Decoflora Studio

Maria Deręgowska

Decoflora Studio

Lelewela 33, Toruń

O nas

Praca z kwiatami jest dla nas niezwykle inspirująca. Traktujemy je z ogromnym szacunkiem i oddaniem. Często jesteśmy pośrednikiem do tego, co kwiaty same chcą Wam powiedzieć, co za ich pomocą chcecie wyrazić. Rośliny towarzyszą nam wszędzie, wystarczy się rozejrzeć i nie przechodzić obok nich obojętnie. Bo przecież to one wyznaczają cykl natury, sprawiają, że święta są bardziej świąteczne, a zwykłe okazje - niezwykłe.


Ideą Decoflory jest wydobycie z kwiatów i roślin piękna, jakie mają w sobie, bez użycia zbędnych dodatków. Kwiaty są dla nas niespodzianką od natury, pięknem samym w sobie, dzięki któremu można wyrazić tak wiele, nie używając zbędnych środków i słów.

Decoflora powstała z miłości do piękna i estetyki. W naszej pracy z kwiatami szanujemy ich cykl i naturalne piękno. Staramy się być jak najbliżej tego co naturalne i proste, dlatego nasz asortyment dobierany jest w zgodzie z ideą minimalizmu. Wierzymy, że w dzisiejszych czasach, kiedy większość z nas cierpi na brak czasu, coraz więcej osób doceni piękno natury i życie w zgodzie z nią.

Opinie - Decoflora Studio

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt - Decoflora Studio

Decoflora Studio

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Lelewela 33 87-100 Toruń