KwietnySalon

Krzysztof Kubica

KwietnySalon

Chorzów

(4)

O nas

Oprawa florystyczna ślubów i wesel to jedna z naszych głównych usług, w której przygotowanie wkładamy całe serce. Jesteśmy absolutnie otwarci na sugestie nowożeńców w kwestii wyboru charakteru dekoracji. Uwielbiacie naturę, polne kwiaty, drewniane dodatki i motyw lasu? Nie ma sprawy! Przygotujemy dla Was jednorodny wystrój w stylu boho, który podkreśli charakter wnętrza, samochodu i sali tanecznej. Z przyjemnością ozdobimy też kościół czy salę weselną za pomocą klasycznych kwiatów, które wprowadzą nutę luksusu i ponadczasowej elegancji. Na życzenie przygotujemy też oprawę florystyczną w stylu minimalistycznym, nowoczesnym, skandynawskim i wielu innych.
Kwiaty to nieodłączny atrybut panny młodej. A może by tak pójść o krok dalej i zamówić rozszerzoną oprawę florystyczną i uhonorować druhny korsarzami, a panów kwiatami w butonierce? Skoro może być najpiękniej na świecie, to dlaczego z tego nie skorzystać?
Z przyjemnością przygotujemy dla Was spójny wystrój kościoła, sali weselnej, samochodu, a także bukiet i ozdoby kwiatowe dla druhen, żebyście zapamiętali ten wyjątkowy dzień Waszego ślubu na całe życie.

Planujecie wspólną przyszłość i właśnie ustalacie szczegóły ślubu oraz wesela? Jeśli nie możecie zdecydować się na konkretny styl, być może dobrym rozwiązaniem okaże się uroczystość inspirowana romantycznym nurtem. Czym się charakteryzuje? Odrobiną glamour, rustykalnymi akcentami i nutą nonszalanckiego boho. Tego dnia emocje odgrywają kluczową rolę – styl romantyczny zaś oddaje uczucia i nastrój Pary Młodej oraz towarzyszących im w tym wyjątkowym dniu gości. Czego nie może zabraknąć na tego typu ślubie? Pięknej oprawy florystycznej, o której dzisiaj opowiemy nieco więcej.

PRZEDZIAŁ CENOWY

200 zł - 9999 zł

Oferta - KwietnySalon

Dekoracja auta

50 zł - 500 zł

Dekoracja kościoła

500 zł - 2000 zł

Dekoracja pleneru do sesji

500 zł - 2000 zł

Wystrój sali

1000 zł - 3000 zł

Dekoracja balonowa

50 zł - 1000 zł

Dekorowanie kościoła

800 zł - 6000 zł

Dekorowanie sali

1000 zł - 3000 zł

Dekorowanie samochodu

100 zł - 400 zł

Wiązanka ślubna + Butonierka

250 zł - 400 zł

Zlecenia specjalne

100 zł - 2000 zł

Opinie - KwietnySalon

5

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

ML

M. L

Serdecznie polecam współpracę z Panem Krzysztofem. Pełne zaangażowanie, fantastyczne pomysły dobrane do stylu który mi się podoba. Dekoracje były przepiękne. Wszyscy zachwyceni! Napewno jeszcze będziemy współpracować przy kolejnych okolicznościach.

1 rok temu

SB

Sabina B

REWELACJA!!! Współpraca z Panem Krzysztofem to sama przyjemność. Jest to człowiek dbający o każdy najmniejszy detal, który zamieni pustą, surową salę w wymarzoną salę weselną. Doradzi, wysłucha i w pełni zaangażowany wykonuje swoją pracę. Pan Krzysztof jest kreatywny i posiada głowę pełną pomysłów, które tworzą magiczny, wyjątkowy i niespotykany wystrój. Pełen profesjonalizm i stały kontak z klientem tworzy miłą atmosferę współpracy. Kwiaty wybrane do kompozycji były świeże, piękne i pachnące. Przyszłe Panny Młode mogą spokojnie oddać swoją wizję i nie muszą się martwić o wymarzony efekt końcowy. Serdecznie Panu dziękujemy i życzymy setek gości zadowolonych jak My!

1 rok temu

MZ

Magdalena Z

Trafiliśmy do Krzyśka z polecenia i była to nasza najlepsza decyzja ! Idealnie odwzorował moja wizje najpierw chciałam inne kwiaty ale bardzo mądrze mi doradził ze w danym czasie nie ma na nie sezonu i można je zamienić czymś innym i powiem Wam ze byłam na Maxa zadowolona z efektu końcowego ! Polecamy z całego serducha! Magda i Bartek

2 lata temu

ES

Elvi S

Co to był za ślub! Powiedziałam tak tylko dzięki kwiatkom 🥰 bardzo ciekawe pomysły oraz wykonanie! Polecam!

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od początku rozpoczęcia mojej działalności.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Moja oferta wyróżnia się indywidualnym podejściem do Klienta, wsłuchaniem się w jego potrzeby. Jednocześnie moje kompozycje wyróżnia się nowatorskim i kreatywnym wykonaniem, zgodnym z najnowszymi trendami.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Każde zlecenie dla Pary Młodej jest dla mnie wyzwaniem. Spełnianie marzeń Par Młodych i odpowiedzialność, aby dzień ten był najpiękniejszym dniem w życiu, jest najważniejsze w mojej działalności.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęstszymi pytaniami Par Młodych są pytania o koszt dekoracji np. sali, czy też kościoła. Zawsze wskazuję im, że zamówienie można dostosować do indywidualnych potrzeb klienta, co ma wpływ na koszt usługi.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Zawiera ona wykonanie: bukietu ślubnego, butonierki, korsarzu na rękę (bransoletki z kwiatów), aranżacji florystycznej samochodu, dekoracji kościoła i sali weselnej, prezentów dla rodziców oraz gości weselnych, wystroju plenerowego do zdjęć.

Z jakim wyprzedzeniem Młoda Para powinna złożyć u Ciebie zamówienie?

Jest to przynajmniej 1 miesiąc.

Jakie informacje Młoda Para powinna podać w trakcie składania zamówienia?

Każda Para Młoda powinna przekazać mi swoje preferencje i oczekiwania co do wystroju.

Jak wygląda proces realizacji zamówienia?

Po uzgodnieniu terminu, w pierwszej kolejności określam zakres usługi np. czy dotyczy ona oprawy ślubu, czy też samego wesela. Następnie ustalam miejsce wykonania usługi, liczbę gości, jak również preferowaną kolorystykę. Następnie przygotowuję ofertę i po jej akceptacji, spotykam się z Parą Młodą online lub osobiście w celu popisania umowy.

Co jeszcze poza podstawową ofertą, można u Ciebie znaleźć?

Oprócz oferty podstawowej można u mnie wypożyczyć balony z helem, bądź jest możliwość wypożyczenia poszczególnych elementów dekoracji.

Co najchętniej wybierają Młode Pary?

Styl klasyczny lub boho

Kontakt - KwietnySalon

KwietnySalon

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.