• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory

Catering Skarżysko-Kamienna

Liczba ofert: 2

Liczba ofert: 2

Wyczyść

Filtry

← Wszystkie kategorie

W okolicy Skarżyska-Kamiennej

Wędliny Kowalczyk

Kielce Catering

31 kilometrów od Skarżyska-Kamiennej

Regionalne wyroby na stół wiejski, 100% tradycji i smaku ! Jesteśmy rodzinną firmą, która oferuje regionalne wyroby na STOŁY WIEJSKIE tj.: udziec z kością, wiejską kiełbasę, tradycyjne szynki, polędwice, kaszankę, pieczony pasztet, boczek wędzony, smalec domowy, kabanosy wieprzowe, golonkę w galarecie itp. Wędliny KOWALCZYK to : - regionalne wyroby z Gór z Świętokrzyskich - robione według własnych receptur - najwyższa jakość polskiego mięsa - ręczny proces produkcji - bez konserwantów i ulepszaczy - niepowtarzalny smak Zapraszamy do kontaktu przyszłe Pary Młode, Domy Wesele, Hotele, Restauracje, Osoby Prywatne, Organizatorów Imprez! Wędliny KOWALCZYK to 100% smaku i tradycji! Sprawdź nasze opinie na FB : https://www.facebook.com/wedliny.kowalczyk/

5 zdjęć Ilość zdjęć

MK sweet design

Radom Catering

37 kilometrów od Skarżyska-Kamiennej

MK sweet design to duet kobiet z dużym doświadczeniem, które uwielbiają poprzez tworzenie i nowe inspiracje wprowadzać ludzi w stan zachwytu. To firma która z ogromną przyjemnością pomoże przy organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Oferujemy stoły słodkie - candy bar, dekoracje kwiatowe, ścianki kwiatowe, ścianki do zdjęć, podziękowania dla Rodziców, Gosci i Dzieci. Masz pomysł a brakuje Ci czasu na Realizację? Skontaktuj się z nami bo znając potrzeby naszych Klientów z łatwością pomożemy i dopasujemy nasza ofertę do Państwa oczekiwań.

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Catering. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie