• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog
 • Produkty
 • Inspiracje
Taste Chef

Krzysztof Odroń

Taste Chef

(1)

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej organizacji przyjęć takich jak:
przyjęcia weselne do 250 osób
przyjęcia Pierwszej komunii św.
chrzciny
jubileusze, 18-ki
Możemy zorganizować przyjęcie w Państwa domu, ogrodzie (gdzie wykorzystamy nasze namioty cateringowe), oraz dowolnie wskazanym miejscu.
Posiadamy potrzebny sprzęt typu: mobilna chłodnia, porcelana, stoły, krzesła, obrusy, sztućce itp.
Wiemy że dla Państwa nie ma przyjęć mało ważnych, my też tak do nich podchodzimy, dlatego każdego klienta traktujemy indywidualnie i chętnie w oparciu o nasze kilkuletnie doświadczenie, pomożemy w doborze menu, dekoracji, aby Państwa przyjęcie pozostało we wspomnieniach jako niezapomniane i piękne przeżycie. Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem abyście tego dnia mogli tylko wspaniale się bawić.

120 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Opinie

3.2

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

AO

Agnieszka O

Niestety nie polecam..jedzenie na naszym weselu było niesmaczne, zimne aż było mi wstyd :/ co więcej robiliśmy degustację rok wcześniej i zupełnie inaczej wszystko smakowało..lody wyglądały jakby były kupione w biedronce, napoje serwowane w dużych plastikowych butelkach (pierwszy raz się z czymś takim spotkaliśmy), widać że wszystko było zrobione żeby tylko zaoszczędzić..do obiadu najpierw zostały podane ziemniaki a dopiero po jakimś czasie jak już zdążyły wystygnąć podano mięso..miał być wybór trzech mięs, trzech surówek i innych dodatków dla każdego z gości a w praktyce wyglądało to tak, że jedna osoba dostała losowe mięso, inna z kolei inne losowe itd...generalnie porażka, dobrze że była tylko najbliższa rodzina i jakoś nam to wybaczyli..grill trwający 2h i oczywiście wszystko zimne, nikt nas nie poinformował że potrawy z grilla będą ciepłe tylko zaraz po rozpaleniu. Z pozytywnych rzeczy to super sympatyczny kelner oraz ładna dekoracja, futerały i kokardy na krzesła ale jedzenie to kompletna porażka.

11 miesięcy temu

Kontakt

Taste Chef

Kraków

Zobacz catering w Twoim województwie:

Zobacz catering w pobliżu: