Artibo®
Artibo® Warszawa
(23)
Zobacz profil
Celestiacandles - podziękowania dla gości - świece sojowe
Celestiacandles - podziękowania dla gości - świece sojowe Toruń
(2)
Zobacz profil
MAKRAMOWY SZAŁ KINGA SZWED - Podziękowania ślubne
MAKRAMOWY SZAŁ KINGA SZWED - Podziękowania ślubne Skoki
(51)
Zobacz profil
Dekoracje ślubne i florystyka stroiki Joli
Dekoracje ślubne i florystyka stroiki Joli Słupsk
(1)
Zobacz profil
Detale na Bale

Magda Bombalska

Detale na Bale

Nieborowska, Gdańsk

O nas

Jesteśmy firmą, która zajmuje się kompleksową aranżacją wyjątkowych uroczystości. Naszym celem jest uczynienie najważniejszych dla Was momentów niezapomnianymi. Do takich momentów należą ślub oraz wesele – to one wymagają wyjątkowej scenografii.

To właśnie dbałość o najmniejsze detale pomaga nam w realizacji tego celu. Efektowne dodatki w połączeniu z dobrze dobranymi kompozycjami kwiatów oraz odpowiednie zestawienie kolorystyczne sprawią, że Wasza uroczystość będzie naprawdę wyjątkowa.

Do każdego klienta i każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy od tego, żeby spełniać wasze marzenia.
My zajmiemy się całą otoczką waszej uroczystości. a Wam pozostanie tylko skupić się na celebrowaniu i tworzeniu pięknych wspomnień

Zapraszamy do kontaktu :)

Oferta - Detale na Bale

Dekoracja auta

Dekoracja kościoła

Zajmujemy się dekoracjami tylko i wyłącznie kompleksowo. Tzn. dekoracja sali + plener/ew. kościół. Nie ma możliwości zrobienia dekoracji tylko samego miejsca zaślubin/kościoła

Dekoracja pleneru do sesji

Wystrój sali

Dekoracja świetlna

Dekorowanie kościoła

Dekorowanie sali

Dekorowanie samochodu

Napisy na stół

Numery na stoły

Wiązanka ślubna + Butonierka

Zlecenia specjalne

Opinie - Detale na Bale

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Dekoracjami ślubnymi zajmujemy się od 2019 roku.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Myślę, że nasze portfolio mówi samo za siebie. Stawiamy na nowoczesność, różnorodność, ciągły rozwój i oryginalne rozwiązania. Trendy się zmieniają i my nie zamierzamy stać w miejscu. Ponadto, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Co sezon mamy mnóstwo nowych pomysłów, dodatków i poszerzamy swój asortyment i przede wszystkim nieustannie się szkolimy i rozwijamy. Wszystko jest na najwyższym poziomie i dla nas wszystko ma znaczenie.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Jesteśmy ekipą od zadań specjalnych i radzimy sobie w każdych warunkach. Nawet jeśli napotykamy na kłopoty, to nie angażujemy w to Naszej Pary Młodej w tak ważnym dniu. Przede wszystkim zawsze zakładamy sobie zapas czasu na nieprzewidziane okoliczności i sytuacje oraz pracujemy w większym zespole. W końcu tu nie ma miejsca na poślizg czasowy :) Wszystko musi być gotowe na długo zanim Para Młoda pojawi się na sali.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Często pytacie nas, jaka jest cena „mniej więcej”. Każde wesele jest inne, z inną florystyką, w innym miejscu, z inną ilością gości, w innym terminie itd. Itd. Nie jesteśmy w stanie tego oszacować „na oko” i „mniej więcej”. Jesteśmy profesjonalistami i tak też podchodzimy do wycen. Nie rzucamy cenami, które potem nie mają żadnego odzwierciedlenia. A cena jest uzależniona dosłownie od wszystkiego. Przede wszystkim od ilości wybranych dekoracji (mamy bardzo duży asortyment i każdy dodatek jest inny i inaczej kosztuje). Od miejsca uroczystości (odległości), od wybranej florystyki – każdy kwiat i zieleń kosztuje inaczej, od wielkości kompozycji itd. Itd. Żeby nie rzucać cenami na oko to na Wasze życzenie przygotowujemy wstępny niezobowiązujący kosztorys. Tam możecie sobie zobaczyć jak mnie więcej wyglądają koszty naszej usługi.

Z jakim wyprzedzeniem Młoda Para powinna złożyć u Ciebie zamówienie?

Im szybciej tym lepiej :) Im szybciej napiszecie, tym większa szansa, że dany termin będzie jeszcze dostępny.

Jakie informacje Młoda Para powinna podać w trakcie składania zamówienia?

Do przygotowania spersonalizowanej, wstępnej oferty potrzebuję od Was kilku informacji (w tym celu wysyłam formularz do wypełnienia). Nie działam taśmowo i chcę, żeby przygotowywana (nawet ta wstępna oferta) była rzetelna i realna :)

Co jeszcze poza podstawową ofertą, można u Ciebie znaleźć?

Jeśli chodzi o dekoracje działamy tylko i wyłącznie kompleksowo. Od A do Z. A więc odpowiadamy za wystrój całościowo – zarówno wystrój sali weselnej jak i miejsca zaślubin, aranżacji pleneru. Wszystkie elementy dekoracji na stołach, ścianki, podwieszane dekoracje oraz cała florystyka jest po naszej stronie. Na Wasze życzenie zamawiamy też spersonalizowane dodatki. Wy niczym się nie martwicie. Przychodzicie na gotowe i cieszycie się tym dniem. Dodatkowo prowadzimy też wypożyczalnię dekoracji ślubnych. Jeśli chcecie skorzystać z samej wypożyczalni, to również jest taka możliwość :)

Co najchętniej wybierają Młode Pary?

Nie mamy tu gotowej odpowiedzi. Każda nasza realizacja jest całkiem inna. Potrafimy każdy styl zrobić ze smakiem ;) Ale jeśli chodzi o kolorystykę, to chyba najczęściej królują u nas jasne odcienie.

Kontakt - Detale na Bale

Detale na Bale

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Nieborowska 80-034 Gdańsk

19 km od Gdyni

Polecani z kategorii dekoracje ślubne

Alabaster Design
Alabaster Design Gdańsk
(2)
Zobacz profil
Dekoracje Ślubne FLO-REK
Dekoracje Ślubne FLO-REK Gdańsk
Zobacz profil
Neonove
Neonove Gdynia
Zobacz profil
Pomyśliwki Agnieszka Niekurzak
Pomyśliwki Agnieszka Niekurzak Gdańsk
Zobacz profil