One Day by Marta Nestorowicz

Marta Nestorowicz

One Day by Marta Nestorowicz

Wrocław

(17)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

One Day narodził się z pomysłu Marty Nestorowicz, która swoim zaangażowaniem, pasją i doświadczeniem dzieli się z zespołem swoich współpracowników.
Nie tylko śledzimy trendy w technikach i tematyce dekoracji weselnych i sakralnych, ale staramy się je wyznaczać. Nasze prace i pomysły stają się źródłem inspiracji dla naszych klientów i czasami kolegów z branży.
Zamawiając u nas usługę Dekoracji Weselnej otrzymujecie Państwo gwarancję naszego pełnego zaangażowania w Państwa projekt. Wszelkie możliwe konsultacje, nasze doświadczenie, ogromne zrozumienie i odpowiedzialność, która na nas spoczywa. Jesteśmy pewni że takiego zaufania nie zawiedziemy. Wiemy, że dla Państwa to jest ONE DAY, będziemy dumni jeśli to my będziemy mogli zadbać o oprawę artystyczną tak ważnego wydarzenia w Państwa życiu.
Marta Nestorowicz

Wypożyczalnia !!! Nowość Już Teraz możesz wypożyczyć KRZESŁA CHIAVARI !!!

W naszej ofercie znajdziecie Państwo :
• Niestandardowe podejście do Państwa pomysłu
• Nieograniczoną ilość konsultacji
• Profesjonalne doradztwo dotyczące wyboru kwiatów i wystroju
• 100% zaangażowania w wykonanie projektu
• Projekt i wizualizację Dekoracji kościoła Sali weselnej czy pojazdu
• Brak ograniczeń dotyczących elementów wystroju
• Pełną gamę usług z zakresu florystyki ozdobnej okolicznościowej czy Eventowej
• Organizacja podróży Poślubnej

http://www.oneday.wedding

[email protected]

Telefon : 665758342

Oferta - One Day by Marta Nestorowicz

Dekoracja kościoła

2000 zł - 15000 zł

Kościół to jedno z najważniejszych miejsc gdzie możemy wprowadzić elementy dekoracji stałych jak i kwiatowych w ofercie posiadamy kilka rodzajów dywanów ( kolory Czerwony , Biały , Granatowy i inne wraz z personalizacją , Białe klęczniki , Szkła ,Kandelabry i inne nośniki idealnie nadające się do wyeksponowania kompozycji kwiatowych ..

Dekoracja pleneru do sesji

5000 zł - 30000 zł

Plener w naszym wydaniu to naprawdę prosta sprawa :) Posiadamy własną Altanę oraz Pergolę która sprawdzi się jako element główny podczas ceremonii . W naszej ofercie znajdują się również meble takie jak stół dla urzędnika oraz krzesła dla Pary Młodej ..Nie zapominamy o gościach dla nich przygotowaliśmy aż 150 krzeseł Chiavari ... i oczywiście biały dywan ...oraz nasze dekoracje kwiatowe....

Wystrój sali

10000 zł - 100000 zł

Dekoracja Sali to miejsce gdzie tak naprawdę spędzicie Państwo najwięcej czasu ... oprócz naszych dekoracji kwiatowych proponujemy podkreślenie rangi uroczystości poprzez starannie dobrane dodatki począwszy od Podtalerzy ( których mamy już 2000 szt Szklane złote srebrne itd ) Obrusy obraczki na serwety i same serwety . Złote kielichy na świece czy KRZESŁA CHIAVARI ,,, ,Tworzymy również kompleksowe strefy chill out wykorzystując nasze kanapy sofy ściany prosecco czy rustykalne huśtawki . Zapraszamy Serdecznie.

Wiązanka ślubna + Butonierka

350 zł - 1000 zł

Ceny ustalamy indywidualnie

Zlecenia specjalne

Podejmujemy się zleceń specjalnych staramy się wyznaczać nowe trendy . Jesteśmy gotowi na wszystkie wyzwania ! Najbardziej lubimy szalone zlecenia !!!

Numery na stoły

Dekoracja auta

Dekoracja świetlna

Dekorowanie kościoła

Dekorowanie sali

Opinie - One Day by Marta Nestorowicz

5

17 opinii

Dodaj opinię

MK

Marcelina K

Pełen profesjonalizm i ogromne zaangażowanie. Polecam 💙

4 lata temu

Źródło: Facebook

SN

Sabina N

Jestem bardzo zadowolona z pracy pani Marty. Spełnia ona marzenia i pomysły nawet tak wybrednych panien młodych jak ja. Dziękuję za poświęcony czas, cierpliwość, ale przede wszystkim za poświęcenie i pracę w trudnych warunkach :)

4 lata temu

Źródło: Facebook

TG

Tomasz G

Praca z Panią Marta była by moim marzeniem

4 lata temu

Źródło: Facebook

MW

Mateusz W

Polecam w 100% Chociaż na Naszym Weselu nie było kwiatów, tylko zieleń. To Pani Marta sprawdziła się i stworzyła piękne kompozycje, które widać na zdjęciach.

4 lata temu

Źródło: Facebook

MB

Monika B

Niesamowita właścicielka! Przychyli Ci nieba!!! Polecam ?

4 lata temu

Źródło: Facebook

BS

Barbara S

Najlepsza florystka! Pani Marta ma bardzo szlachetne poczucie estetyki i piękna. Jej dekoracje to klasa i kunszt. Prawdziwa artystka w swoim żywiole! Dekoracje na naszym ślubie były przepiękne... wszyscy podziwiali... Jesteśmy bardzo wdzięczni, dziękujemy

4 lata temu

Źródło: Facebook

MB

Marek B

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pani Marty. Zdecydowaliśmy się na dekoracje zarówno kościoła, jak i sali weselnej i efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Nasi goście również byli pod wrażeniem, z pewnością możemy polecić każdemu tę firmę. Pani Marta potrafiła nam świetnie doradzić, była bardzo pomocna, zaangażowania i zależało jej, aby osiągnąć jak najlepszy efekt. Kompozycje kwiatowe były przepiękne i bardzo starannie wykonane. Żona była zachwycona bukietem ślubnym. Bardzo dziękujemy i polecamy ???

4 lata temu

Źródło: Facebook

Kontakt - One Day by Marta Nestorowicz

One Day by Marta Nestorowicz

website youtube Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 7551832303

Polecani z kategorii dekoracje ślubne

Betoniczka - podziękowania dla gości
Betoniczka - podziękowania dla gości Łódź
Zobacz profil
Artibo®
Artibo® Warszawa
(23)
Zobacz profil
Velena - podziękowania dla gości, konserwacja bukietów
Velena - podziękowania dla gości, konserwacja bukietów Wrocław
Zobacz profil
Podziękowania ślubne - INSPIROWANENATURA.PL
Podziękowania ślubne - INSPIROWANENATURA.PL Poznań
Zobacz profil