Pastelowe Kwiatki
Pastelowe Kwiatki Warszawa
(12)
Zobacz profil
Kazimierskie Anioły
Kazimierskie Anioły Kazimierz Dolny
(4)
Zobacz profil
Leśne Wesele
Leśne Wesele Poznań
Zobacz profil
Forever Studio Dekoracji Zamość
(6)
Zobacz profil
Golden Lemon

Aleksandra Pałka

Golden Lemon

Michałowice

Pasja, perfekcja i indywidualne podejście do Klienta- to cechy, które wyróżniają naszą firmę. Naszym celem podczas pracy z Klientem jest stworzenie idealnej i niepowtarzalnej oprawy ślubu i wesela. Mamy doświadczenie w aranżacjach ślubów kościelnych, cywilnych i humanistycznych oraz dekoracji wesel i przyjęć okolicznościowych.
Zapraszamy do kontaktu!

150 zł - 9999 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Wiązanka ślubna + Butonierka

100 zł - 500 zł

Podziękowania dla rodziców

100 zł - 1000 zł

Plan stołów

50 zł - 500 zł

Dekoracja kościoła

500 zł - 9999 zł

Wystrój sali

500 zł - 9999 zł

Dekoracja auta

50 zł - 400 zł

Podziękowania dla gości

10 zł - 100 zł

Numery na stoły

10 zł - 30 zł

Dekorowanie kościoła

500 zł - 9999 zł

Dekorowanie sali

500 zł - 9999 zł

Dekorowanie samochodu

50 zł - 400 zł

Dekoracja balonowa

200 zł - 9999 zł

Dekoracja świetlna

200 zł - 9999 zł

Zlecenia specjalne

100 zł - 9999 zł

Napis LOVE

300 zł - 1000 zł

Napisy na stół

50 zł - 1000 zł

Dekoracja pleneru do sesji

500 zł - 9999 zł

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

W naszej pracy kochamy dosłownie wszystko, ale to co daje nam największą radość to widok zadowolonych Par Młodych, których ślubne marzenia zostały spełnione!

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

W 2014 roku, kiedy moja siostra brała ślub, a ja pomagałam jej w przygotowaniach do tego najważniejszego dnia- zakochałam się! Suknie, kwiaty, sale, muzyka- to było coś, co wciągnęło mnie w 100 procentach. Początkowo pracowałam w firmach zajmujących się dekoracjami przyjęć weselnych. W 2017 roku, postanowiłam otworzyć własną firmę. I tak oto zaczęła się nasza historia, którą mam nadzieję tworzyć razem z Wami!

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Osobiście z Parami Młodymi współpracuję od listopada 2015r.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

W naszej branży ciężko określić jest na jakim sprzęcie się pracuje. Jedno co mogę zagwarantować- to to, że zawsze wybieramy kwiaty od sprawdzonych dostawców, a szkło i pozostałe elementy, których używamy zawsze są w idealnym stanie.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Kochamy moment składania przysięgi ❤

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Czas, który potrzebny jest do zrealizowania zlecenia jest niepoliczalny. Dla nas wykonanie zlecenia, to nie tylko praca na sali czy w kościele, ale także rozmowy z naszymi Klientami, przygotowywanie projektów czy wizualizacji. Nie da się tego zliczyć :)

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Nasza podstawowa oferta zawiera dekorację sali weselnej, kościoła lub miejsca ceremonii (zarówno ceremonii ślubu cywilnego, jak i humanistycznego), przygotowanie wiązanek dla Panny Młodej i Świadkowej oraz butonierek dla Pana Młodego i Świadka. Nie możemy także zapomnieć o dekoracji auta, którym pojedziecie do ślubu!

Jaki jest Twój styl?

Nasz styl... jest nieokreślony! Zmienia się z każdym projektem, ale najbliższy nam jest styl glamour, ponieważ kochamy błyskotki!!! Oraz ten, który jest jego kompletnym przeciwieństwem, czyli rustykalny, bo zieleń zawsze jest on the top!

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Hmm, przede wszystkim wspólną cechą naszych Klientów, jest chęć uzyskania spektakularnego i indywidualnego efektu dekoracji, który sprawi, że ślub i wesele będą miały niepowtarzalny i wyjątkowy klimat.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Wszystkie ślubu i wesela, to nasze marzenia, ponieważ to co robimy jest naszą pasją, każdy projekt jest inny, a najważniejszym elementem jest radość Państwa Młodych, widzących efekt końcowy naszej pracy.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Jakiś czasem temu mieliśmy przyjemność dekorowania kościoła, dla Pary, która poza tym, że była niesamowicie sympatyczna, radosna, urzekła nas swoim niesamowitym szczęściem, które biło od nich po wyjściu z kościoła!

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Prawdę mówiąc, najlepiej współpracuje nam się z osobami, które są otwarte i szczere. Są to dwie cechy, które po prostu w dużym stopniu ułatwiają współprace z Parami Młodymi.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Parę Młodą, która była tak wzruszona dekoracją w kościele, że zaraz po wyjściu rzuciła nam się w ramiona.:)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Pary Młode najczęściej pytają o pieniądze, to jasne, wesele to ogromny wydatek i każdy chce jak najlepiej zagospodarować swój budżet, dlatego zawsze staramy się dopasować projekt tak, aby był on w zasięgu Państwa Młodych. Kolejne pytanie, które zadaje każda Para, to pytania odnośnie spójności wybranych przez nich elementów, kolorów czy motywów przewodnich. Zawsze staramy się dobrać te elementy tak, żeby pasowały do siebie idealnie!

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Nasz praca przede wszystkim pochłania przede wszystkim dużo czasu oraz energii. Potrzebna jest precyzja i doskonała organizacja, jednak praca z Parami Młodymi to najwspanialsza praca na świecie!!

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Naszym zdaniem najważniejsza jest chemia między usługodawcą a Parą Młodą. Według nas, jeżeli jej nie ma, to współpraca z żadnym usługodawcą nie będzie udana.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Zdecydowanie naszymi mocnymi stronami są kreatywność oraz profesjonalizm i doradztwo, nie tylko dotyczące wyboru dekoracji, ale także pozostałych elementów jak makijaż czy fryzura lub papeteria ślubna.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Nasz firma wszystkim Klientom gwarantuje profesjonalną obsługę oraz chęć pomocy. Zależy nam, aby każda Para, która podejmuje z nami współpracę zakończyła ją z wielkim szczęściem i przyjemnością. Dzięki naszej kreatywności i otwartości na Młodych i ich propozycje, stworzymy niepowtarzalną i magiczną atmosferę w każdej przestrzeni!

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Jako młoda firma, mamy mnóstwo innowacyjnych pomysłów na aranżację przyjęć ślubnych, a dzięki zespołowi florystów z wieloletnim doświadczeniem wykonanie staje się perfekcyjne.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Teledyski ślubne MCF Studio- najpiękniejsze na świecie:)

Wolne terminy

Polecani z kategorii dekoracje ślubne

Weddingowe Dekoracje Katowice
(3)
Zobacz profil
Dekoracje Ślubne Zaproszenia Winietki Zawieszki Menu
Dekoracje Ślubne Zaproszenia Winietki Zawieszki Menu Nowy Sącz
(6)
Zobacz profil
Petite Fleur Pracownia florystyczna Diana Odrobińska
Petite Fleur Pracownia florystyczna Diana Odrobińska Warszawa
(15)
Zobacz profil
Czekoladowe winietki 3D
Czekoladowe winietki 3D Warszawa
Zobacz profil