• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog
 • Produkty
 • Inspiracje
Salon Obuwia       Conhpol Elite

Conhpol Elite

Salon Obuwia Conhpol Elite

Powstańców Śląskich 6, Bielsko-Biała

Ślub to dzień radosny i chociaż sama ceremonia jest poważna, znajdzie się czas na momenty przymrużeniem oka, a także na dobrą zabawę. 
Dlatego tak ważny jest wybór obuwia ślubnego.

Buty ślubne, które z jednej strony będą wygodne, ale także będą współgrały z suknią ślubną czy garniturem. Najważniejsze, aby były praktyczne. Możliwe do wykorzystania również w innych stylizacjach.

Salony Conhpol Elite posiadają w ofercie szeroką linię obuwia ślubnego zarówno dla Panny Młodej, jak również dla Pana Młodego.

W ofercie posiadamy BUTY PODWYŻSZAJĄCE DLA MĘŻCZYZN.
Sekret butów podwyższających tkwi w unikalnej konstrukcji obuwia, która na zewnątrz jest niewidoczna, ale daje efekt w postaci dodatkowych 7 centymetrów wzrostu. Takiego efektu nie można uzyskać dodatkową wkładką czy innymi sposobami, bo buty podwyższające muszą spełniać wszystkie normy butów standardowych zapewniając wygodę i stabilizację stopy.

Nasza kolekcja ślubna, to kilkaset modeli butów.

69 zł - 499 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Buty ślubne

69 zł - 249 zł

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Bezpośredni kontakt z klientem oraz asortyment który spełnia wymagania . Jednak największym atutem jest PRAWDA o produkcie , w dzisiejszych czasach jest to bardzo ważne ponieważ na co dzień spotykamy się z nieprawdziwymi faktami o towarze . Nasz towar jest w 100% produkowany w naszych polskich firmach :)

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Zaczęła się od coraz większego zapotrzebowania przez klientów oraz braku na rynku jakościowo dobrych butów ślubnych .

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od istnienia firmy :)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Wybór obuwia może być bardzo długotrwały i długo etapowy . Czasami trzeba kilkanaście par butów przymierzyć , aby znaleźć tą IDEALNĄ . Ze swojej strony gwarantujemy poświęcić tyle czasu ile potrzeba :)

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Specjalizujemy się w obuwiu na wszelkie uroczystości dla kobiet i mężczyzn . Nasza oferta zawiera również obuwie podwyższające dla mężczyzn (+7 cm) .

Jaki jest Twój styl?

Styl Glamour - czyli elegancki , klasyczny , luksusowy , kobiecy .

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

TAK - Pana młodego , który kupował buty w DNIU WŁASNEGO ŚLUBU :)

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z tymi którzy są świadomi MARKI , znające Naszą jakość i historię .

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Kiedy Pani Młoda ubrała na magazynie piękną suknię ślubna i mierzyła wszystkie czółenka jakie posiadaliśmy w ofercie . Była bardzo miła i sympatyczna . Wyszła z parą szpilek :)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Pytania MĘŻCZYZN : który typ obuwia bardziej pasuje do garnituru ślubnego? Odpowiedz : najlepszy typ obuwia to OKSFORD jednak to wszystko zależy od podbicia stopy . Pytania KOBIET : czy Ja te szpilki jeszcze ubiorę poza dniem ślubu i do jakiej stylizacji ? Odpowiedz : Jak najbardziej szpilki w kolorach pastelowych , białych , ecri dobierzemy do wielu stylizacji po ślubie np. do zwiewnych sukienek letnich , do jasnych spodni , do jasnych jeansów i wielu innych ...

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Posiadamy 40-letnie doświadczenie w produkcji obuwia . Mamy szeroką gamę obuwia ślubnego dla Pary Młodej jak i również gości weselnych . Specjalizujemy się w eleganckim i wizytowym obuwiu .

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Najważniejsze w wyborze obuwia jest WYGODA . Wiele kobiet uważa , że druga para zapasowych szpilek pomoże jednak jest to bardzo zgubne , ponieważ jak zmęczymy nogi w pierwszej parze obuwia nogi będą zmęczone , spuchnięte i obolałe . Zapasowa para w takim przypadku nam nie pomoże . DLATEGO RADZIMY PIERWSZĄ PARA OBUWIA MUSI BYĆ IDEALNA POD WZGLĘDEM WYGODY .

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

- Bardzo duży wybór kolekcji ślubnej dla Pani Młodej i Pana Młodego . - Dużo modeli do różnego rodzaju stóp oraz bogata paleta kolorystyczna - Męską kolekcję posiadamy rozmiary od 37 -48 - Jedyni w POLSCE posiadamy dużą kolekcję obuwia PODWYŻSZAJĄCEGO DLA MĘŻCZYZN ! To bardzo proste w klika sekund stać się wyższym o 7 cm przy niewidocznym systemie . - Kolekcje męską i damską z większa tęgością ! Jest problem z wąskim obuwiem? Znajdziesz coś u Nas :)

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Jesteśmy Polską firmą z 40-letnią tradycją , jakość wykonania i doświadczenie w produkowaniu obuwia mamy na bardzo wysokim poziomie . Jest to firma rodzinna . Wierzymy , że wybierając NASZ PRODUKT każda Para Młoda będzie zadowolona .

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Posiadamy na każdym salonie szeroką kolekcje obuwia PODWYŻSZAJĄCEGO DLA MĘŻCZYZN ! System całkowicie niewidoczny , który podnosi mężczyznę o 7 cm . Cieszy się dużą popularnością - istnieje niebezpieczeństwo pierwszej PARY , mężczyzna chce zakupić całą kolekcję :)

Kontakt

Salon Obuwia Conhpol Elite

Powstańców Śląskich 6 43-300 Bielsko-Biała

10 km od Czechowic-Dziedzic

Zobacz usługodawców w Twoim województwie:

Zobacz usługodawców w pobliżu: