• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog
 • Produkty
 • Inspiracje
buty ślubne/taneczne

Alicja Komarzewska

buty ślubne/taneczne

Jaroty, Olsztyn

Buty taneczne w wersji ślubnej to gwarancja dobrej zabawy. Szyte zawsze na zamówieniem. Możesz sama zaprojektować wygląd obuwia wybierając model, materiał, kolor, wysokość i kształt obcasa oraz dodatki. Pełna oferta na stronie www.milonga.com.pl

300 zł - 450 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Buty ślubne

300 zł - 400 zł

Buty taneczne w wersji ślubnej, szyte na zamówienie to gwarancja udanego ślubu. Możesz wykreować swoje wymarzone buty wybierając kolor, obcas, materiał oraz model. Najważniejsze cechy naszego obuwia to lekkość, wygoda i elegancja. Każde zamówienie jest niepowtarzalne tak jak nasze buty.

Buty wieczorowe

300 zł - 400 zł

Buty taneczne w wersji wizytowej. Robione specjalnie na Twoje stopy-na zamówienie.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej cenię spotkania z młodymi ludźmi-widzę ich zaangażowanie i staram się pomóc by tan piękny moment w ich życiu był wyjątkowy. Odbieram wiele podziękowań i pracuję dzięki poleceniom zadowolonych klientek.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Prowadziłam sklep dla tancerzy i okazało się, że jest spore zapotrzebowanie na wygodne buty do tańca dla Panny Młodej. Tak się zaczęła moja przygoda z butami ślubnymi.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Mam bogate doświadczenia w tej branży bo od 2011 r. pomagam Pannom Młodym.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Najbardziej oczekiwanym momentem dla mnie jest spotkanie na którym, klientka po długim oczekiwaniu odbiera swoje wymarzone buciki. Widzę na jej twarzy napięcie a następnie ulgę i radość.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

W okresie wiosennym i letnim, gdy przypada największa ilość ślubów trzeba czekać nawet 9 tygodni na realizację zamówienia. W okresie o mniejszej częstotliwości uroczystości czekamy ok 4 tygodni.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Pomagam Pannie młodej sprecyzować swoje oczekiwania co do wyglądu oraz cech zamawianego obuwia. Dokonuję również pomiaru stóp by uniknąć błędów w rozmiarze.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Każda klientka traktowana jest z największą uwagą, by mogła najlepiej zaprojektować swoje wymarzone buty. Gwarancją dobrej zabawy jest ich wygoda-to dla nas najważniejsze.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Przede wszystkim wygoda i to że w swojej konstrukcji buty szyte są by tańczyć. Często też spotykam się ze stopami "trudnymi"- dzięki temu, że buty są szyte specjalnie na dane stopy-będą zawsze pasować.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Moja oferta jest unikatowa. Buty robione są na zamówienie. Co oznacza, że obie stopy są dokładnie mierzone i pod tą miarę robimy obuwie. Możemy je oczywiście wcześniej zaprojektować, wybierając wys. obcasa., kolor, materiał i inne cechy.-to spełnienie marzeń Panny Młodej.

Kontakt

buty ślubne/taneczne

Jaroty Olsztyn

175 km od Warszawy

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: