Arenart Forever
Arenart Forever Warszawa
(5)
Zobacz profil
GLAM.
GLAM. Błonie
(5)
Zobacz profil
Inne Obrączki
Inne Obrączki Warszawa
Zobacz profil
Biżuteria Ślubna Elle
Biżuteria Ślubna Elle Warszawa
(1)
Zobacz profil
JaySparkle

Marta Kutarbo

JaySparkle

O nas

Kolczyki handmade!

Wiele czasu spędziłam na poszukiwaniu kolczyków idealnych, wyjątkowych takich, które zapierają dech w piersiach, a ich blask powoduje mrużenie oczu! Przeszukałam wszelkie zakamarki Internetu i nie tylko….

Aż pewnego dnia postanowiłam stworzyć je sama!

Droga do stworzenia pierwszego modelu, który spełniałby moje kryteria była długa. Poszukiwania odpowiednich, wyselekcjonowanych materiałów, następnie próby odnalezienia odpowiedniego kleju, które przypominały Indiana Jones’a na tropie zaginionej Arki… W końcu pierwsze twórcze podrygi, pierwsze modele, pierwsze wzloty i upadki. Aż powstaje model, o nazwie First Sparkle, który zapoczątkowuje moją przygodę z tworzeniem biżuterii, przygodę, która jest jednocześnie moją pasją.

Inspiracji szukam wszędzie począwszy od otoczenia codziennego, po podróże, kończąc właściwie na wszystkim co widzą moje oczy. Lecz największą inspiracją jesteście dla mnie Wy, moje klientki, rozmowy z Wami, zdjęcia Waszych stylizacji, sukni… Za co dziękuję i serdecznie zapraszam do mojego świata, świata pełnego blasku, kolorów i szalonych, czasami prawie niemożliwych do wykonania projektów!

Oferta - JaySparkle

Biżuteria ślubna

199 zł - 350 zł

Każde kolczyki z kolekcji Jay Sparkle wykonywane są ręcznie, dzięki czemu, niemal każdy detal, możemy indywidualnie dopasować do twojej stylizacji, koloru oczu czy włosów. Począwszy od barwy kryształków, poprzez kształt, kończąc na wielkości - wszystko na Twoje indywidualne potrzeby. Jeśli chciałabyś mieć coś wyjątkowego, stworzonego tylko dla Ciebie– to trafiłaś idealnie!

Jak zamówić?

To proste! Odwiedź moją stronę www.jaysparkle.pl , wejdż w zakładkę ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE. Wyślij do mnie wiadomość – podaj w nim: datę wydarzenia, na które mają być gotowe kolczyki, prześlij zdjęcie kreacji, dodatków, wszystko co uważasz za ważne – a ja przygotuje projekt -opis kolczyków specjalnie dla Ciebie.

Gdy zatwierdzisz przygotowany dla Ciebie opis projektu, poproszę Cię o dokonanie płatności. Koszt usługi jest wyceniany indywidualnie w zależności od użytych materiałów i nakładu pracy. Prace rozpoczynam po dokonaniu płatności.

Jakie masz możliwości :
– wykonanie kolczyków na bazie podstawowych projektów kolekcji – delikatna zmiana lub dodanie akcentów pasujących do twojej stylizacji – (np. zmiana koloru, zmiana kształtu)
– wykonanie kolczyków inspirowanych suknią ślubną lub motywem ślubnym
– wykonanie kolczyków o niestandardowym rozmiarze lub kolorze na zamówienie

Jeżeli jeszcze nie wiesz co wybrać lub marzysz o czymś co nie istnieje – Zainspiruj się i przejrzyj moje dotychczasowe projekty.

Ile czasu zajmuje wykonanie ozdoby na zamówienie?

Standardowo wykonanie ozdoby na zamówieni zajmuje 4 – 6 tygodni. Pamiętaj jednak, że wcześniejsze zamówienie ozdoby daje mi więcej czasu na doprecyzowanie szczegółów projektu, zamówienie materiałów, stworzenie projektu oraz samo wykonanie kolczyków. Proszę też doliczyć dodatkowy czas na wysyłkę (standardowa wysyłka krajowa to ok. 3 dni robocze).

Uwaga:

Firma JaySparkle szanuje pracę i kreatywność innych projektantów i nie będzie akceptować próśb o odtworzenie cudzych projektów.

Opinie - JaySparkle

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Moją podstawową ofertą jest moja pasja czyli tworzenie kolczyków, które sama kocham i noszę namiętnie.

Jaki jest czas oczekiwania na realizację zamówienia?

Wykonanie zamówienia to od 2 do 6 tygodni lecz zdarzają się wyjątkowe zamówienia , które po poświęconej nie jednej nocy, są zrealizowane w 4 dni ;-)

Kontakt - JaySparkle

JaySparkle

Warszawa

Polecani z kategorii biżuteria ślubna

NOVIA BLANCA
NOVIA BLANCA Warszawa
(1)
Zobacz profil
Kingy Jewellery
Kingy Jewellery Warszawa
Zobacz profil
Lilou
Lilou Warszawa
Zobacz profil
Interjubiler - Obrączki ślubne Pierścionki zaręczynowe
Interjubiler - Obrączki ślubne Pierścionki zaręczynowe Warszawa
Zobacz profil

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: