SON TRAVA

Victoria Kapriz

SON TRAVA

Son Trava to ekskluzywna marka odzieżowa stworzona z myślą o kobietach, które cenią sobie wygodę i doskonały wygląd zarówno poza domem, jak również w jego wnętrzu. Filozofią marki jest zapewnianie wysokiej jakości ubrań, w których wypoczynek w domowym zaciszu, podczas snu czy w podróży stanie się jeszcze przyjemniejszy.
Marka Son Trava ma w swojej ofercie kostiumy nocne, które perfekcyjnie nadają się na prezent, koszule nocne na noc poślubną, sukienki do założenia w drugim dniu wesela, spódnice, a także bluzki i koszule. Doskonałej jakości, w 100% naturalne materiały, dbałość o detale i wykończenia oraz przemyślane kroje sprawiają, że każda z kobiet zdoła znaleźć coś, co nie tylko zapewni komfort, ale również zachwyci doskonałym stylem.

200 zł - 1500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Sukienki

400 zł - 1500 zł

Bielizna ślubna

900 zł - 1600 zł

Akcesoria ślubne

550 zł - 1400 zł

Sukienki dla druhen i dziewczynek

550 zł - 1500 zł

Suknie wieczorowe

1400 zł - 1700 zł

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej lubię widzieć klientki, które żyją w ubraniach zaprojektowanych przez Son Trava!

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Ubrania na zamówienie jesteśmy w stanie wykonać średnio w 15 dni od momentu złożenia zamówienia.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Son Trava proponuje sukienki na noc poślubną i drugi dzień wesela. Nasz produkt flagowy - kostium nocny z naturalnego jedwabiu może być wspaniałym pomysłem na wieczór panieński. Każdy model jesteśmy w stanie uszyć na zamówienie w każdym kolorze i rozmiarze który klientka sobie życzy. Son Trava wykorzystuje tylko naturalne materiały, które zapewniają wysoki komfort oraz przyjemność w użytkowaniu.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Klient Son Trava wybiera rzeczy wyjątkowe, zwraca uwagę i ceni wysoką jakość ubrań oraz wyszukany styl.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Najmocniejszą stroną marki jest jakość proponowanych ubrań oraz wyszukane detale i wykończenia. Wykorzystujemy tylko w 100% naturalne materiały. Cała produkcja odbywa się w Warszawie w małych ilościach co dodaje marce Son Trava ekskluzywności. Wykonanie ubrań Son Trava sprawia, że produkty marki będą się dobrze nosiły przez długie łata.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Dlatego, że w Son Trava twórżymy najbardziej wyszukane kostiumy i sukienki nocne dla Pań, które cenią sobie wyjątkowy, niepowtarzalny styl i najwyższą jakość wykonania ubrań. Dlatego, że tworzymy projekty razem z klientką indywidualnie podchodząc do każdego zamówienia. Dlatego, że w Son Trava proponujemy zestawy kostiumów nocnych dla par - po to, żeby przypominali o najszczęśliwszym dniu ich życia.

Kontakt

SON TRAVA

Warszawa

280 km od Poznania

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: