i zaangażowaniem projektujemy i wykonujemy niepowtarzalne stroje ślubne i koktajlowe. Dodatki wykonywane są ręcznie.
Dbamy o to abyś wyglądała dokładnie tak, jak to sobie wymarzyłaś.

50 zł - 8000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Biżuteria ślubna

50 zł

Oferujemy biżuterię artystyczną, wykonywaną różnymi technikami. Chętnie realizujemy zamówienia indywidualne, pasujące do całości stroju.

Akcesoria ślubne

60 zł

Jako uzupełnienie stroju panny młodej wykonujemy idealnie dopasowane do sukni ozdoby do włosów, biżuterię, ozdoby do butów.
Niektóre elementy stroju Pana młodego: mucha, poszetka, spinki do koszuli

Bielizna ślubna

150 zł

Delikatna koronkowa bielizna szyta na zamówienie

Suknie wieczorowe

500 zł

Projektujemy i szyjemy zarówno suknie ślubne, jak i balowe, wieczorowe, koktajlowe...
Ceny ustalane indywidualnie.

Sukienki

1000 zł

Suknie ślubne, dla druhen, dla mam...
Po weselu i sesji zdjęciowej możliwość przerobienia sukni ślubnej na koktajlową, wizytową...

Sukienki dla druhen i dziewczynek

100 zł

Szyjemy sukieneczki dla dziewczynek i druhen, jak również wykonujemy dla nich dodatki - wszystko dopasowane do stroju panny młodej i ogólnej wizji ślubu i wesela

Krawaty oraz muchy

50 zł

Na zamówienia szyjemy poszetki, muchy, krawaty, a także wykonujemy spinki do mankietów

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Momentem najbardziej pasjonującym

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Zaczęło się od biżuterii, poprzez fascynatory, wianki i welony, teraz suknie szyte na miarę... a reszta przed nami

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Współpracę z parami młodymi rozpoczęliśmy 3 lata temu w zakresie dodatków do strojów panien młodych - fascynatory, wianki, welony, biżuteria, a także do strojów panów młodych - muszki, spinki do mankietów, poszetki

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Terminy wykonania zleceń są różne, w zależności od trudności zamówienia. Aczkolwiek dla bardzo spóźnionych pracujemy w expresowym tempie :-)

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Projektowanie i szycie sukien ślubnych, ręczne wykonywanie idealnie pasujących do stroju dodatków, przeróbki sukni ślubnych na koktajlowe, balowe

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Klienci bywają różni, przeważnie początkowo trochę nieśmiali ale z każdym kolejnym spotkaniem są coraz bardziej odważni w wyrażaniu swoich pragnień, a także w przyjmowaniu sugestii z naszej strony.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Lubię pracować z ludźmi, którzy cenią sobie indywidualność

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Pewna dama zawitała do nas z bardzo wyraźnie ukształtowaną wizją swojego stroju...ale w miarę kolejnych spotkań i rozmów okazało się, że jej wizja uległa całkowitej przemianie - nabrała indywidualności, odwagi i oryginalności:-)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęściej zadawane pytania to: - czy zdążymy? ( odpowiedź brzmi: TAK :-) - a co będzie jak ja jeszcze schudnę? (odpowiedź brzmi: POPRAWIMY SUKNIĘ, ale proszę już nie chudnąć zbyt wiele, to zupełnie nie jest potrzebne :-) - i jedno powtarzające się w miarę zbliżającej się daty ślubu: już jestem tak nerwowa, że już mam dosyć! (odpowiedź brzmi: pani ...., spokojnie. Wszystko będzie dobrze, w razie jakiejkolwiek "wpadki" proszę się uśmiechać i wszystko obracać w żart :-) Jest pani Panną Młodą - goście wszystko muszą Pani wybaczyć :-)

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Pomogę Ci spełnić Twoje Marzenie aby w tym Jedynym Dniu naprawdę się wyróżnić - to Twoje "5 minut" i BĄDŹ Sobą. "Marzenia szyte na miarę" - to nasze motto

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Wydaje nam się, że najważniejsze jest to, aby umiał słuchać tego co mówi klient. Nie "wciskał" na siłę swoich rozwiązań, a jedynie podpowiadał co można ulepszyć. Ważna jest też tzw. "chemia" - klient i usługodawca powinni się dobrze ze sobą czuć (tym bardziej, że szycie na miarę wiąże się z wieloma momentami, można wręcz powiedzieć, intymnymi) Projektant i krawcowa znają mankamenty naszej figury, nasze niedoskonałości i robią wszystko aby je zatuszować, a podkreślić to, co jest naszym atutem. Dyskrecja jest też nieodzowną cechą w tym zawodzie.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Umiejętność wsłuchania się w oczekiwania klienta, pasja w tworzeniu, staranność wykonania, dyskrecja.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

W mojej pracowni znajdą życzliwość i absolutne zaangażowanie w ich projekt. My dla naszych klientów zawsze mamy czas, u nas można "marudzić" (oczywiście w granicach rozsądku), można, do pewnego momentu, zmieniać zdanie, można również się zwierzyć i nawet "popłakać" - na wszystkie bolączki znajdziemy radę. Klientów traktujemy tak, aby chcieli do nas wracać - nie tylko z suknią do przeróbki, ale także z innymi projektami.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Nasze projekty są jednorazowe i niepowtarzalne. Nie mamy szwalni, w której szyjemy kilka wzorów sukni i potem mówimy, że to "TA JEDYNA". Ponadto wiele szczegółów wykańczamy ręcznie, szyjąc a nie klejąc:-) W naszych projektach dbamy nie tylko o wygląd zewnętrzny, ale także o ... wygodę - w sukni najczęściej panna młoda musi spędzić wiele godzin i cały czas dobrze się w niej czuć:-)

Kontakt

Danutta Hand Gallery

Długosza 13 30-512 Kraków