Jubiler dla Ciebie

Marek Mężyński

Jubiler dla Ciebie

(1)
Pokaż telefon

Jubiler dla Ciebie oferuje Państwu obrączki ślubne ze złota, jednokolorowe, dwukolorowe i trójkolorowe, w próbach 585 oraz 333 i różnych szerokościach profilu. Wszystkie są wykonywane na indywidualne zamówienie, dlatego w zależności od wybranego wzoru, istnieje możliwość dokonania pewnych zmian, np. odwróconej kombinacji kolorów, dodatku kamieni szlachetnych czy zwiększenia wysokości profilu. Każdy model jest dokładnie opisany. Zapewniamy darmową, bezpieczną dostawę kurierską. Oczywiście w cenie wykonujemy też okolicznościowe grawerowanie po wewnętrznej stronie obrączek ślubnych.

629 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Biżuteria ślubna

659 zł - 9999 zł

Oferujemy obrączki ślubne ze złota, jednokolorowe, dwukolorowe i trójkolorowe, w próbach 585 oraz 333 i różnych szerokościach profilu. Wszystkie są wykonywane na indywidualne zamówienie, dlatego w zależności od wybranego wzoru, istnieje możliwość dokonania pewnych zmian, np. odwróconej kombinacji kolorów, dodatku kamieni szlachetnych czy zwiększenia wysokości profilu. Każdy model jest dokładnie opisany. Zapewniamy darmową, bezpieczną dostawę kurierską. Oczywiście w cenie wykonujemy też okolicznościowe grawerowanie po wewnętrznej stronie obrączek ślubnych.

Opinie

5

1 opinia

Dodaj opinię

AM

Agnieszka M

Obrączki piękne, starannie wykonane. Kontakt bardzo dobry a obsluga rewalycyjna. Wszystko szybko i sprawnie 🙂. Jestem bardzo zadowola i polecam w 100 % 🙂

10 miesięcy temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

W obecnej formie prawnej firma istnieje od 2015 roku ale jesteśmy firmą rodzinną i sprzedażą biżuterii, w tym obrączek, zajmujemy się od lat 90.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

W ofercie jest to termin 31 dni, z tym iż większość zleceń wykonujemy w terminie 2-3 tygodni.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

W naszej podstawowej ofercie znajdziecie ponad 300 modeli obrączek. Większość cen podanych jest za parę obrączek z uwzględnieniem wysyłki i grawerunku.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Pamięta się zawsze tych klientów, którzy mają nietypowe zachcianki jak nasi klienci z Niemiec, którzy zażyczyli sobie obrączki z 65 brylantami osadzonymi zarówno w damskiej jak i w męskiej obrączce. Także klienci z daleka jak Litwini mieszkający w Irlandii. Odwiedzając nasz kraj specjalnie odwiedzili Opole żeby zamówić u nas obrączki.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęściej pary młode pytają czy cena podana w naszej ofercie jest za sztukę czy parę. Odpowiadamy że za parę i to szokuje klientów ponieważ, w niektórych sklepach te same obrączki kosztują za sztukę tyle co u nas para.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Kontakt z klientami i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Zależy nam na tym aby każdy klient dowiedział się jak najwięcej o produkcji obrączek, stopach złota i prawach, które ma konsument.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Stosujemy bardzo niską marżę i staramy się aby klienci dokładnie wiedzieli jaki produkt zamawiają.

Wolne terminy

Kontakt

Jubiler dla Ciebie

website facebook youtube instagram

Opole

Poniedziałek

09:00-17:00

Wtorek

09:00-17:00

Środa

09:00-17:00

Czwartek

09:00-17:00

Piątek

09:00-17:00

Sobota

10:00-13:00

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: