• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Getting Married
Getting Married Warszawa
Zobacz profil
Kazimierskie Anioły
Kazimierskie Anioły Kazimierz Dolny
(4)
Zobacz profil
Alkohol Na Prezent
Alkohol Na Prezent Warszawa
Zobacz profil
Kate Banach Design
Kate Banach Design Warszawa
(7)
Zobacz profil
I ślubuję Ci

Justyna Chartlińska

I ślubuję Ci

Fabryczna 25, Łódź

Szukasz firmy, która oferuje dekoracje weselne w Łodzi w formie wynajmu? Doskonale się składa! Firma „I ślubuję Ci” oferuje szeroki wybór produktów, które sprawią, że ten wyjątkowy dzień będzie jak z bajki. Poznaj naszą ofertę już dziś! Dekoracje ślubne w Łodzi – pięknie i tanio.

Elegancko, romantycznie a może nowocześnie? Dekoracje weselne dają możliwość dowolnej aranżacji zarówno wnętrza jak i pleneru. Punktem wyjścia naszej pracy jest Twoja wizja tego wyjątkowego dnia dlatego dbamy o to, aby była w pełni dopracowana i spełniona. Co zrobić kiedy nie masz pomysłu? Porozmawiaj z nami a wspólnie stworzymy projekt o jakim Ci się nie śniło…

10 zł - 200 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Dekoracja kościoła

20 zł - 5000 zł

W naszej ofercie znajdują się:
- dywany (biały i czerwony - 20x1,5m, 30x1,5m)
- latarenki, lampiony
- wazony
- sztuczne kwiaty
- tiule
- kryształki, girlandy

Wystrój sali

20 zł - 5000 zł

W naszej ofercie znajdują się:
- dywany (biały i czerwony - 20x1,5m, 30x1,5m)
- latarenki, lampiony
- wazony
- napis LOVE
- sztuczne kwiaty
- tiule
- kryształki, girlandy

Dekorowanie kościoła

20 zł - 5000 zł

W naszej ofercie znajdują się:
- dywany (biały i czerwony - 20x1,5m, 30x1,5m)
- latarenki, lampiony
- wazony
- sztuczne kwiaty
- tiule
- kryształki, girlandy

Dekorowanie sali

20 zł - 5000 zł

W naszej ofercie znajdują się:
- dywany (biały i czerwony - 20x1,5m, 30x1,5m)
- latarenki, lampiony
- wazony
- wytwornice dymu ciężkiego
- napis LOVE
- sztuczne kwiaty
- tiule
- kryształki, girlandy

Dekoracja świetlna

50 zł - 5000 zł

W naszej ofercie znajdują się:
- led bary
- reflektory led
- reflektory led dmx
- efekt wody
- kule dyskotekowa
- led ball

Zlecenia specjalne

300 zł - 500 zł

W naszej ofercie znajdują się:
- wytwornice dymu ciężkiego
- wytwornice baniek

Napis LOVE

300 zł - 400 zł

W naszej ofercie posiadamy podświetlany ledowo napis LOVE z możliwością założenia wstawki ażurowej. Napis może być podświetlany w wielu kolorach, każda litera może mieć inny kolor.

Wysokość: 120 cm.

Dekoracja pleneru do sesji

20 zł - 5000 zł

W naszej ofercie znajdują się:
- dywany (biały i czerwony - 20x1,5m, 30x1,5m)
- latarenki, lampiony
- wazony
- napis LOVE
- sztuczne kwiaty
- tiule
- kryształki, girlandy

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Klientów i ich pomysły na niezwykłe wesele. To jak rozwijają się podczas spotkania, inspirują i ciągle poszukują nowych rozwiązań. W takiej pracy nie ma miejsca na monotonię. To, z czym spotykam się na co dzień to miłość dwojga ludzi – czysta, niewinna po prostu doskonała i to jest najpiękniejsza dekoracja każdego wesela.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Moja przygoda z branżą ślubną zaczęła się od własnego wesela. Zobaczyłam jak wiele jest do zrobienia i jak dużo rzeczy trzeba przypilnować. Zbierałam doświadczenia znajomych, aby wiedzieć, co im umknęło a miało wpływ na wesele. Jak był tego efekt? Prawie doskonały własny ślub, czego życzę każdej młodej parze.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Z parami młodymi nieoficjalnie pracuje od dawna, oficjalnie od niedawna. Pomogłam wielu znajomym w doborze odpowiedniej dekoracji ślubnej, aż w końcu jeden z nich zachęcił mnie do otworzenia firmy, aby połączyć przyjemne z pożytecznym. Teraz mogę pomagać spełniać marzenia zdecydowanie większej ilości osobom.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

W swojej pracy jestem profesjonalistką dlatego zawsze oferuję wysoką jakość usług za możliwie najniższą stawkę. Zależy mi bowiem, aby klient był nie tyko zadowolony, ale również polecał moje usługi innym osobom. Najlepszą i najtańszą reklamą jest bowiem „poczta pantoflowa”.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Wejście do kościoła pary młodej. To jest niezwykłe przeżycie. Często obserwuje narzeczonych przed kościołem, kiedy witają gości. Panna Młoda zazwyczaj jest bardzo zdenerwowana, dużo uśmiecha się, ale napięcie widać na jej twarzy. Pan Młody z kolei nie wykazuje żadnego zdenerwowania. Kiedy jednak stają u bram kościoła wszystko się zmienia. Panna Młoda promienieje najpiękniejszym blaskiem, Pan Młody traci wcześniejszą pewność siebie a stres chowa za maską powagi.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Zlecenie zawsze staram się wykonywać jak najszybciej. W tej branży nie da się określić czasu. Czasami narzeczeni dzwonią w naprawdę ekstremalnych sytuacjach i wtedy nie ważny jest dzień czy godziną trzeba zrobić wszystko, aby ich dzień był naprawdę tym wymarzonym.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Podstawową ofertą naszej firmy jest oczywiście możliwość wynajęcia dekoracji ślubnych i weselnych. Niepisanymi usługami jest pyszna kawa, profesjonalna obsługa i czas, który na każdą parę młodą rezerwuje z zapasem. Wybór odpowiednich przedmiotów wymaga bowiem czasu a w każdym wypadku jest on inny..

Jaki jest Twój styl?

W tej branży nie ma miejsca na mój styl. Charakter wesela wyznaczają Państwo młodzi. Ja mogę jedynie doradzić jakie rozwiązania pozwolą w pełni spełnić ich oczekiwania.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Każdy klient jest inny, ale wszystkich przed ślubem łączy stres. Uwidacznia się on w bardzo różnych momentach, lecz pojawia się zawsze. Pamiętam parę młodą, która jeździła na motocyklach. Przyszli w bardzo dobrych nastrojach, widać było, że to ludzie połączeni miłością do siebie i wspólnej pasji. Później podesłali mi krótki film z uroczystości – stres dopadł ich w momencie zakładania sukni ślubnej i garnituru.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Mój wymarzony ślub to taki, który jest wyjątkowy dla moich klientów. Każdy uroczystość zawiera jakiś element niespotykany a wszystko łączy wspólny cel – stworzenie dekoracji, która spełnia marzenia.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Każda para młoda jest wyjątkowa, dlatego większość z nich pozostaje mi w pamięci. W ten sposób zdobywam doświadczenie, które pomaga mi w dalszej pracy.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Najpiękniejsze dekoracje wychodzą zawsze wtedy, kiedy wzajemnie się słuchamy. Ja dokładnie analizuje to, co mówią mi młodzi. Narzeczeni z kolei chętnie biorą pod uwagę to, co im proponuję. Wzajemny szacunek jest najlepszym filarem współpracy.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Historia ta zdarzyła się już na ślubie, więc nie dotyczy stricte mojej pracy, ale była niezwykle zabawna i stała się główną atrakcją przyjęcia. Pan Młody zajmował się całą organizacją wesela. Wśród gości byli jego przyjaciele od podstawówki. Jakie było zdziwienie wszystkich, kiedy przy odczytywaniu słów przysięgi okazało się, że ma drugie imię. Nawet jego żona nie ukrywała zaskoczenia. Stres spowodował, że powtarzając słowa przysięgi zamieniła imiona męża – chyba tak bardzo nie chciała zapomnieć jakie jest to drugie.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęstsze pytania są odnośnie ceny oraz zakresu usług. Odpowiadam zawsze tak samo – dobrze i tanio! Wypożyczalnie sama w sobie jest takim rodzajem działalności, który daje możliwość stworzenia niezwykłej dekoracji za naprawdę przystępną kwotę.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Przede wszystkim, że jest wykonywana z pasją. Poza tym wypożyczalnię nic nie ogranicza. Nawet jeżeli nie mamy czegoś w ofercie, chętnie zorganizujemy to dla klienta.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Zaufanie i wzajemne zrozumienie. Często już po rozmowie telefonicznej można wywnioskować, czy rozmówca spełnia nasze oczekiwania. Oferujemy swoim klientom nie tylko produkty, ale także dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Bez wzajemnego zaufania i poczucia, że jest się rozumianym narzeczeni nie skorzystają z tego a naprawdę warto.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Elastyczność. Dopasowanie do klienta, słuchanie i dopytywanie czy dobrze się rozumiemy. Największym błędem jest popadnięcie w rutynę. Oczywiście można doradzić, co jest najczęściej wybierane lub najlepiej się sprawdza, ale bez utraty obiektywizmu. Tylko klient wie czy dane rozwiązanie spełnia jego oczekiwania.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Odpowiedź jest bardzo prosta – bo mogą. Nie zamierzam mówić, że jestem najlepsza, bo zapewne są lepsi ode mnie. Dla jednych będę świetną specjalistką, dla innych przeciętną. To, co mam dla każdego klienta to czas – dokładnie tyle ile go potrzebuje.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Moją ofertę wyróżnia to samo, co jej mocną stronę – elastyczność i kreatywność. Młody zespół, który łączy pomysłowość z doświadczeniem służy pomocą. Jesteśmy od tego, aby stworzyć wspólnie z parą młodą dekorację o której im się nawet nie śniło.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Najbardziej podobają mi się romantyczne zdjęcia wykonane po zmroku na tle napisu LOVE. Jeżeli zaś chodzi o piosenkę to „Nowe życie na śniadanie” Andrzeja Piasecznego zdecydowanie podbiło moje serce. Taniec w chmurach jest z kolei, według mnie, najbardziej baśniowym rozpoczęciem wesela.

Kontakt

I ślubuję Ci

website

Fabryczna 25 90-341 Łódź

119 km od Warszawy

Poniedziałek

09:00 -17:00

Wtorek

09:00 -17:00

Środa

09:00 -17:00

Czwartek

09:00 -17:00

Piątek

09:00 -17:00

ul. Fabryczna 25 Wejście od ul. Przędzalnianej

Polecani z kategorii dekoracje ślubne

AWM Upominki Personalizowane - Rękodzieło
AWM Upominki Personalizowane - Rękodzieło Koło
(1)
Zobacz profil
Co Nie Co-dekoracje ślubne
Co Nie Co-dekoracje ślubne Koluszki
Zobacz profil
Druki z klasą
Druki z klasą Wrocław
(7)
Zobacz profil
Bella Rosa
Bella Rosa Częstochowa
(20)
Zobacz profil