Modern Deco - Dekoracje Balonowe, Usługi Weselne

Wojciech Taniewski

Modern Deco - Dekoracje Balonowe, Usługi Weselne

(1)

O nas

Modern Deco to firma która funkcjonuje już od 10 lat, co wiąże się z dużym bagażem doświadczeń, oraz rzetelnym podejściem do wykonywanej pracy. Jesteśmy młodym, kreatywnym zespołem, który w sposób profesjonalny wykonuje dekoracje balonowe na różnego rodzaju okoliczności, zaczynając od urodzin, poprzez wesela, kończąc na imprezach firmowych.
Przygotowujemy dekoracje w pełni adekwatne do tematu imprezy, aby wszystko razem tworzyło harmonie i posiadało element zaskoczenia. W związku z szerokim zainteresowaniem ludzi balonowym światem, postanowiliśmy otworzyć sklep stacjonarny, w którym znajdziecie Państwo wszelkiego rodzaju akcesoria urodzinowe o różnorodnej tematyce, balony na każdą okazje, oraz demonstracje w formie multimedialnej wszystkich oferowanych usług. W Bielsku realizowaliśmy wiele dekoracji na 18 urodziny, w formie balonów ledowych, czy kompleksowej derkoracji całej sali, w swoim asortymęcie posiadamy duży wybór balonów okolicznościowych, które staramy się łaczyć w sposób nieoczywisty, tworząc oryginalny wystrój sali. Miasto Szczyrk, Wisła obfitują w ogrom imprez weselnych, straramy się każde z nich obsługiwać w pełnym zakresie usług, w swojej ofercie posiadamy ciężki dym na wesele, który tworzy efekt tańca w chmurach, z własnego doświadczenia wiemy, że jest to niezwykła atrakcja, która gwarantuje niezwykłe zdjęcia i wspomnienia. Balony ledowe w Szczyrku to już niemal tradycja, za naszą sprawą późnym wieczorem , niebo staję się kolorowe, wznoszą się w góre świecące balony wypuszczane przez gości weselnych, oraz dwa czerwone serca Pary Młodej. Balony ledowe przemierzają długą drogę, docierając do Bielska, Czechowic, gdzie także cieszą się dużą popularnością. Nieraz w Cieszynie ozdabialiśmy domy Pary Młodej, oferując bramy balonowe w dowolnej kolorystyce, ozdoby na płot w kształcie balonowych kwiatów, póżniej Para Młoda spotykała się z wyśmienitą dekoracją sali weselnej, przystrojonym stołem prezydialnym, kompozycjami na stoły, czy też balonami wybuchowymi, które na oczepinach pełniły funkcje kolorowego szaleństwa. Aby podsumować imprezę na życzenie klienta organizujemy także pokazy fajerwerek w sposób przemyślany i bezpieczny, z całą pewnością jest to atrkcja, która zapada w pamięć i niesie ze sobą wiele emocji. Zajmujemy się szeroko pojętymi dekoracjami, do każdej okoliczności dopasujemy adekwatną dekoracje, jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która nie boi się wyzwań.

PRZEDZIAŁ CENOWY

300 zł - 5000 zł

Oferta - Modern Deco - Dekoracje Balonowe, Usługi Weselne

Wystrój sali

400 zł - 5000 zł

-Wypożyczenie Ściany za stół prezydialny
-Dym Na pierwszy Taniec
-Kompozycje Balonowe
-Bramy Balonowe
-Balony LED
-Mega Prezent
-Pokazy Pirotechniczne
-Napis Pirotechniczny
-Dekoracja Kościoła

Dekoracja kościoła

700 zł - 1500 zł

- Podświetlane Postumenty (podświetlenie w dowolnej kolorystyce , dobranej indywidualnie do oczekiwań klienta) /12 szt/

- Piękne BUKIETY kwiatowe - dobrane kolorystycznie do całości dekoracji , pełniąc spojny oryginalny wystrój Kościoła

- 4 przezroczyste krzesła - świetny, nowoczesny element dopełniający całą dekoracje.

+ Biały Dywan !!!

Opinie - Modern Deco - Dekoracje Balonowe, Usługi Weselne

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

M

M

Polecam serdecznie! Atrakcje weselne były bardzo udane i sprawiły duże wrażenie na gościach. Pod względem organizacyjnym wszystko przebiegło idealnie.

4 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Modern Deco to firma która funkcjonuje już od 10 lat, co wiąże się z dużym bagażem doświadczeń, oraz rzetelnym podejściem do wykonywanej pracy.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Oferujemy różnorodne usługi weselne takiej jak: - Pokazy Pirotechniczne - Ściankę za stół Prezydialny - Dym na pierwszy taniec - Mega Prezent - Balony LED - Balon Wybuchowy - Dekoracja kościoła LED

Kontakt - Modern Deco - Dekoracje Balonowe, Usługi Weselne

Modern Deco - Dekoracje Balonowe, Usługi Weselne

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Bielsko-Biała