• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog Lovestory
 • Produkty
 • Inspiracje
Niebieskie Drzwi- pracownia dekoracji, piękne śluby.
Niebieskie Drzwi- pracownia dekoracji, piękne śluby. Wrocław
(9)
Zobacz profil
Alkohol Na Prezent
Alkohol Na Prezent Warszawa
Zobacz profil
Kate Banach Design
Kate Banach Design Warszawa
(7)
Zobacz profil
Pracownia Artystyczna Quiet Beauty
Pracownia Artystyczna Quiet Beauty Poznań
(3)
Zobacz profil

Łukasz Mazur

Dekoracje Światłem Light Decor

Zajmujemy się oświetleniem sal weselnych. Posiadamy oświetlacze architektoniczne pozwalające na dekorację ścian, kolumn czy sceny światłem stałym, a także urządzenia do oświetlania parkietu. Korzystamy też z wytwornic ciężkiego dymu, baniek mydlanych i śniegu. Podczas wesela czuwamy nad obsługą i bezpieczeństwem gości i odpowiadamy na potrzeby przede wszystkim Pary Młodej :)

900 zł - 6000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Wystrój sali

500 zł - 2500 zł

Najważniejszym elementem jest największa w Polsce modułowa ścianka dla Pary Młodej (informacje sprawdzone na podstawie badań patentowych). Jej wysokość to 3 metry, zaś szerokość nawet do 20 metrów. Specjalnie zaprojektowany przez grono architektów aluminiowy stelaż wraz ze stalowymi słupami o wadze 50kg każdy pozwalają na rozstawienie konstrukcji dosłownie w każdym miejscu. Ścianka pokryta jest drewnianymi elementami które są zmieniane w zależności od stylu i charakteru imprezy. Dekoracja także jest odpowiednio dobierana.

Zlecenia specjalne

Dekoracja świetlna

900 zł - 6000 zł

Dekorujemy sale weselne światłem. Oświetlamy elementy architektoniczne światłem stałym, ale i także scenę i parkiet taneczny. W trakcie imprezy współpracujemy na bieżąco z zespołem muzycznym, biorąc udział w zabawach, dostosowując światło do odpowiedniej sytuacji. Urządzenia wyposażone są w technologię LED, dzięki czemu cechują się bezpieczeństwem użytkowania i bezawaryjnością. Korzystamy ze specjalnych sterowników, dlatego też nawet w trakcie imprezy możemy jednym przyciskiem zmienić kolor całej sali :) Daj znać że dzwonisz z wedding.pl a dostaniesz 15% rabatu :)

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej lubimy kontakt z ludźmi i sprawianie im radości światłem. Sami jesteśmy fanami oświetlenia w każdym wydaniu, uważamy że dobre oświetlenie jest najważniejsze zarówno w domu, w pracy jak i w sklepie czy innych obiektach. To jego kolor i intensywność może wpływać na nasz nastrój i dobre samopoczucie.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Osobiście pracuję z parami młodymi od 8 lat, jednak nasz zespół którego skład od początku jest stały funkcjonuje od 4 lat.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracujemy tylko na sprzęcie wysokiej jakości w technologii LED. Tylko takie urządzenia mogą zagwarantować pełne bezpieczeństwo i niezawodność. LEDy nie emitują ciepła, zatem żadne z gości a tym bardziej dzieci nie ulegną poparzeniu. Sale weselne różnie są skonstruowane, a ilość gniazd zasilających jest ograniczona. Dzięki systemowi "od do" możemy przepinać zasilanie od urządzenia do urządzenia. Dzięki temu że technologia LED charakteryzuje się niskim poborem prądu, możemy podpiąć nawet 10 metrowych listew LED pod jedno gniazdko. Każdy płyn stosowany do wytwornicy ciężkiego dymu posiada certyfikat przebadania substancji pod wieloma kątami - także alergii.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Momentów jest wiele, jednak najlepszy jest ten przełom gdy po obiedzie parkiet powoli się zapełnia i dodaje to nam niesamowitej energii do działania :)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Sprzęt staramy się rozłożyć w miarę możliwości ze strony Pary Młodej dzień przed weselem. W godzinach wieczornych, kiedy zapada zmrok, można precyzyjnie rozstawić i skonfigurować oświetlenie. Jest to jednocześnie próba generalna. Łączny czas rozkładania sprzętu to około 3-4 godzin.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Podstawowa oferta to przede wszystkim oświetlenie całej sali jak i parkietu. Oprócz tego posiadamy największą w Europie modułową ściankę Pary Młodej o wysokości 3 metrów i możliwością konfiguracji szerokości nawet do 20 metrów.

Jaki jest Twój styl?

W tej branży nie można mieć stylu. W takim przypadku nie moglibyśmy realizować z czystym sumieniem indywidualnych projektów, ani ich czuć. Dla nas ważne są zasady które cechują każdy styl, takie jak np. umiar, bezpieczeństwo czy elastyczne podejście.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Nie mamy żadnych barier. Uwielbiamy osoby kontaktowe, będące sobą i potrafiące się dobrze bawić. Jesteśmy na weselu, więc...weselmy się ! :)

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Osobiście pamiętam i mile wspominam wesele w pewnej wsi, gdzie w wyniku przeciążenia które wywołało nagłośnienie DJ'a pozostaliśmy na 2 godziny bez prądu. Zabawa jednak trwać musiała, zatem był tu nam niezbędny nasz agregat prądotwórczy, który marznąc na dworze zasilił nam osprzęt przy wybornej muzyce jednego z tych wujków co obtańcowuje wszystkie kobiety :) wujek był grajkiem akordeonowym i idealnie poradził sobie z repertuarem :)

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Najważniejsze są 3 rzeczy: jakość sprzętu, obsługa i profesjonalizm. Sprzęt nie może być niebezpieczny dla użytkowników, powinien być renomowanych marek dostępnych w firmowych sklepach. Obsługa powinna czuwać całą imprezę i na bieżąco obsługiwać oświetlenie a także czuwać nad poprawnym przebiegiem sytuacji. Na przełomie naszego doświadczenia wiemy, że zdarzają się różne sytuacje, których nikt nie może przewidzieć. Tylko profesjonalna i doświadczona ekipa będzie potrafiła zrobić coś z niczego :)

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Indywidualność - zawsze tworzymy unikalną ofertę, dopasowaną do oczekiwań Pary Młodej. U nas nie ma rzeczy niemożliwych, dopasowujemy się nawet w trakcie imprezy - po to jesteśmy !

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Dojeżdżamy w dowolne miejsce w Europie z całym sprzętem, a także posiadamy największą w Europie modułową ściankę Pary Młodej. Wysokość 3 metry, szerokość nawet do 20 metrów przy zachowaniu pełnej stabilności.

Kontakt

Dekoracje Światłem Light Decor

Wrocław

59 km od Wałbrzycha

Polecani z kategorii dekoracje ślubne

Flowers Fantasy dekoracje ślubne
Flowers Fantasy dekoracje ślubne Wrocław
Zobacz profil
Kartki Papieru
Kartki Papieru Wrocław
(14)
Zobacz profil
Lemart Mariola Szymczak
Lemart Mariola Szymczak Wieruszów
(13)
Zobacz profil
Z Papieru
Z Papieru Poznań
(1)
Zobacz profil