FELICITA - dekoracje ślubne i okolicznościowe

Natalia Gołek

FELICITA - dekoracje ślubne i okolicznościowe

O nas

Felicita to firma która zajmuje się dekoracją ślubną i okolicznościową.Powstała ona po tym jak zakochałam się w organizowaniu wesel, a nastąpiło to dokładnie po zorganizowaniu mojego wesela. Naszym zadaniem jest sprawienie tego, żeby Wasz ślub, wesele czy przyjęcie było czymś niezapomnianym oraz wspominanym przez Was i gości przez kolejne długie lata. Mamy w swojej ofercie propozycje wystroju sali, kościoła oparte na najnowszych trendach ale i tradycyjnej tak zwanej klasyce.Tworzone przez firmę dekoracje są wyjątkowe, a co najważniejsze dostępne na każdą kieszeń i dopasowane indywidualnie do każdego klienta. Tworzę pełną dekorację z uwzględnieniem wszystkich nawet najmniejszych szczegółów, bo to właśnie one tworzą jedną spójną całość.

"Kluczem do szczęścia jest posiadanie marzeń, kluczem do sukcesu jest ich realizacja” - Felicita oznacza szczęście więc pozwól mi zrealizować Twoje marzenia , a gwarantuję że uśmiech nie zejdzie z Twojej twarzy.

PRZEDZIAŁ CENOWY

200 zł - 4000 zł

Oferta - FELICITA - dekoracje ślubne i okolicznościowe

Dekoracja auta

200 zł - 500 zł

Oferujemy pełną dekoracje florystyczną, co uwzględnia także dekoracje samochodu. Samochód mimo wszystko jest ważnym elementem każdej uroczystości. Dobrze jest kiedy nawet delikatnie przyozdobiony samochód jest spójny z resztą dekoracji.

Dekoracja kościoła

400 zł - 1200 zł

Najważniejsze miejsce podczas każdego ślubu. To tutaj wchodzimy jako narzeczeni, a wychodzimy jako mąż i żona. W naszej ofercie gwarantujemy biały dywan, latarenki, świeczniki i inne elementy oraz co najważniejsze kwiaty. Wszystko to doda uroczystości uroku i podkreśli to ważne dla Was i Waszych gości wydarzenie.

Wystrój sali

500 zł - 4000 zł

Sala to zaraz po Kościele ważne dla nas miejsce. To na niej świętujemy z bliskimi nam osobami to że jesteśmy małżeństwem. To tutaj zatańczymy swój pierwszy taniec jako mąż i żona. To właśnie na niej spędzamy pierwsze nasze "wspólne" chwile.
Jako dekoratorzy dbamy o każdy szczegół sali. Dbamy o serwetki, podtalerze,sztalugi, kokardy, świeczniki, wazony, kwiaty i wszystko co związane z dekoracją. W razie prośby Młodych dekorujemy candy bary i inne stoły oraz kąciki tematyczne, możemy zadbać też o całą papaterię związaną z weselem:winietki, menu, tablice powitalne, numery stołów, tablice rozsadzenia gości.

Opinie - FELICITA - dekoracje ślubne i okolicznościowe

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt - FELICITA - dekoracje ślubne i okolicznościowe

FELICITA - dekoracje ślubne i okolicznościowe

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Pszczyna