• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Leśne Wesele

Małgorzata Chełkowska-Dorna

Leśne Wesele

Poznań

Pokaż telefon

Wynajem leśnych dekoracji na wesela plenerowe i w sali. Pełne przygotowanie wystroju na miejscu wesela.

Projekt zaproszeń w stylu leśnego boho. Wydruk zaproszeń i winietek

1 zł - 9999 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Dekoracja kościoła

300 zł - 800 zł

Wynajem dekoracji do kościoła, w ofercie mamy:
Talary o różnych rozmiarach, słoiki, świece, świeczniki, butelki na kwiaty i wstążki. Wysyłamy również zdjęcia z instrukcją. Dodatkowym kosztem jest koszt wysyłki ozdób.

Wystrój sali

1500 zł - 8000 zł

Wynajem dekoracji do sali, w ofercie mamy:
Talary, świeczniki drewniane i metalowe w kolorze pastelowej miedzi, pieńki, ozdobne obręcze, światełka, pergola ślubna, ozdoby druciane himmeli miedziane, girlandy, podtalerze złote, drewniane i transparentne ze złota obwódką, stojaki na winietki w 3 rodzajach, wazony, szkło ozdobne. Mamy także ozdoby sufitowe - talary drewniane duże i żerdzie z wiszącymi słoiczkami na kwiaty.
Wszystkie te ozdoby można zobaczyć na naszych zdjęciach, pomagamy młodym parom wysyłając również zdjęcia w jaki sposób zestawiać ze sobą ozdoby żeby wyglądały jak najlepiej.
Możemy wykonać specjalne ozdoby – girlandy, obręcze itp. Na zlecenie pary młodej.

Dekorowanie kościoła

500 zł - 1200 zł

Dekorowanie kościoła odbywa się wyłącznie w Poznaniu lub w innych miastach jeśli tam również dekorujemy salę. Dekoracja zawiera te same elementy co wynajem dekoracji ale montujemy je sami, sprzątamy po nich sami i dołączamy na życzenie pary młodej świeże kwiaty. Od ich ilości zależna jest cena.

Dekorowanie sali

2000 zł - 9999 zł

Używamy ww. produktów, a także świeże kwiaty do dekoracji stołów i girland. Używamy głównie paprocie w donicach i liście osobno, trawy, gipsówkę. Pozostałe kwiaty na zamówienie pary młodej i w trakcie ustalania z nimi wizji. Zajmujemy się również dekoracją ceremonii cywilnych zaczynając od ozdobnych szpalerów, przez dekoracje przęseł, aż po pergolę ślubną.
Do dekoracji sali zaliczamy również dekorację pleneru dookoła miejsca wesela. Cały czas jesteśmy w kontakcie z parą młodą i wysyłamy zdjęcia z propozycją realizacji. Para młoda ma cały czas wpływ na to, co będzie się działo na sali i dookoła niej.

Zaproszenia ślubne

3 zł - 300 zł

Możecie zamówić zaproszenia przez nas zaprojektowane, mamy ich 6 rodzajów lub powiedzieć naszej graficzce o czym marzycie, a ona Wasze słowa przekuje w rzeczywistość. Cena projektu obejmuje już komplet - zaproszenia, zawiadomienia, winietki i karty zwrotu

Zawiadomienia ślubne

3 zł - 300 zł

Możecie zamówić zawiadomienia przez nas zaprojektowane, mamy ich 6 rodzajów lub powiedzieć naszej graficzce o czym marzycie, a ona Wasze słowa przekuje w rzeczywistość. Cena projektu (300 zł) obejmuje już komplet - zaproszenia, zawiadomienia, winietki i karty zwrotu.

Winietki

1 zł - 3 zł

Winietka wydrukowana w formacie wizytówki to koszt 1-1,50.
Winietka w formie buteleczki z przywiązaną karteczką z imieniem i świeżą rośliną w środku to koszt 2,5
Zdjęcia wysyłamy lub są dostępne na naszej stronie www.lesnewesele.pl

Podziękowania dla gości

3 zł - 6 zł

Prezenty dla gości wykonujemy w rodzajach:

Magnes drewniany z cytatem – 3 zł/sztuka
Świecznik drewniany ze świeczką i ozdobnym opakowaniem - 5 zł/sztuka

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Piękno i spokój w niepokoju. Las. I to, że to piękno, spokój i ekscytację możemy dać innym prosto z tego lasu. Poza tym, że uwielbiam akcję, dzień w którym jest po prostu masą wytężonej pracy, to lubię wymyślać rodzaje leśnych dekoracji i tworzyć je. A najbardziej to lubię to, że zespół tworzymy wspólnie z naszymi psami, które są obecne w procesie szukania inspiracji i tworzenia

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Od planowania własnego ślubu w 2014 roku i zorganizowania go łącznie z dekoracją sali angażując do tego tylko ( w zasadzie aż) przyjaciół. Nikt się nie zorientował, że nie mieliśmy profesjonalnej obsługi.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Ślub ma kilka ulubionych momentów. Po pierwsze czas kiedy wchodzi Panna Młoda i duma, miłość, onieśmielenie Pana Młodego kiedy ją widzi. Po drugie zakładanie obrączek, zwłaszcza kiedy podają je jakieś małe istoty. Po trzecie - wyjście Pary Młodej. Już z innymi minami, już z inną energią. Na weselu lubię te momenty kiedy jest spontanicznie, kiedy ludzie po prostu się dobrze czują ze sobą i bawią. Kiedy widać jak 2 strony sali, goście od strony małżonków, zaczynają bawić się wspólnie i cieszyć z tego, w jakim wydarzeniu uczestniczą. Lubię kiedy Panna Młoda już nieco się poczochra, czasem boso tańczy na trawie. Kiedy już nikt się niczego nie obawia, a po prostu jest szczęśliwy,

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Dokładnie tyle, żebyście mogli spokojnie wziąć ślub i dojechać w magiczne miejsce :) Przygotowanie projektu zaproszeń to 2 dni plus poprawki, jeśli takie będziecie sobie życzyli.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Leśna dekoracja każdego miejsca wybranego przez Młodą Parę.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z takimi, które są dobrymi ludźmi.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Żeby nie traktował pary młodej jak wszystkich innych par młodych i rozumiał wagę tego dnia

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Bo jesteśmy dobrym duchem wesela. Jeden z naszych leśników jest obecny tam cały czas i pilnuje aby zawsze paliły się świeczki, aby nie rozładowały się lampki. Aby przewrócone przez roztańczonych gości świeczniki wróciły na swoje miejsce. Wszystko to robi niezauważenie, żebyście Wy mogli mieć swój dzień tak piękny, jak tylko to możliwe.

Wolne terminy

Kontakt

Leśne Wesele

facebook facebook website instagram