Jurek-Catering Serwis

Jolanta Jurek

Jurek-Catering Serwis

Kraków

O nas

Jesteśmy firmą cateringową z ponad 20-letnim doświadczeniem w gastronomii. Przez tak długi czas zorganizowaliśmy tysiące wyjątkowych wydarzeń. Od kongresów, sympozjów i konferencji, aż po prywatne spotkania w grodzie rodziny. Do doświadczenia cateringowego dodaliśmy nowe w postaci prowadzenia sali bankietowej, na której przeważają przyjęcia weselne. Tak duże doświadczenie umożliwia nam dostarczać catering w każdym miejscu, na dowolną liczbę gości, zachowując jednocześnie najwyższy standard usług i indywidualne podejście do każdego wydarzenia. Dostarczymy nasze usługi wszędzie tam, gdzie klient sobie tego życzy.

Zapraszamy na naszą stronę internetową i zapoznania się z realizacjami. Nasz catering dostarczamy na terenie województw: małopolskiego oraz śląskiego. Główne miasta w których działamy to Kraków, Warszawa, Katowice.

PRZEDZIAŁ CENOWY

250 zł - 270 zł

Oferta - Jurek-Catering Serwis

Menu weselne - Wariant 1

250 zł - 250 zł

Menu standard

Menu weselne - Wariant 2

270 zł - 270 zł

Menu standard plus

Opinie - Jurek-Catering Serwis

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Nasza oferta wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego zlecenia, bez względu na jego wielkość. W przypadku cateringu weselnego wiemy, jak ważny dla naszych klientów jest to moment, dlatego zrobimy wszystko, aby pod względem kulinarnym ten dzień był idealny.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Nasza standardowa oferta składa się z dwóch propozycji - menu standard oraz menu standard plus. Dodatkowo proponujemy możliwość zamówienia tortu, ciast, przygotowanie Bufetu z mini deserkami lub Candy bufetu, lemoniady oraz Wiejski stół z wyborem tradycyjnych wędlin.

Z jakim wyprzedzeniem Młoda Para powinna złożyć u Ciebie zamówienie?

Nie można jednoznacznie określić idealnego momentu. Wszystko zależy od tego, w jakim okresie roku chcą Państwo wynająć nasze usługi. Jeśli są to miesiące "weselne" to im wcześniej, tym lepiej. Zdarza się, że pewne czerwcowe i sierpniowe weekendy są dla nas niezwykle pracowite i ze względu na konieczność utrzymania wysokiego poziomu świadczonych usług nie jesteśmy w stanie przyjąć kolejnego zlecenia.

Jakie informacje Młoda Para powinna podać w trakcie składania zamówienia?

Najważniejszą dla nas informacją jest data i miejsce wydarzenia oraz ilość gości. Na tej podstawie jesteśmy w stanie przygotować konkretną ofertę. Proszę pamiętać, że w podanej cenie uwzględnione są takie elementy jak: dostarczenie stołów, krzeseł itp., obsługa kelnersko-kucharska oraz obrusy i pokrowce. Dodatkowo - do ustalenia jest kwestia transportu.

Co jeszcze poza podstawową ofertą, można u Ciebie znaleźć?

Poza usługą gastronomiczną oferujemy wypożyczenie stołów, krzeseł, obrusów, porcelany i naczyń. W naszej ofercie znajdą Państwo możliwość wynajmu krzeseł Chiavari oraz wyjątkowe podtalerze.

Kontakt - Jurek-Catering Serwis

Jurek-Catering Serwis

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Poniedziałek

08:00 -17:00

Wtorek

08:00 -17:00

Środa

08:00 -17:00

Czwartek

08:00 -17:00

Piątek

08:00 -17:00

Zobacz catering w Twoim województwie: