My Precious

Joanna Pakosz

My Precious

Opolska, Brzeg

(22)

O nas

Pracownia florystyczna My Precious powstała z miłości do kwiatów i piękna natury. Dzięki niej możemy tworzyć dla Was niesamowitą grę kolorów, odcieni i zapachów w wykonywanych przez nas kompozycjach.

Dzień ślubu, to dzień przywołujący wiele najpiękniejszych wspomnień...Pragniemy więc pomóc Wam w realizacji tych marzeń i pomysłów ! uważnie Was słuchając...... dobieramy kompozycje wpasowujące się w styl miejsca oraz podkreślające piękno ceremonii i przyjęcia weselnego.
Wasz uśmiech i zadowolenie jest dla nas ogromną satysfakcją.

Zapraszam na spotkanie przy kawie lub konsultacje online, gdzie szczegółowo omówimy aranżacje, dowiem się jakie są Wasze oczekiwania oraz zaproponuję swoje pomysły na wnętrze wybranego przez Was miejsca :)
Głównym obszarem naszych działań jest Dolny Śląsk i Opolszczyzna, ale dojazd poza granice tych regionów nie jest dla nas problemem.

PRZEDZIAŁ CENOWY

5000 zł - 999999 zł

Oferta - My Precious

Dekoracja kościoła

1000 zł - 2000 zł

Wariant 1 - Podstawowy
*dekoracja co drugą ławkę delikatnie niewielkim bukietem , kompozycją z gipsówki lub pojedynczym kwiatem+ wstążka
*duży bukiet pod Ołtarz
*wypożyczenie krzeseł rustykalnych lub glamour + klęcznik
* dekoracja krzeseł oraz klęcznika – korespondująca do wybranej opcji dekoracji ławek

*lampiony wzdłuż drogi do Ołtarza ze świecą

Wariant 2 -1500 /1800zł
*dekoracja co drugą ławkę girlandami zielonymi o długości ok 1m jeśli zieleń mieszana to cena wynosi 1800 , jeśli girlanda z samego ruscusu to 1500 zł
*duży bukiet pod Ołtarz w wybranej kolorystyce
*wypożyczenie krzeseł rustykalnych lub glamour + klęcznik
* dekoracja krzeseł oraz klęcznika – korespondująca do wybranej opcji dekoracji ławek
*lampiony wzdłuż drogi do Ołtarza ze świecą
*zielone duże wianki na drzwi wejściowe do Kościoła

Wystrój sali

2000 zł - 9999,99 zł

Wycena dekoracji sali i pozostałych elementów takich jak bukiet ślubny , butonierka, itd. odbywa się indywidualnie uwzględniając wytyczne od pary młodej , dotyczące zamysłu , kolorystyki ,miejsca.

Dekoracja auta

120 zł - 500 zł

Podstawowa dekoracja- 4x klamki samochodu kwiatami w dowolnej kolorystyce + wstążka -120 zl

Dekoracja pleneru do sesji

600 zł - 5000 zł

Wypożyczenie krzeseł składanych - ciemne drewno-90 szt
Rama dewniana stanowiąca Ołtarz ceremonii
Dekoracja ceremonii w plenerze

Opinie - My Precious

5

22 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

DK

Dorota K

Cudowna, kochana, otwarta dziewczyna, z którą od początku załapałam świetny kontakt. Moje marzenie o pięknym wystroju sali, bukiecie czy wianku zostało spełnione. Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam Asię

4 lata temu

KP

Karina P

Dziękujemy za przepiękną dekorację w kościele i na sali weselnej. A bukiet był taki jaki sobie wymarzyłam. Goście również zachwycali się dekoracją. Kwiaty polne w bańkach po mleku rozczuliły nie jedno serce. Asia jest osobą bardzo kreatywną, zdolną i otwartą a co najważniejsze można zaufać. Dziękujemy!

4 lata temu

AS

Aleksandra S

Jestem bardzo zadowolona z uslugi, bukiet i wianek byly po prostu przepiekne i goscie nie mogli ich nachwalic. Moj maz mial dodatkowo przepiekna butonierke, a ja dekoracje na nadgarstku. Pani Asia jest rowniez osoba ciepla i doskonale rozumie potrzeby klienta oraz doradzi, gdy klient jest niezdecydowany. Bardzo goraco polecam!!!

4 lata temu

Joanna Ł

Bukiet przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Wybierając My Precious na swój wielki dzień podjęłam najlepszą decyzję w życiu. Mogę polecić Panią Joannę z czystym sumieniem, ma wspaniały gust i smak! Każdej pannie młodej życzę tak wspaniałej florystki.

4 lata temu

KP

Klaudia P

Wszystko było idealne w każdym calu. Joanna zwraca uwagę na każdy detal i wkłada całe swoje serce w swoją pracę. Polecam !!!

4 lata temu

BG

Barbara G

Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Polecam całym sercem oddać Asi wykonanie oprawy florystycznej. W tak pięknym dla nas dniu była to bardzo dobra decyzja. Takie kompozycje kwiatowe zarówno na stoły jak i bukiety dla druhen oraz mój jakże przepiękny bukiet ślubny-,,Jak z Bajki\'\'. Idealnie dobrane dekoracje do miejsca i stylu wesela. ♥ Super współpraca, wszystko zrobione na czas. Polecam gorąco.

4 lata temu

MM

Martyna M

Zawodowo jestem konsultantką ślubną, a wyrazem zaufania jakim obdarzyłam My Precious jest fakt, że zaprosiłam ją do współpracy przy moim własnym ślubie i weselu :) Jestem więcej niż zadowolona z efektów tej współpracy. Ani przez sekundę nie martwiłam się o elementy, które powierzyłam Asi. Po omówieniu rustykalnego/leśnego klimatu, który chciałam stworzyć na sali, wiedziałam że rozumiemy się doskonale. Było dokładnie tak jak to sobie wyobrażam, a nawet lepiej! Goście nie mogli się nachwalić nastrojowych wnętrz. Współpraca z My Precious to spokój, piękne dekoracje, świeże kwiaty i pasja i świetny gust Asi. Polecam My Precious moim Parom kiedy tylko mam taką możliwość

4 lata temu

Kontakt - My Precious

My Precious

Opolska 49-314 Brzeg