Gastro Team Catering

Robert Jagnieża

Gastro Team Catering

Parowcowa 24, Warszawa

(26)

O nas

Catering weselny w całej Polsce.
Rustykalne wesele, Tematyczne bankiety ślubne, Wesela w stodole, sielskie przyjęcia w plenerze. Oryginalne i ciekawe pakiety menu, różne formy serwisu adekwatne do przyjęcia oraz stała i profesjonalna obsługa kelnerska i kucharska. 18 lat na rynku cateringowym.

Opinie - Gastro Team Catering

5

26 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

BM

Bartosz M

Catering wspaniały, obsługa rewelacyjna. Bufet wyglądał przepysznie, jedzenie bardzo świeże. Na 6 z plusem. Szczególne podziękowania za cenne rady i pomoc w pełnej organizacji naszego wesela. Było wszystko dopięte na ostanio guzik .

8 miesięcy temu

RI

Rafał I

Catering warty polecenia. Obsługa i realizacja imprezy na najwyższym poziomie. Jedzonko przepyszne. Serdecznie polecam, 100% zadowolenia.

2 lata temu

AD

Aneta D

Polecam Gastro Team na wesele. Przepyszne jedzenie, profesjonalna i miła obsługa, wszystko dopięte na ostatni guzik. Wybierz Gastro Team, a podczas imprezy nie będziesz się miał o co martwić.

9 miesięcy temu

Źródło: Facebook

MK

Maria K

Dziękuję Gastro Team Catering za przygotowanie i dostarczenie jedzenia na Baby Shower. Potrawy i słodkości były przepyszne i cudownie wyglądały:) Serdecznie polecam:)

10 miesięcy temu

Źródło: Facebook

DJ

Dorota J

Jedzenie pyszne, obsługa przemiła! Serdecznie polecam 🤩

10 miesięcy temu

Źródło: Facebook

MS

Michał S

Zdecydowanie należy się 5 gwiazdek. Bardzo miła i przyjazna obsługa. Jedzenie i kompozycje na bardzo wysokim poziomie. 👏

10 miesięcy temu

Źródło: Facebook

AA

Anna A

Bardzo polecam Gastro Team, przepyszne jedzenie, przemiła obsługa, wszystko sprawnie i bezproblemowo. Nawet gdybym chciała na coś narzekać to nie mam na co. Daje 1000/10 :)

10 miesięcy temu

Źródło: Facebook

Kontakt - Gastro Team Catering

Gastro Team Catering

Parowcowa 24 02-445 Warszawa

Zobacz catering w Twoim województwie:

Zobacz catering w pobliżu: