• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog
 • Produkty
 • Inspiracje
Salon Obuwia Conhpol Elite

Conhpol Elite

Salon Obuwia Conhpol Elite

Kamieńskiego 11, Kraków

Ślub to dzień radosny i chociaż sama ceremonia jest poważna, znajdzie się czas na momenty przymrużeniem oka, a także na dobrą zabawę. 
Dlatego tak ważny jest wybór obuwia ślubnego.

Buty ślubne, które z jednej strony będą wygodne, ale także będą współgrały z suknią ślubną czy garniturem. Najważniejsze, aby były praktyczne. Możliwe do wykorzystania również w innych stylizacjach.

Salony Conhpol Elite posiadają w ofercie szeroką linię obuwia ślubnego zarówno dla Panny Młodej, jak również dla Pana Młodego.

W ofercie posiadamy BUTY PODWYŻSZAJĄCE DLA MĘŻCZYZN.
Sekret butów podwyższających tkwi w unikalnej konstrukcji obuwia, która na zewnątrz jest niewidoczna, ale daje efekt w postaci dodatkowych 7 centymetrów wzrostu. Takiego efektu nie można uzyskać dodatkową wkładką czy innymi sposobami, bo buty podwyższające muszą spełniać wszystkie normy butów standardowych zapewniając wygodę i stabilizację stopy.

Nasza kolekcja ślubna, to kilkaset modeli butów.

169 zł - 499 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Buty ślubne

169 zł - 499 zł

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Bezpośredni kontakt z klientem oraz asortyment, który spełnia wymagania. Jednak największym atutem jest PRAWDA o produkcie, w dzisiejszych czasach jest to bardzo ważne, ponieważ na co dzień spotykamy się z nieprawdziwymi faktami o towarze. Nasz towar jest 100% produkowany w naszych polskich firmach.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Zaczęła się od coraz większego zapotrzebowania przez klientów oraz braku na rynku jakościowo dobrych butów ślubnych.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od istnienia firmy :)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Wybór obuwia może być bardzo długotrwały i długo etapowy. Czasami trzeba kilkanaście par butów przymierzyć, aby znaleźć tą IDEALNĄ. Ze swojej strony gwarantujemy poświęcić tyle czasu ile potrzeba.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Specjalizujemy się w obuwiu na wszelkie uroczystości dla kobiet i mężczyzn. Nasza oferta zawiera również obuwie podwyższające dla mężczyzn (+7cm).

Jaki jest Twój styl?

Styl Glamour- czyli elegancki, klasyczny, luksusowy, kobiecy.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

TAK- Pana Młodego, który kupował buty w DNIU WŁASNEGO ŚLUBU :)

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z tymi którzy są świadomi MARKI, znające Naszą jakość i historie.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Kiedy Pani Młoda ubrała na magazynie piękną suknie ślubną i mierzyła wszystkie czółenka jakie posiadaliśmy w ofercie. Była bardzo miła i sympatyczna. Wyszła z parą szpilek :)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

PYTANIA MĘŻCZYZN: Który typ obuwia bardziej pasuje do garnituru ślubnego? Odpowiedź: najlepszy typ obuwia to OKSFORD jednak to wszystko zależy od podbicia stopy. PYTANIA KOBIET: Czy ja te szpilki jeszcze ubiorę poza dniem ślubu i do jakiej stylizacji? Odpowiedź: Jak najbardziej szpilki w kolorach pastelowych, białych, ecri dobierzemy do wielu stylizacji po ślubie np. do zwiewnych sukienek letnich, do jasnych spodni, do jeansów i wielu innych...

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Posiadamy 40-letnie doświadczenie w produkcji obuwia. Mamy szeroką gamę obuwia ślubnego dla Pary Młodej jak i również gości weselnych. Specjalizujemy się w eleganckim i wizytowym obuwiu.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Najważniejsze w wyborze obuwia jest WYGODA. Wiele kobiet uważa, że druga para zapasowych szpilek pomoże jednak jest to bardzo zgubne, ponieważ jak zmęczymy nogi w pierwszej parze obuwia nogi będą zmęczone, spuchnięte i obolałe. Zapasowa para w takim wypadku nam nie pomoże. DLATEGO RADZIMY PIERWSZA PARA OBUWIA MUSI BYĆ IDEALNA POD WZGLĘDEM WYGODY.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

-Bardzo duży wybór kolekcji ślubnej dla Pani Młodej i Pana Młodego. -Dużo modeli do różnego rodzaju stóp oraz bogatą paletę kolorystyczną. -Z męskiej kolekcji posiadamy rozmiary od 37 do 48 -Jedyni w POLSCE posiadamy dużą kolekcję obuwia PODWYŻSZAJĄCEGO DLA MĘŻCZYZN! To bardzo proste w kilka sekund stać się wyższym o 7cm przy niewidocznym systemie. -Kolekcję męską i damską z większą tęgością! Jest problem z wąskim obuwiem? Znajdziesz na pewno coś u Nas :)

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Jesteśmy Polską firmą z 40-letnią tradycją, jakość wykonania i doświadczenie w produkowaniu obuwiu mamy na bardzo wysokim poziomie. Jest to firma rodzinna. Wierzymy, że wybierając Nasz produkt każda Para Młoda będzie zadowolona.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Posiadamy na każdym salonie szeroką kolekcję obuwia PODWYŻSZAJĄCEGO DLA MĘŻCZYZN! System całkowicie niewidoczny, który podnosi mężczyzn o 7cm. Cieszymy się dużą popularnością- istnieje niebezpieczeństwo przy zakupie pierwszej PARY, mężczyzna chce zakupić całą kolekcję :)

Kontakt

Salon Obuwia Conhpol Elite

Kamieńskiego 11 30-644 Kraków

11 km od Wieliczki

Zobacz usługodawców w Twoim województwie:

Zobacz usługodawców w pobliżu: