avatar

Aneta Piskała

Kreator Studio Dekoracji Aneta Piskała

O nas

Miłość do kwiatów, pasja piękna i zapach każdego małego sukcesu powoduje, że w mojej głowie z prędkością światła powstają nowe pomysły. Trafny dobór dekoracji to sztuka, którą ciągle doskonalę. Odpowiednie zaprezentowanie aranżacji florystycznej, a zatem wyeksponowanie walorów kwiatów, roślin, czy dodatków to smak i dobry gust, a tego nie da się nauczyć czy podpatrzyć u konkurencji.
Z wielką starannością i dbałością podchodzę do kwiatów i Tego Szczególnego Dnia. Każdy sezon ślubny przynosi coś nowego. W aranżacjach wykorzystuję modę nie tylko florystyczną ale i trendy, fasony czy barwy sezonu. Słucham uważnie swoich klientów, abym przyczyniła się do spełnienia ich marzeń i dobrze wykonała powierzone mi zadanie.

Oferta - Kreator Studio Dekoracji Aneta Piskała

Dekoracja kościoła

300 zł

Koszt dekoracji uzależniony jest od rodzaju i ilości kwiatów oraz dodatkowych elementów. Dekoracja z dwudziestu stojących świeczników, dywan shaggi w kolorze białym, lampiony, skrzynki czy postumenty. Wiele możliwości...

Wystrój sali

300 zł

Aranżacje florystyczne, ścianka kwiatowa i inne ciekawe rozwiązania. Natura i krążki brzozowe, świeczki w słoikach, gałązki drzew, koronki....

Dekoracja auta

50 zł

Od delikatnych akcentów do średniej wielkości bukietów. Delikatne dekoracje ze smakiem.

Dekoracja pleneru do sesji

300 zł

Postumenty do dekoracji pleneru w łuku różnej wielkości w zależności od potrzeb, skrzynki drewniane. Lubie je wykorzystywać również do kościołów, przed dom Panny Młodej czy w ogrodzie przy sali weselnej.

Opinie - Kreator Studio Dekoracji Aneta Piskała

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt - Kreator Studio Dekoracji Aneta Piskała

Kreator Studio Dekoracji Aneta Piskała

Dęblin

Poniedziałek

09:00 -17:00

Wtorek

09:00 -17:00

Środa

09:00 -17:00

Czwartek

09:00 -17:00

Piątek

09:00 -17:00

Sobota

09:00 -14:00

Po godzinach pracy zawsze jestem dostępna pod numerem telefonu.