One Day by Marta Nestorowicz

Marta Nestorowicz

One Day by Marta Nestorowicz

(17)

O nas

One Day narodził się z pomysłu Marty Nestorowicz, która swoim zaangażowaniem, pasją i doświadczeniem dzieli się z zespołem swoich współpracowników.
Nie tylko śledzimy trendy w technikach i tematyce dekoracji weselnych i sakralnych, ale staramy się je wyznaczać. Nasze prace i pomysły stają się źródłem inspiracji dla naszych klientów i czasami kolegów z branży.
Zamawiając u nas usługę Dekoracji Weselnej otrzymujecie Państwo gwarancję naszego pełnego zaangażowania w Państwa projekt. Wszelkie możliwe konsultacje, nasze doświadczenie, ogromne zrozumienie i odpowiedzialność, która na nas spoczywa. Jesteśmy pewni że takiego zaufania nie zawiedziemy. Wiemy, że dla Państwa to jest ONE DAY, będziemy dumni jeśli to my będziemy mogli zadbać o oprawę artystyczną tak ważnego wydarzenia w Państwa życiu.
Marta Nestorowicz

Wypożyczalnia !!! Nowość Już Teraz możesz wypożyczyć KRZESŁA CHIAVARI !!!

W naszej ofercie znajdziecie Państwo :
• Niestandardowe podejście do Państwa pomysłu
• Nieograniczoną ilość konsultacji
• Profesjonalne doradztwo dotyczące wyboru kwiatów i wystroju
• 100% zaangażowania w wykonanie projektu
• Projekt i wizualizację Dekoracji kościoła Sali weselnej czy pojazdu
• Brak ograniczeń dotyczących elementów wystroju
• Pełną gamę usług z zakresu florystyki ozdobnej okolicznościowej czy Eventowej
• Organizacja podróży Poślubnej

[treść zablokowana]ding

[treść zablokowana]

Telefon : [treść zablokowana]

Oferta - One Day by Marta Nestorowicz

Dekoracja kościoła

Kościół to jedno z najważniejszych miejsc gdzie możemy wprowadzić elementy dekoracji stałych jak i kwiatowych w ofercie posiadamy kilka rodzajów dywanów ( kolory Czerwony , Biały , Granatowy i inne wraz z personalizacją , Białe klęczniki , Szkła ,Kandelabry i inne nośniki idealnie nadające się do wyeksponowania kompozycji kwiatowych ..

Dekoracja pleneru do sesji

Plener w naszym wydaniu to naprawdę prosta sprawa :) Posiadamy własną Altanę oraz Pergolę która sprawdzi się jako element główny podczas ceremonii . W naszej ofercie znajdują się również meble takie jak stół dla urzędnika oraz krzesła dla Pary Młodej ..Nie zapominamy o gościach dla nich przygotowaliśmy aż 150 krzeseł Chiavari ... i oczywiście biały dywan ...oraz nasze dekoracje kwiatowe....

Wystrój sali

Dekoracja Sali to miejsce gdzie tak naprawdę spędzicie Państwo najwięcej czasu ... oprócz naszych dekoracji kwiatowych proponujemy podkreślenie rangi uroczystości poprzez starannie dobrane dodatki począwszy od Podtalerzy ( których mamy już 2000 szt Szklane złote srebrne itd ) Obrusy obraczki na serwety i same serwety . Złote kielichy na świece czy KRZESŁA CHIAVARI ,,, ,Tworzymy również kompleksowe strefy chill out wykorzystując nasze kanapy sofy ściany prosecco czy rustykalne huśtawki . Zapraszamy Serdecznie.

Napis LOVE

350 zł - 450 zł

Wiązanka ślubna + Butonierka

250 zł - 500 zł

Ceny ustalamy indywidualnie

Zlecenia specjalne

Podejmujemy się zleceń specjalnych staramy się wyznaczać nowe trendy . Jesteśmy gotowi na wszystkie wyzwania ! Najbardziej lubimy szalone zlecenia !!!

Opinie - One Day by Marta Nestorowicz

5

17 opinii

Dodaj opinię

MK

Marcelina K

Pełen profesjonalizm i ogromne zaangażowanie. Polecam 💙

2 lata temu

Źródło: Facebook

SN

Sabina N

Jestem bardzo zadowolona z pracy pani Marty. Spełnia ona marzenia i pomysły nawet tak wybrednych panien młodych jak ja. Dziękuję za poświęcony czas, cierpliwość, ale przede wszystkim za poświęcenie i pracę w trudnych warunkach :)

3 lata temu

Źródło: Facebook

TG

Tomasz G

Praca z Panią Marta była by moim marzeniem

3 lata temu

Źródło: Facebook

MW

Mateusz W

Polecam w 100% Chociaż na Naszym Weselu nie było kwiatów, tylko zieleń. To Pani Marta sprawdziła się i stworzyła piękne kompozycje, które widać na zdjęciach.

3 lata temu

Źródło: Facebook

MB

Monika B

Niesamowita właścicielka! Przychyli Ci nieba!!! Polecam ?

3 lata temu

Źródło: Facebook

BS

Barbara S

Najlepsza florystka! Pani Marta ma bardzo szlachetne poczucie estetyki i piękna. Jej dekoracje to klasa i kunszt. Prawdziwa artystka w swoim żywiole! Dekoracje na naszym ślubie były przepiękne... wszyscy podziwiali... Jesteśmy bardzo wdzięczni, dziękujemy

3 lata temu

Źródło: Facebook

MB

Marek B

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pani Marty. Zdecydowaliśmy się na dekoracje zarówno kościoła, jak i sali weselnej i efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Nasi goście również byli pod wrażeniem, z pewnością możemy polecić każdemu tę firmę. Pani Marta potrafiła nam świetnie doradzić, była bardzo pomocna, zaangażowania i zależało jej, aby osiągnąć jak najlepszy efekt. Kompozycje kwiatowe były przepiękne i bardzo starannie wykonane. Żona była zachwycona bukietem ślubnym. Bardzo dziękujemy i polecamy ???

3 lata temu

Źródło: Facebook

Kontakt - One Day by Marta Nestorowicz

One Day by Marta Nestorowicz

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Opole